Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arko72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arko72

  1. taa do wymiotkowa przez ząbkowice wielkie lece po syna ,potem zajrze jeszcze narx
  2. duchem pewnie bedzie albo wene przysle w zastepstwie
  3. racja
  4. siemka -no i niechcaco wywołałem wspomnienia wsród ekipy audi a4 OLSZTYN , sorka :> ale wenna rzeczywisci przednia pozdro
  5. nie wiem o co kaman ale od razu sie nie zgadzam , ja na razie na zasadzie goscia tu jestem nawet was nie znam wiec nic nie planujcie bo nie bede z wami pił!!! :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:20_________________________________________________adrianus z jarot jesteś ?
  6. jak nie jak tak -ale zdjecia boskie widac ze macie zgrana paczke a to w dzisiejszych czasach wyjatkowe
  7. wooow no niezłe te wasze fotki oj widze ze pojechaliscie na prawdziwy wypoczynek tabliczki macie wyjechane -jak na prawdziwej kurso-konferencji ,robi wrazenie i peruke masz wyczesana ze łojezu...
  8. hejka grzegorz-takie imie powazne ci rodzice dali ze ho ho ok w takim razie poczytam forum wstecz to sie czegos o was panowie dowiem -moze
  9. ok thx lece narx i pozdro
  10. a bywa na spotach ? jesli tak zapytałbym go o kilka drobiazgów co mi chodza po głowie [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 17:14_________________________________________________w sobote mam imieniny ojca JÓZEF i nie wiem czy skonczy sie przed 19 no chyba ze potem dam jeszcze rade -obaczym
  11. kolonia mazurska jesli chodzi o oponki a nie miełem okazji jeszcze serwisowac audi swojego gdyz nie nadszedł jeszcze czas a zamieszkuje na jarotach obok biedronki
  12. wiem ,wiem wartosc sentymentalna ok lece po zakupy bede uwaznie obserwował to forum gdyz inne nie są dla mnie pozyteczne -bikoz nic nie wiem o autach ,zwykły uzytkownik jestem ale swoje audi dzis wykapałem przy realu ok thx za linka popatrze sobie a co!!! narx pany olsztyn rządzi he he
  13. dobra dobra tylko tak sie pytałem nie krzyccie na mnie -mam warsztacik koło pracy to se zmienie a kółek nie wywazałem gdyż and bikoz -kupiłem swoje kochane autko wpazdziezu 2010 r i wole sam zadbac o swoje aluski i bezpieczenstwo bo sam nie jezdze ale dziecko swoje woze wiec zrozumcie ze pytam poza tym wiem takze ze coca cola is the best na kazda srubke :gwizdanie: a i pytanko dodatkowe czy ktoś z was pany posiada do sprzedazy na spocie albo coś jakies gadzety z forum typu naklejki i smycz?
  14. no co ty a wywazenie? poza tym zakładałem kluczem w zakładzie wiec pneumatycznie -wniosek po zimie nie odkrece samemu srubek :>
  15. to nawet nie o to chodzi ze nie mam na alusach opon -bo mam ale i tak sie trza naczekac
  16. tyle ze na poczatku kwietnia to juz kazdy bedzie chciał zmieniac i te kolejki sa dobijajace
  17. witam , pytanko do stałych bywalców -kiedy oponki letnie zakładacie ,czy już? czy jeszcze trzeba poczekac ,jak myslicie ?
  18. sorki nie zdązyłem -żonka autko wzięła i jak zwykle na czas nie wróciła -next week bede
  19. witam wszystkich ,mam pytanko czy aktualne dzis spotkanie macie , moze bym mógł wpasc sie przywitac -dzis sie zarejestrowałem u was na forum
  20. wszystkim audi maniakom mówie czesc ,moje Audi a4 b6 2003 r., niestety nie znam sie na oznaczeniach wiec tylko tyle co wiem to napisze, -coś około 101 KM 1,9 TDI przedni naped, sedan ,jest mój od pazdziernika 2010 r. pozdrawiam serdecznie arko :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.