Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
ja tam od srody codziennie pije albo bro albo łódkę bols dzis tez ide na miasto pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
1.30 powrot na chate po 4 browarkach i 1.0 literka gorzałki lux było zdrowo mnie dziś kac meczył
-
Spoty Olsztyńskie
no ja myslałem ze odwołujemy spota piwnego a nie tego pod urania. dlatego pytam drodzy koledzy jakby co ja od 20.30 jestem na browarku w alibi z kolega z pracy (spoko gosc ) informatyk jakby co , jak ktoś chetny na bro to niech wpada -szybko z tamtad nie wyjdziemy pozdro Arko72 , juz jebnąlem drina porządnego he he
-
Spoty Olsztyńskie
bedzie ktoś na spocie dzisiaj?
-
Spoty Olsztyńskie
ok to odwołujemy do 2 lipca albo 1 tak proponuje pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
hej pany -to jest ten spot piwny czy nie -konkretnie poprosze gdzie , o której i ilu nas bedzie ,mam pytanko przy okazji , czy moge przyprowadzic kolege gdyz też ma ochote na browara?
-
Spoty Olsztyńskie
no nie my
-
Spoty Olsztyńskie
ok,moze byc -propozycja kwiatko brzmi rozsądnie pozdro a kto tu spi ?
-
Spoty Olsztyńskie
ja proponuje pub Alibi wszyscy powinni byc zadowaleni -miesci sie koło rolnika przy restauracji chinskiej miło ,parasole są i kibelek i bilard a ze jest to knajpa policyjna to i spokój i menelstwa nie ma -co wy na to -czekam na rozsądną krytykę i pozdrawiam ( piłem tam ostatnio zielonego specjala ) pyszne było
-
Spoty Olsztyńskie
buhahahahah
-
Spoty Olsztyńskie
mnie pasuje jak najbrowarniej :>
-
Spoty Olsztyńskie
kliknęłem i iwona prowadzi 22 % pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
no np. w piatek
-
Spoty Olsztyńskie
wąsate chyba zioło
-
Spoty Olsztyńskie
a co on pali?
-
Spoty Olsztyńskie
jestem za spotem piwnym 1 lipca bikoz mam wypłate i Adrianus chce koło mnie siedziec odwazniak
-
Spoty Olsztyńskie
kwatuszku jaki wyscig?
-
Spoty Olsztyńskie
załeczeq -dawka sie zgadza , norma to 0,2 w wydychanym powietrzu ,wiec kolega czaji miał 1,3 -gdyz wskazania alkomatu panów policjantów mnozymy razy 2 bo im pokazuje w mg/ a pomiar jest w promilach ,a do Czaji , niekoniecznie musi kolega stracic prawko -wyrok w zawiasach , pokrycie kosztów sadowych wpłata zasądzonej kary przez sąd na fundusz na rzecz walki z pijanymi kierowcami ( zazwyczaj około 5.000 zł zasadza) i prawko do szuflady wydz.komunikacji na rok na przykład --tak miał mój koles z roboty a wydmuchał 0,35 pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
znowu w niedziele bedzie cie łeb nap...ł :polew: a o 19.00 kwalifikacje F1
-
Spoty Olsztyńskie
mnie o,5 godz. temu obudził mój kot -nawet w sobote nie da pospac
-
Spoty Olsztyńskie
bardziej chodzi mi o naprawe ala tapicerską, chodzi o osłone fotela -takie zdobienie z przodu z drewna -wypada mi cholercia z tego fotela i musze to zrobic raz a konkretnie
-
Spoty Olsztyńskie
koledzy szukam stolarza w olsztynie? zna ktos jakiegos?
-
Spoty Olsztyńskie
całkim mozliwe ale to na piłsudskiego najpierw trafia a po wyroku do mnie dopiero!!
-
Spoty Olsztyńskie
2-gi
-
Spoty Olsztyńskie
zaraz meczyk --polska -francja , stawiam na naszych ze im zabie łydki skopia nasze orły - wynik 3;1 dla polski zobaczymy co z tego bedzie lol :kox: