Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arko72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. gram w wota a co ? od 1,5 roku trzaskam pancerzem , widze ze ty tez pomykasz jakimis pudełkami pozdro tankisto:wink::wink: taki jak tu arko 72
  2. załeczq to jest firmy bosh , Mareczku dobrze ze tylko tak sie skończylo ,TERAZ PRZYNAJMNIEJ BEDZIESZ MIAŁ KOLEJNE ŚWIETA bOŻEGO nARODZENIA A NIE ŚWIĘTO ZMARŁYCH
  3. 270zł u TOM77 HE HE HANDLUJ DALEJ ZAŁECZEQ TO BEDZIESZ W ZIME W KAPCIACH CHODZIŁ PO ŚNIEGU
  4. chyba złotych kolo
  5. dzieki
  6. załeczq sprawdz mi prosze nr części na twoim programiku -chodzi mi o przepływomierz powietrza do mojego auta 2003r a4 b6 tdi 1,9 dzieki z góry ,będe musiał chyba go kupic i wymienić
  7. siemka koledzy mam problemik moze którys z was mi podpowie co jest z tym moim autem; otóz sprawa wyglada tak; włączam zapłon ,obroty silnika wskakują na 1100 zero reakcji na pedal gazu włącza się kontrolka na tablicy zegarowej taki trójkat w kółku ze znakiem -wykrzyknik oraz druga kontrolka świec żarowych, po jakims czasie jak juz rusze i jade na tych kontrolkach swiecacych wszystko sie uspokaja ,gasną te kontrolki i jak gdyby nigdy nic auto odzyskuje moc i jezdzi jak zawsze -co to moze byc i co mówic mechanikowi -problem mechaniczny ,elektryczny czy elektroniczny ? dzieki za podpowiedzi ale bez zgadywania poprosze pozdro załoga
  8. mnie pasuje na następny tydzień bo teraz to jak pisał adrianus na night powerze możemy sie przypadkiem spot-kać , oczywiście musowo klubowe koszulki mi nakładać bo w ryj dac mogę dać pozdro załoga
  9. bede będe na pewno pozdro jak tylko z pod tych palm uda mi się zebrac
  10. odpadam sorka ,jeszcze nietrzeżwy jestem do nastepnego razu pozdro
  11. Adrian ma zakaz śpiewania -zwłaszcza piosenek patriotycznych :grin: , no i bójek z gośćmi bo nas wyj...ą z lokalu i miejscówa spalona:facepalm:
  12. Bede bede stolik zarezerowalem na 19 ale tylko jeden poza tym nie chce was straszc ale bedzie karaoke he he -no to se pospiewamy ze ho ho
  13. bede na pewno na spociku pozdro
  14. ja tez Załeczq dam CI kaske w niedzielę do rączki
  15. siemanko pany -no widze ze sie cosik ruszyło he he , dobrze dobrze , Załeq ja na koszulki tez chetny 2 szt bym łyknał ale xxl ok? mozna jeszcze?. spocik niedzielny takze tylko gdzie i o której godzince , moze i inni sie zleca jak bedzie pogoda!! . dziś ostatni dzien urlopiku i od jutra jestem EMERYTEM:wink::grin::grin:, POZDRO ZAŁOGA.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.