Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: muszę to zobaczyć
-
Grand Theft Auto V
spróbuj na peb.pl a nóż widelec
-
Spoty Olsztyńskie
zależy w jakie dni tygodnia -14 .01 bedzie też karaoke dla chętnych
-
Spoty Olsztyńskie
ani grama alkoholu ale jak jestes sam -z nami możesz :> a propo spocika piwnego-fczora z wieczora miałem pozegnanie roku w ALIBI z kolegami z pracy, podpytałem szefowa o 14.01 2012 r. -na tę chwilę termin jest wolny więc może szef podjedzie i dogada szczegóły (taktuś) powiedz że już z nią gadałem powołaj się na mnie jest możliwość zajęcia tylnej sali dla nas pozdrawiam.
-
Strefa Śmiechu
stadion-zawody w pchnięciu kulą; Mistrz w pchnięciu kula mówi do trenera; -dziś muszę pokazać klasę,na trybunie siedzi moja tesciowa trener: E.... nie dorzucisz. Przychodzi facet do lekarza i skarży się że w nocy moczy się w łóżko; -jak to się dzieje-pyta lekarz -mam taki sen-przychodzi do mnie krasnoludek i pyta-sikamy? -to ja mówię sikamy -to niech pan mu powie " nie" -w nocy śni się facetowi znowu krasnoludek,który pyta - sikamy? -"nie" odpowiada facet -" no to robimy kupę"-decyduje krasnoludek od tak na relax pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
ja nie mam twojego numeru wiec skoro latasz po olsztynie to podrzuć mi do roboty i zostaw na bramie odbiore se--opolska 42 please acha i powiedzcie mi jaki wymiar mają mieć wycieraczki do mojego grzmotolota w oryginale -wie ktoś ?
-
Spoty Olsztyńskie
ja poproszę 1 sztukę ADRIANUS- a na spocie to będziemy najwyzej dalej rzygać niż widziec he he OBACYMY
-
Spoty Olsztyńskie
zakładam że browarka bedziemy trzaskać
-
Spoty Olsztyńskie
a jak....
-
Spoty Olsztyńskie
nie masz czego sie bać w końcu mówileś coś o tym że masz już dawkę ustaloną na 4 browarki ---więc spox ty bedziesz prowadził nas do chaty
-
Spoty Olsztyńskie
Załeq nie za wczesnie? rozchorujesz nam się i bedzie bida acha no i zauważyłem że kalendarze są w drodze
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
jeeezu, dobrze że już po świętach -ledwo dycham informuje szanownych kolegów iż w związku z przesunięciem terminu mojej imprezy rodzinnej ,chciałbym zgłosić swój akces do imprezy w dniu 14.01 2012 r. :drunk:- Spoty Olsztyńskie
DOBRE-TO I JA SIE DOŁĄCZAM---- Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia ,aby was mikuś szczerze nagrodził za poprzedni roczek,aby wam w przyszłym roku wątroba nie wysiadła , miłej i rodzinnej atmosfery no i smacznego mokrego karpia- Spoty Olsztyńskie
Kwiatko --nie chcem ale muszem ,rodzinka się zleci i co ja mam im powiedzieć ,że w nich wbijam i lece na spota piwnego do alibi, gdyby mi sie udało ,powtarzam gdyby to może póżnym wieczorem wpadne do was i was nawiedzę- Spoty Olsztyńskie
łatwo się mówi wpaść -chyba żeby paść- Spoty Olsztyńskie
q.wa juz wam zazdroszcze- Spoty Olsztyńskie
bedzie ale do zrobienia- Ludzie z A4 w ARMII
jesion X 93-IV 95 ostani pobór -1,5 roczny grudzadz -szkólka młodszych specjalistów ubezpieczenia lotów I 94-do końca lotnisko BABIE DOŁY--Gdynia -Pierwoszyno kompania ubezpieczenia lotów ARP -6 i piękny widok z obiektu na zakole zatoki gdańskiej ,w nocy widziałem pociągi jadace do helu -a generalni strata czasu te kamasze ,do niczego mi ta wiedza się nie przydała zal tylko tych lat co człowiek był młodszy o jakies 2o kilo :gwizdanie:- Wakacje - EGIPT - HURGADA i nocne życie
http://www.eccoholiday.com/oferta/3409/festival-le-jardin-%28dawny-sunrise-le-jardin%29 byłem tutaj mogę szczerze polecic -ratownicy spoko goście obsługa perfect, animatorzy spoko -panowie uwazajcie na swoje laski :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
spoko żonka moja cie przywita wałkiem do ciasta- Spoty Olsztyńskie
to przykre ale takie jest zycie-jedni odchodza a inni przychodza na ten świat -załeq jestem waszym kolega ale nie uda mi sie przekonac rodzinki sorka- Spoty Olsztyńskie
sorka ale na 14 stycznia nie dam rady mam imieniny i nie wyjdzie z tego nic -mówiłem w koronie- Spoty Olsztyńskie
serdecznie zapraszam -bedziesz miał rejon do sprzątania po znajomosci -kibel commando- Spoty Olsztyńskie
unabomber -cholercia trzeba na załqa uważać - Spoty Olsztyńskie