Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
załeczeq ty proroku!!! :>
-
Spoty Olsztyńskie
to jak nas 2 tylko to carefour ok? no chyba ze odpuszczamy?
-
Spoty Olsztyńskie
dziś spot czy znowu nie robimy? napiszcie czy ktos będzie -ja jadę pod uranię
-
Spoty Olsztyńskie
oj za dobrze tym bandytom co siedzą za niewinność-ale nic to pocieszę was panowie za wasze pieniadze to mają he he z podatków i to jest firma która nigdy nie splajtuje :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
no i git tyle powinno wystarczyc
-
Spoty Olsztyńskie
ozesz ty h..u , takiemu to dobrze wszyscy po urlopach a ten leci do beduinów , pamietaj o jednodolarówkach na bakszysz :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Załeczeq ty ranny ptaszku ,witka z rana all :> a adrian bedzie dziś miał niezłego kaca giganta
-
Spoty Olsztyńskie
ale on nie po tej stronie co myslisz -on przyjechał tłumaczyć moim podopiecznym ze warto uczciwie zyć i takie tam :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Adrianus -żaden tam lansik ot po prostu przechodziłem obok to kolo mi cyknął fotkę i tyle-poza tym ja już nie muszę się lansowac za stary juz jestem na takie duperele ,albo ktoś kogoś akceptuje takiego jaki jest albo wio i do domu :>
-
Spoty Olsztyńskie
obiecany link pozdro https://picasaweb.google.com/daniel.sipowicz/Holek?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPq-tIy-q4SMiAE&feat=directlink
-
Spoty Olsztyńskie
witka all,dziwne pozary ,dziwni ludzie -a potem u mnie rycza do poduszki farfocle ,fczora u mnie byl za to jeden gośc co sie zowie -krzysztof hołowczyc ale to jeszcze nic , przyjechał najszybszym aktualnie samochodem swiata Nissan GTR 3,8 l , 500-800 koni opcja do wyboru jednym guziczkiem ,10 sek. i masz 250 km na godz. jak kolo mi pomoze to wstawie fotki na forum ,acha i odczepic sie od mojej zonki -a auto mam sliczne ale ciemny granat a nie czarne
-
Spoty Olsztyńskie
zmiana tematu-wiecie ze na jarotach nową kręgielnie otworzyli! - był juz ktoś?
-
Spoty Olsztyńskie
ja też chętnie zwiedzę oscienne towarzystwo i region pozdro browarnicy-w ten weekend pracuje wiec bro odpada, ale urodzin nigdy nie obchodziłem dłużej niz 3 dni a nie 3 razy w roku ,moze warto spróbowac :>
-
Spoty Olsztyńskie
prezesie i inne maniacy-jeszcze raz napiszę to co juz kiedyś pisałem moje urodziny wypadaja w listopadzie (skorpion),watpie więc aby zlot odbywał się zimą i żeby chetni na niego byli a obchodzic urodziny pół roku wcześniej to jakoś dziwnie nie?
-
Spoty Olsztyńskie
tak czytam i czytam i dochodzę do wniosku że zlocik nasz w kaletce to był wypas, taktuś jesteś wielki ,za rok jak nic walę w dym do kaletki -pozdro załoga
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
byłem dziś na wymiance płynów zyciowych u Pawła i jest git szczerze polecam ,szybko fachowo i z diagnozą co do zawieszenia
-
Spoty Olsztyńskie
ja dziś nie moge brata goszcze wiec lipa -wybaczcie
-
Spoty Olsztyńskie
ja mogę wpasc o 20 pod uranią? czy robimy pod carfurem?
-
Spoty Olsztyńskie
jak zwykle nic dodać nic ująć pozdro załoga
-
Spoty Olsztyńskie
o fuc.... na urlopie gubie dni -pardon a gdzie spot? urania?czy carefour?
-
Spoty Olsztyńskie
a byl ktoś na spocie? :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
mi pasuje
-
Spoty Olsztyńskie
ja na naszej autostradzie nowej do gdańska jechałem jak na razie swój rekordzik zaznaczam ze z rodzina wiec tylko 170 km/h i nawet fajnie szedł bo jeszcze pod kopytkiem było troszkę luzu
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: DOBRE ,TRZEBA TAKTUSIOWI POLECIC TEN LINK I NIECH ZAKOŃCZY TĄ FARSE ;(
-
Spoty Olsztyńskie
właśnie