Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
ja moze z synem póżniej wpadne koło 19
-
Spoty Olsztyńskie
z tego co mi się kiedys obiło o uszy to jarko ma nasz projekt koszulek po ostatnim wykonaniu pozdrawiam klubowiczów z warm-maz. nareszcie jakis ruch na forum, ale jarko nie zajmuje się teraz koszulkami bo kasy mu brak tak przynajmniej pisał na forum
-
Spoty Olsztyńskie
tia... hmmm..
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
jaki kraj taka Shakira )))
-
Spoty Olsztyńskie
a co to ?
-
Prośba o pomoc
witam wszystkich ,problemik jako ze jestem lajkonikiem w tych sprawach muszę wymienic górny tylny wachacz od strony pasażera ,czy w związku z tym muszę coś jeszcze wymieniać ? nie wiem z czego tam to jest zbudowane te zawieszenie rok prod. 2003 b6 sedan ,czy po takim zabiegu wymagane jest sprawdzanie zbieznosci zawiechy? chodzi mi oczywiscie o zawieche z przodu auta za podpowiedzi serdecznie dzieks all pozdrawiam uzytkownik
-
Spoty Olsztyńskie
witam panów na urlopiku krótkim byłem he he po swietach sobie odpoczałem od pracy a co tam u was słychowac? mam mały prezencik dla prezesa Taktusia ale to mu dam jak go spotkam --kiedys he he pozdro all . no i mam pytanko wytłumaczy ktos mi co oprócz wachaczy górnych nalezało by wymienic w moim Audiku kochanym no i ceny tych czesci no i u kogo zamówic najlepiej no i kto to mógłby zrobić w Olsztynie bo ja lajkonik w tych sprawach
-
Spoty Olsztyńskie
wesołych świąt dla was panowie i mokrego karpia i mokrego dyngusa w sypialni zycze nie przejadajcie się a wypijcie troszkę więcej niż zwykle w końcu to świeta
-
Jakie imię dla syna
a może Arkadiusz raz w roku ma imieniny 12 I
-
Spoty Olsztyńskie
ktoś jedzie na spota?
-
WOT - World of Tanks
no właśnie nie ma flagi polskiej (( no i kit sciągnęłem polskiego klienta i mam ten sam nick co na tym wczesniejszym serwerze ale trzeba od początku jechać psia krew nie wiem czemu ale lipa
-
Spoty Olsztyńskie
sorka ale nie mam w domu neta przez3 dni a w pracy zap...l jak wygram dużą bańkę to na pewno czymś nowym przyjadę na spota i pojedziemy do gołębiowskiego na duuuuuuże piwo
-
WOT - World of Tanks
gargamelu a jak i gdzie to zrobić to znaczy w którym miejscu zmienia sie jezyk?
-
WOT - World of Tanks
tak ale ja sie rejestrowałem na serwerze ale chyba nie polskim więc z tad moje pytanie czy mozna przestawic na j. polski tą grę czy trzeba sie rejestrować gdzieś indziej zeby pograć po polsku?
-
WOT - World of Tanks
siemka all mam pytanko do was gracze -czy da się jakoś ustawić w tej grze język polski? i drugie pytanko mam czołg radziecki IV klasy a zawsze trafiam na mapę z graczami od V klasy w górę , wcześniej grałem z różnymi i niższymi klasami i wyzszymi , można jakoś ustawić filtr żeby pograć chwilę a nie j..b i koniec
-
Parking strzeżony - kilka pytań
ja swojego trzymam na parkingu strzeżonym i płacę 130 zyla za m-c ale to Olsztyn
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
poszło też
-
Spoty Olsztyńskie
no ostatnio to wszyscy z olsztyna to duchy na spotach wiec Adrianus nie przejmuj sie
-
Spoty Olsztyńskie
ja się wybieram
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian jak bede w stanie prowadzić to zabiore cie tylko podaj z kąd mam cie odebrac? pozdro
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no droga Mbrunetko sauna jak wszyscy wiedzą oczyszcza duszę i ciało ze wszelkiego syfu , dobrze działa na układ odpornościowy leczy schorzenia związane z nosem gardłem i, przy okazji traci sie trochę wagi tu i tam a jak się pójdzie z płcia przeciwną to i praca fizyczna będzie więc same plusy --prawda?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
do tego co piszecie dorzuciłbym jeszcze trochę sauny i bedzie git
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
siemka a w Olsztynie jest tak; Chodzi murzyn po OL i szuka pracy,ostatni adres już odwiedza w poszukiwaniu pracy , zrezygnowany pyta szefa firmy M;- czy ma pan prace dla murzyna S-oczywiście że mam M- a jakie są obowiązki ? S-na pana praca polegała by na obsłudze komputera,klienta ,rozliczanie faktur itp, oczywiście samochód słuzbowy bez limitu kilometrów, komóreczka bez limitu ,praca w godzinach dla pana dogodnych M-pan żartuje S-ale to pan zaczął i to tyle jeśli chodzi o pracę w OL pozdro
-
Wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet
dla naszych forumowiczek i innym paniom równiez serdeczne życzenia z okazji DNIA KOBIET składam i wygranej w lotto
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
ok poszło