-
Spoty Olsztyńskie
gram w wota a co ? od 1,5 roku trzaskam pancerzem , widze ze ty tez pomykasz jakimis pudełkami pozdro tankisto:wink::wink: taki jak tu arko 72
-
Spoty Olsztyńskie
załeczq to jest firmy bosh , Mareczku dobrze ze tylko tak sie skończylo ,TERAZ PRZYNAJMNIEJ BEDZIESZ MIAŁ KOLEJNE ŚWIETA bOŻEGO nARODZENIA A NIE ŚWIĘTO ZMARŁYCH
-
Spoty Olsztyńskie
270zł u TOM77 HE HE HANDLUJ DALEJ ZAŁECZEQ TO BEDZIESZ W ZIME W KAPCIACH CHODZIŁ PO ŚNIEGU
-
Spoty Olsztyńskie
chyba złotych kolo
-
Spoty Olsztyńskie
dzieki
-
Spoty Olsztyńskie
załeczq sprawdz mi prosze nr części na twoim programiku -chodzi mi o przepływomierz powietrza do mojego auta 2003r a4 b6 tdi 1,9 dzieki z góry ,będe musiał chyba go kupic i wymienić
-
Spoty Olsztyńskie
siemka koledzy mam problemik moze którys z was mi podpowie co jest z tym moim autem; otóz sprawa wyglada tak; włączam zapłon ,obroty silnika wskakują na 1100 zero reakcji na pedal gazu włącza się kontrolka na tablicy zegarowej taki trójkat w kółku ze znakiem -wykrzyknik oraz druga kontrolka świec żarowych, po jakims czasie jak juz rusze i jade na tych kontrolkach swiecacych wszystko sie uspokaja ,gasną te kontrolki i jak gdyby nigdy nic auto odzyskuje moc i jezdzi jak zawsze -co to moze byc i co mówic mechanikowi -problem mechaniczny ,elektryczny czy elektroniczny ? dzieki za podpowiedzi ale bez zgadywania poprosze pozdro załoga
-
Spoty Olsztyńskie
mnie pasuje na następny tydzień bo teraz to jak pisał adrianus na night powerze możemy sie przypadkiem spot-kać , oczywiście musowo klubowe koszulki mi nakładać bo w ryj dac mogę dać pozdro załoga
-
Spoty Olsztyńskie
bede będe na pewno pozdro jak tylko z pod tych palm uda mi się zebrac
-
Spoty Olsztyńskie
odpadam sorka ,jeszcze nietrzeżwy jestem do nastepnego razu pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian ma zakaz śpiewania -zwłaszcza piosenek patriotycznych :grin: , no i bójek z gośćmi bo nas wyj...ą z lokalu i miejscówa spalona:facepalm:
-
Spoty Olsztyńskie
Bede bede stolik zarezerowalem na 19 ale tylko jeden poza tym nie chce was straszc ale bedzie karaoke he he -no to se pospiewamy ze ho ho
-
Spoty Olsztyńskie
bede na pewno na spociku pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez Załeczq dam CI kaske w niedzielę do rączki
-
Spoty Olsztyńskie
siemanko pany -no widze ze sie cosik ruszyło he he , dobrze dobrze , Załeq ja na koszulki tez chetny 2 szt bym łyknał ale xxl ok? mozna jeszcze?. spocik niedzielny takze tylko gdzie i o której godzince , moze i inni sie zleca jak bedzie pogoda!! . dziś ostatni dzien urlopiku i od jutra jestem EMERYTEM:wink::grin::grin:, POZDRO ZAŁOGA.
arko72
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta