Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
NO I JAK TAM TEAM OLSZTYŃSKI SIĘ TRZYMA CZY NIE BARDZO --pozdrawiam swiątecznie :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
dobre... :>
-
Spoty Olsztyńskie
ALLELUJA i do przodu, mokrego karpia i kaca giganta
-
Spoty Olsztyńskie
Zaleczeq - przeszedłeś samego siebie , dzieki za akcje pokazowa :>
-
Spoty Olsztyńskie
na klapie bagaznika czy blizej zderzaka juz
-
Spoty Olsztyńskie
TYLE TO JA WIEM ALE GDZIE?
-
Spoty Olsztyńskie
właśnie otrzymałem klubowe rameczki do autka i naklejkę -chwalę się a co i zapytanko do was pany - gdzie naładniej będzie naklejeczkę pierdyknąć 3D lokalizację podajcie na aucie
-
Spoty Olsztyńskie
dobra to ja bede pierwszy ---ZDROWYCH I WESOŁYCH SWIĄT WIELKANOCNYCH , MOKREGO KARPIA I UCAŁUJCIE ZONY I MĘŻÓW PRZY JAJKACH
-
Spoty Olsztyńskie
4.24 jezu.. a to ja myslałem ze wczesnie wstaje ( 5.00 )
-
Spoty Olsztyńskie
a to ok
-
Spoty Olsztyńskie
taaaaa... chyba z promilami raczej niz z nami
-
Spoty Olsztyńskie
i vice versal
-
Spoty Olsztyńskie
wpisz liwko w google i jazda miłego ogladania
-
Spoty Olsztyńskie
dzieki za spota koledzy było fajnie mimo iz grzał wiaterek , no i naklejke dostałem
-
Spoty Olsztyńskie
ile promili ?
-
Spoty Olsztyńskie
:JC_fan: :>
-
Spoty Olsztyńskie
ale pogoda kiepska ,nie dziw ze koledzy choruja :gwizdanie:---bedzie pewnie padac cały weekend jak w malezji
-
Spoty Olsztyńskie
jak mocno chcesz to swoją furka zrobisz nam na spocie formułkę ale numer sam juz wybierz
-
Spoty Olsztyńskie
panowie w tym tygodniu formułka 1 jezdzi--sobota i niedziela około 10.00 pozdrawiam :th:
-
Spoty Olsztyńskie
bo dzisiaj 7 IV
-
Spoty Olsztyńskie
thx za podpowiedz :>
-
Spoty Olsztyńskie
adrianus skad wziołes takiego bata
-
Spoty Olsztyńskie
ktos nam zablokował forum olsztynskie -- nieładnie a co do rybci to masz rację taktus fotka jakby była to o niebo lepiej by sie pisało :> a propos audiczek widziałem fczoraj fajna A7-kę nr rej 7777F wyjezdzała z koloni mazurskiej czarna i wogóle wyglądała zaj....e i fele extra
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to odblokujcie go jak umiecie a nie smiejecie sie do rozpuku...
-
Spoty Olsztyńskie
upss... :gwizdanie: sorka nie spojrzałem na znaczek różowy -pardon madamm.. oczywiscie dziekuję pieknie :>