Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
podziękowania dla taktusia za pomoc w wymianie zarówki już wiem jak prawą wymienić jestem bogatszy o to doswiadczenie
-
Spoty Olsztyńskie
tak jest lac i patrzec czy zyja , musi być dyscyplina
-
Spoty Olsztyńskie
co ci qwa mówiłem o jezyku polskim na zlocie ---adrian natychmiast przeproś kolegów z forum --ale juz :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a co to jest szkoda bo śmiać ze mnie sie potrafiłaś na zlocie jak ludziom muze puszczałem a do roboty to nie ma nikogo joke ryba i tak duzo dla mnie zrobiłas , o forum mówie bo u nas loza szyderców jest i zaraz beda gadali jakieś bzdety :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ok poczytałem i nie wiedziałem szczerze ze mam soczewki jako lampy ma sie rozumiec - dzieki rybko teraz powiedzcie mi jak ja wymienic poszła mi prawa od strony pasazera
-
Spoty Olsztyńskie
siemka ,pany pomózcie -przepaliła mi sie zarówa w przednim reflektorze ta duza banka jaki to model zarówki i gdzie mozna ją dostać? jakis pech mnie prześladuje z moją furką ,jak nie klapa schowka to zarówa, acha i jak ją mozna bezbolesnie wymienic , zaznacze że nie mam jakis bi czy innych bajerów xenon czy doświetlajace pobocze czy coś w tym stylu ,a może ktoś by mi z was wymienił ?
-
Spoty Olsztyńskie
fczoraj jak niektórzy koledzy wiedzą dołączyłem do grona szczęśliwców z ułamanym zawiasem klapy schowka pasazera oczywiscie prawym ;( nie wiem jak to sie stało ale cóz zycie zawsze po imprezce sa ofiary tym razem padło na mnie -wniosek dbajcie o to póki czas pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
jednak adrianus poprawił jezyk polski przede wszystkim
-
Spoty Olsztyńskie
jeszcze nie a czego maja byc pełne?
-
Spoty Olsztyńskie
kwiatuszku ty sie nie smiej dziadek sie smial i to samo mial :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
i kto tu jest młody
-
Spoty Olsztyńskie
kapelusznik
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
francuzik- Spoty Olsztyńskie
:oklaski:- Spoty Olsztyńskie
ale nie polową co? joke- Spoty Olsztyńskie
a po co tam byłeś? :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
ooo.. wstałeś :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
ja tez bym chcial ale nie kilka a kilkanascie by sie zdało- Spoty Olsztyńskie
a co to za impreza ?- Spoty Olsztyńskie
właśnie wróciłem z synem z kina helios --film THOR 3D , szczerze polecam ze względu na efekty specjalne- bajka, historia taka sobie ale reszta pozdro- Spoty Olsztyńskie
dobrze ze tylko tak to sie skonczyło -ach te nasze drogi- Spoty Olsztyńskie
NO TO ZA WYGRANYCH BEDZIE MOZNA WYPIC JAKIS BRO ,MOGA BYC 2 , NO GÓRA TSY :gwizdanie:----jedni jeżdzą drudzy piją piwko- Spoty Olsztyńskie
najlepszego --- i oby ci sie dobrze działo , w dzień lezało w nocy stało- Spoty Olsztyńskie
co to za zycie bez kolegów ( 1.30 teraz mam ) a i dalej piwkuje he he - Spoty Olsztyńskie