Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arko72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arko72

  1. podziękowania dla taktusia za pomoc w wymianie zarówki już wiem jak prawą wymienić jestem bogatszy o to doswiadczenie
  2. tak jest lac i patrzec czy zyja , musi być dyscyplina
  3. co ci qwa mówiłem o jezyku polskim na zlocie ---adrian natychmiast przeproś kolegów z forum --ale juz :polew:
  4. a co to jest szkoda bo śmiać ze mnie sie potrafiłaś na zlocie jak ludziom muze puszczałem a do roboty to nie ma nikogo joke ryba i tak duzo dla mnie zrobiłas , o forum mówie bo u nas loza szyderców jest i zaraz beda gadali jakieś bzdety :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. ok poczytałem i nie wiedziałem szczerze ze mam soczewki jako lampy ma sie rozumiec - dzieki rybko teraz powiedzcie mi jak ja wymienic poszła mi prawa od strony pasazera
  6. siemka ,pany pomózcie -przepaliła mi sie zarówa w przednim reflektorze ta duza banka jaki to model zarówki i gdzie mozna ją dostać? jakis pech mnie prześladuje z moją furką ,jak nie klapa schowka to zarówa, acha i jak ją mozna bezbolesnie wymienic , zaznacze że nie mam jakis bi czy innych bajerów xenon czy doświetlajace pobocze czy coś w tym stylu ,a może ktoś by mi z was wymienił ?
  7. fczoraj jak niektórzy koledzy wiedzą dołączyłem do grona szczęśliwców z ułamanym zawiasem klapy schowka pasazera oczywiscie prawym ;( nie wiem jak to sie stało ale cóz zycie zawsze po imprezce sa ofiary tym razem padło na mnie -wniosek dbajcie o to póki czas pozdro
  8. jednak adrianus poprawił jezyk polski przede wszystkim
  9. jeszcze nie a czego maja byc pełne?
  10. kwiatuszku ty sie nie smiej dziadek sie smial i to samo mial :gwizdanie:
  11. i kto tu jest młody
  12. kapelusznik
  13. francuzik
  14. :oklaski:
  15. ale nie polową co? joke
  16. a po co tam byłeś? :gwizdanie:
  17. ooo.. wstałeś :gwizdanie:
  18. ja tez bym chcial ale nie kilka a kilkanascie by sie zdało
  19. a co to za impreza ?
  20. właśnie wróciłem z synem z kina helios --film THOR 3D , szczerze polecam ze względu na efekty specjalne- bajka, historia taka sobie ale reszta pozdro
  21. dobrze ze tylko tak to sie skonczyło -ach te nasze drogi
  22. NO TO ZA WYGRANYCH BEDZIE MOZNA WYPIC JAKIS BRO ,MOGA BYC 2 , NO GÓRA TSY :gwizdanie:----jedni jeżdzą drudzy piją piwko
  23. najlepszego --- i oby ci sie dobrze działo , w dzień lezało w nocy stało
  24. co to za zycie bez kolegów ( 1.30 teraz mam ) a i dalej piwkuje he he

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.