Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje - EGIPT - HURGADA i nocne życie


fusse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wybieram sie z Panna w tym roku na 2 tygodnie na wypoczynek do hurgady, Czy ktos cos moze powiedziec na temat nocnego zycia w hurgadzie, na jakie balety isc, gdzie nie, na co uwazać. w zeszlym roku bylem w egipcie,ale obok hurgary,to tylko na godzine wpadlem do miasta i byla to dla mnie jakas masakra, z kazdej strony ktos zaczepia, nie wspominajac o biedzie.

jaki hotel polecacie? lece z itaki, bardzo podoba mi sie kompleks hoteli LTI Titanic, tam gdzie taki duzy aquapark jest, cos ktos moze powiedziec o nim? ; )

pozdroo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera rok etmu byłem w egipcie (Hurgada) i w tym też polecę (Szarmer szejk)- wypoczywajcie Chłopaki.

nocne życie to pikuś ja jadę na nurkowanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nurkowaniu bylem w zeszlym roku,w tym roku tez bede nurkowac.zejscie z butla na 20metrow bez przeszkolenia - bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co zwracacie uwage wybierajac hotel? tylko na gwiazdki? ja np szukam takiego z rozbudowanym parkiem wodnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno na rok powstania bo jak byl zrobiony np 15 lat tamu i nie remontowany to bedzie ostra chu*** :P najlepiej poczytac oponie o hotelu jak juz ci sie spodoba odrzucic te skrajnie dobre i skrajnie zle i wtedy masz tak jak bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w Hurghadzie w poleconym przez znajomych hotelu Sunny Days el Palacio i powiem Wam, ze nie trzeba wlasciwie na miasto wychodzic... Imprezy sa codziennie, klubowa muza na swiezym powietrzu, sa jakies dancingi w restauracji ale nei bylem bo nie moj klimat troche. Ponadto sam wypoczynek pierwsza klasa, Hotel 4,5*, trzyma wysoki poziom. Jedzenie całkiem smaczne, wiadomo d*py nie urywa i daleko mu do naszego domowego ale jest całkiem pozytywnie:) To jeden z kilku hoteli, ktory ma przy sobie rafe koralowa w bardzo dobrym stanie, wiec nei trzeba wydawac extra kasy na snurkowanie w poblizu np Giftun:) W razie czego pytajcie, sluze pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sharm el-Sheikh lepsze sa widoki na nurkowanie :cool1:

się zobaczy :naughty: [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 16:32_________________________________________________

na nurkowaniu bylem w zeszlym roku,w tym roku tez bede nurkowac.zejscie z butla na 20metrow bez przeszkolenia - bezcenne :)

na ile? :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, widzialem na zegarze ile bylo metrow bo ciapaty pokazywal, nie bylo problemow z nurkowaniem, mimo,ze robilem to pierwszy raz. wiem,ze niebezpiecznie, ale bez ryzyka nie ma zabawy :decayed:, tylko u ciapatych takie cos jest mozliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rafa jest około 20km od Sharm. W samym Sharm przy hotelach też trafiają się fajne płycizny do snurkowania np przy hotelach Jaz Mirabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Hurghadzie w hotelu Desert Rose - dał radę, duży kilka basenów, ogólnie spoko. Przy rejestracji w recepcji warto dac ciapatemu pare dolarów żeby dał dobry pokój, ja dałem chyba 10 dolców i miałem większy pokój z dobrym widokiem na baseny i cały ośrodek. Z wycieczek polecam nurkowanie z wycieczką na wyspę Giftun-wszystko oczywiście na dziko, bo szkolenie trwało kilkanaście minut na basenie co ma sie nijak do prawdziwego nurkowania. Do tej pory nikt nie zginął więc nie ma co peniać:) Nurkowanie było za***iste, wzieliśmy sobie prywatny rejs z ludzmi z hotelu więc na statku nie było tłoku, najebanych ruskich i innych chorych niespodzianek-cały statek nasz, ogólnie relaks "na bogato":) Nie pamiętam ile dopłacilismy ale nie wyszło dużo. Do tego proponuje jazde quadami do wioski beduinów i tu też mozna sie dogadac z brudasem żeby zrobił prywatna wycieczkę-parę $ więcej ale jest mniej ludzi w "konwoju" i więcej funu bo można za***rdalać quadami na maxa. Z kolei jak w "konwoju" jadą jakieś mośki albo wystraszone laski to nei da sie pozapierdzielać bo najwolniejsi osłabiają całą wycieczkę. My bylismy tam chyba w 8 osób i każdy katował quada. Oczywiście ciapaty darł mordę że jak tak dalej będzie to nas zawróci ale jak przejechaliśmy kilka kilometrów to nie było odwrotu, rura i przed siebie:) Wycieczka do centrum hurgady taxówką w kilkanascie osób też była dobra, wynajęliśmy busa i ogień. W centrum pełno sklepików z dziadostwem , pełno ciapatych namawiających na zakup itd. Jest mc donald więc jak ktoś chce zjeśc cos normalnego to mozna działać:) Oprócz tego wzieliśmy sobie lot na spadochronie za motorówką. To było stosunkowo tanie więc ok, można polecieć choc nie ma wielkich emocji, mimo wszystko polecam, fajne widoki. Piramid nie widzielismy bo wycieczka która jechała przed nami musiała sp***rzac przez pustynie przed jakimis uzbrojonymi pojebami, po tym ja wymiekłem i postanowilismy z Agą zostac w hotelu. Ogólnie Egipt za***isty bo fajne tereny i troche inny swiat, ale ja juz chyba tam nie wroce bo nie znosze ciapatych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany , jade do SUNNY DAYS EL PALACIO albo do ktoregos z hoteli TITANIC(ten z licznym aquaparkiem) z biura itaka. byl ktos moze w tych hotelach? dodam,ze do hurghada-egipt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomoge, nie slyszalem nic o tych hotelach.

