Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
wow dzieki panowie za info o cenach -- adrianus załapałem , to ty nie załapałes ze cie wkrecam
-
Spoty Olsztyńskie
to na pewno tez , mi chodziło bardziej o opłaty jak sie ciaga z niemiec -ogólnie całosc
-
Spoty Olsztyńskie
to daj namiary na sprzedawce-z daleka on ?
-
Spoty Olsztyńskie
no w tygodniu to tyra sie wiec po pracy zmieniałem w piatek -a co do opłat to za poj. sie płaci a nie za rocznik co
-
Spoty Olsztyńskie
czaja bardzo ładny ,dam kolesiowi znac i tobie tez dam znac co i jak -a jak z opłatami teraz jest? ktosik wie?
-
Spoty Olsztyńskie
ale zes se zazartował -grzesiu załozyłem letnie oponki i aluski he he ciekawe czy byłem pierwszy acha i 2 ga sprawa -kolega z klatki obok pozazdroscił a4 -ki i chce kupic do 30 tys. dobry rocznik i ze sprawdzonego zródła ale jedna uwaga --chce benzynkę ---- gdyby ktos cos słyszał podbijac do mnie nr tel 791 686 111 pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
uwaga panowie i panie czaja szuka laptopa dla córy -ktoś coś wie to niech da cynk do 2000 tys. pomóżcie koledze :gwizdanie: a na powaznie to widziałem ze taktuś cos na allegro opychał ,moze jeszcze ma
-
Spoty Olsztyńskie
głos oddałem --na 16 oczywiscie pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
piknie swieci ze hej -szerokosci kolego zycze i 3m sie
-
Spoty Olsztyńskie
piekne słoneczko kolego i temperaturka juz na plus 5 w cieniu na ta godzinkę -a w nocy to juz inna sprawa
-
Spoty Olsztyńskie
14.30 jak napisał prezes chyba
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez mam zamiar sie wstawic na spocik
-
Spoty Olsztyńskie
no i dzis jest ... słońce ,bo ciepło to na pewno nie i vettel pierwszy w australii mozna sie było tego spodziewac --oczywiscie mówie o pool positions :>
-
Spoty Olsztyńskie
na pewno na tym w zbiorniku
-
Spoty Olsztyńskie
czyli paliwa brak?
-
Spoty Olsztyńskie
jak by sie ktos dobrze postarał to by pewnie zrobił -ja jakies 330 moze zrobie jak bedzie mi 6,5 l palił to se zrobie
-
Spoty Olsztyńskie
no nie wiem raczej nie po miescie
-
Spoty Olsztyńskie
a ja dziś na stacji paliw byłem i zapłaciłem 101 zł za 20 literków dajcie spokój z tymi cenkami
-
Spoty Olsztyńskie
dla zainteresowanych -rusza F1 ....koło 8.00 kwalifikacje w sobote GP AUSTRALII dobrze ze wczesniej
-
Spoty Olsztyńskie
siemka -no moze i swierzak ale za to w niedziele jechało ode mnie ze c... :gwizdanie: no i dzieki za oficjalne przyjecie w poczet takich browarników pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
jad kooledzy poczekajcie lece już pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
gdzie jest po prostu ? nie mogę skojarzyc miejsca
-
Spoty Olsztyńskie
spoko koledzy jesli wpadne na spota w sobotę to stawiam ta flachę jak nic ,wczoraj na zbigniewa byłem psiakrew 3 się zjawiło no i poległem ale tanio skóry nie sprzedałem a dzis główka boli ze c...
-
Spoty Olsztyńskie
przy okazji mozna tam pracy poszukac -pocztówki sprzedawac albo co