Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
gram w wota a co ? od 1,5 roku trzaskam pancerzem , widze ze ty tez pomykasz jakimis pudełkami pozdro tankisto:wink::wink: taki jak tu arko 72
-
Spoty Olsztyńskie
załeczq to jest firmy bosh , Mareczku dobrze ze tylko tak sie skończylo ,TERAZ PRZYNAJMNIEJ BEDZIESZ MIAŁ KOLEJNE ŚWIETA bOŻEGO nARODZENIA A NIE ŚWIĘTO ZMARŁYCH
-
Spoty Olsztyńskie
270zł u TOM77 HE HE HANDLUJ DALEJ ZAŁECZEQ TO BEDZIESZ W ZIME W KAPCIACH CHODZIŁ PO ŚNIEGU
-
Spoty Olsztyńskie
chyba złotych kolo
-
Spoty Olsztyńskie
dzieki
-
Spoty Olsztyńskie
załeczq sprawdz mi prosze nr części na twoim programiku -chodzi mi o przepływomierz powietrza do mojego auta 2003r a4 b6 tdi 1,9 dzieki z góry ,będe musiał chyba go kupic i wymienić
-
Spoty Olsztyńskie
siemka koledzy mam problemik moze którys z was mi podpowie co jest z tym moim autem; otóz sprawa wyglada tak; włączam zapłon ,obroty silnika wskakują na 1100 zero reakcji na pedal gazu włącza się kontrolka na tablicy zegarowej taki trójkat w kółku ze znakiem -wykrzyknik oraz druga kontrolka świec żarowych, po jakims czasie jak juz rusze i jade na tych kontrolkach swiecacych wszystko sie uspokaja ,gasną te kontrolki i jak gdyby nigdy nic auto odzyskuje moc i jezdzi jak zawsze -co to moze byc i co mówic mechanikowi -problem mechaniczny ,elektryczny czy elektroniczny ? dzieki za podpowiedzi ale bez zgadywania poprosze pozdro załoga
-
Spoty Olsztyńskie
mnie pasuje na następny tydzień bo teraz to jak pisał adrianus na night powerze możemy sie przypadkiem spot-kać , oczywiście musowo klubowe koszulki mi nakładać bo w ryj dac mogę dać pozdro załoga
-
Spoty Olsztyńskie
bede będe na pewno pozdro jak tylko z pod tych palm uda mi się zebrac
-
Spoty Olsztyńskie
odpadam sorka ,jeszcze nietrzeżwy jestem do nastepnego razu pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian ma zakaz śpiewania -zwłaszcza piosenek patriotycznych :grin: , no i bójek z gośćmi bo nas wyj...ą z lokalu i miejscówa spalona:facepalm:
-
Spoty Olsztyńskie
Bede bede stolik zarezerowalem na 19 ale tylko jeden poza tym nie chce was straszc ale bedzie karaoke he he -no to se pospiewamy ze ho ho
-
Spoty Olsztyńskie
bede na pewno na spociku pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez Załeczq dam CI kaske w niedzielę do rączki
-
Spoty Olsztyńskie
siemanko pany -no widze ze sie cosik ruszyło he he , dobrze dobrze , Załeq ja na koszulki tez chetny 2 szt bym łyknał ale xxl ok? mozna jeszcze?. spocik niedzielny takze tylko gdzie i o której godzince , moze i inni sie zleca jak bedzie pogoda!! . dziś ostatni dzien urlopiku i od jutra jestem EMERYTEM:wink::grin::grin:, POZDRO ZAŁOGA.
-
Spoty Olsztyńskie
:grin: belmondo
-
Spoty Olsztyńskie
oj tam oj tam spoko czy to wazne kto na kogo ma uwazac ? uwazajcie na siebie w takim razie i nie pijcie tej czeskiej gorzałki
-
WOT - World of Tanks
no ok rozumiem co piszesz ale wczesniej tez korzystałes z tych kodów ? chodzi mi o wczesniejsze wypusty tych gier w pudełkach gdzie było po 2000 golda ? pozdrawiam
-
WOT - World of Tanks
Insane -na pewno ? słuszałem ze tylko 3 razy mozna wbic kody z gier pudełkowych a ja juz to uczyniłem 3 razy ,2 razy z poprzedniego wypustu tych gier pudełkowych a teraz ostatnio jak sie pokazały te nowe rool cos tam cos tam to jeden kod wbiłem.razem daje 3 sztuki, więc stąd moje pytanko czy te nowe pudełka rool - cos tam mogę jeszcze zakupić 2 sztuki i kody wejdą? dzieki za info pozdro:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Drodzy AudiMANIACY Z OLSZTYNA, zycze Wam udanego 2013 r. aby sie dzieciaki nie czepiały waszych furek, bezawaryjności w exploatacji ,jak najmniej zuzycia paliwka,bez dzwonów aby się obyło,zeby zawsze odpalał z rańca,samych przyjemności w nadchodzącym roku , duzo piwka i innego alko, ładnych autostopowiczek i w ogóle dziewczyn , duuuuuzo kaski ,samego zdrowka, no i abyśmy sie w koncu na spota piwnego spotkali:grin:, zyczenia śle wasz emeryt niedługo:banan: , szampańskiej zabawy !!!! , Załeq nie schlej się przed 12 adrianus uwazaj na niego , pozdro załoga -ARKO72:naughty:
-
WOT - World of Tanks
a ja mam do was pytanko, czy teraz w tej nowej odsłonie wot mozna znowu wklepac 3 kody z gier pudełkowych czy jak juz w sumie 3 raz sie wklepało to nic juz nie wejdzie?
-
WOT - World of Tanks
a u mnie po tej aktualizacji niestety grac sie odechciewa, fps mi tak siadły ze łojezu,czasem nawet do 5 fps spada a grafike mam na minimum ustawiona ,mam g-force 520m w lapku i myslałem ze wytrzyma minimalne ustawienia a jednak nie daje rady. mi tam frajde daje gra moim 8 tierem t-32 , 6-vk3601,zwłaszcza tym drugim bo kase ładnie trzepie. Adadur kup sobie płytkę nowa w empiku tam jest 1000 golda , 3 razy mozna kod wprowadzic z tych płytek,czyli 30 zł razy 3 płytki i masz 3000 golda pozdro tankiści
-
Spoty Olsztyńskie
Kwiatko nie jestem jeszcze emerytem dopiero w marcu bede!!!!! to primo a browara trza zrobić i basta!!to secundo,tercio alepo łacinie jade co? he he , sznaps was wzywa hmm... no nieżle nieżle degustatorzy smakosze cholercia no pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
jeny wchodze a tu zatrzęsienie nowych postów nie nadarzam czytac -zyjecie wogóle? pozdro załoga
-
Spoty Olsztyńskie
ja juz zrezygnowałem dawno temu sorka