Jak wyladujesz w hurghadzie to pamietaj żeby wizę kupić w okienku a nie u kogoś kto do CIebie podejdzie:)

Ci co podchodzą zabierają szmalec niby na wizę i znikają - taki mały wałek na powitanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu byłem z Panną w sharm el sheikh - hotel Aqua Blu. Hotel EXTRA !! Zarcie również. Jedyne co mnie totalnie wkurwiało to wiczne trąbienie taxi na turystów...nachalność tamtejszej ludnosci... Totalnym SZOKIEM bylo dla mnie zachowanie sprzedawców w naama bay... nachalni do potegi N... jak na cos popatrzysz a nie kupisz DYM-zaczynali drzec ryja i lekko sie puszyc :/

Ogolnie poza kilkoma incydentami milutko wspominam wypoczynek w Egipcie.

Co do wycieczek fakultaywnych zamiast wykupowac je w hotelu mielismy kontakt z kolesiem na miejscu - duuuzo taniej, pewnie, mila obsluga etc.

[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 09:03_________________________________________________

Byłem w Hurghadzie w hotelu Desert Rose - dał radę, duży kilka basenów, ogólnie spoko. Przy rejestracji w recepcji warto dac ciapatemu pare dolarów żeby dał dobry pokój, ja dałem chyba 10 dolców i miałem większy pokój z dobrym widokiem na baseny i cały ośrodek. Z wycieczek polecam nurkowanie z wycieczką na wyspę Giftun-wszystko oczywiście na dziko, bo szkolenie trwało kilkanaście minut na basenie co ma sie nijak do prawdziwego nurkowania. Do tej pory nikt nie zginął więc nie ma co peniać:) Nurkowanie było za***iste, wzieliśmy sobie prywatny rejs z ludzmi z hotelu więc na statku nie było tłoku, najebanych ruskich i innych chorych niespodzianek-cały statek nasz, ogólnie relaks "na bogato":) Nie pamiętam ile dopłacilismy ale nie wyszło dużo. Do tego proponuje jazde quadami do wioski beduinów i tu też mozna sie dogadac z brudasem żeby zrobił prywatna wycieczkę-parę $ więcej ale jest mniej ludzi w "konwoju" i więcej funu bo można zasuwać quadami na maxa. Z kolei jak w "konwoju" jadą jakieś mośki albo wystraszone laski to nei da sie pozapierdzielać bo najwolniejsi osłabiają całą wycieczkę. My bylismy tam chyba w 8 osób i każdy katował quada. Oczywiście ciapaty darł mordę że jak tak dalej będzie to nas zawróci ale jak przejechaliśmy kilka kilometrów to nie było odwrotu, rura i przed siebie:) Wycieczka do centrum hurgady taxówką w kilkanascie osób też była dobra, wynajęliśmy busa i ogień. W centrum pełno sklepików z dziadostwem , pełno ciapatych namawiających na zakup itd. Jest mc donald więc jak ktoś chce zjeśc cos normalnego to mozna działać:) Oprócz tego wzieliśmy sobie lot na spadochronie za motorówką. To było stosunkowo tanie więc ok, można polecieć choc nie ma wielkich emocji, mimo wszystko polecam, fajne widoki. Piramid nie widzielismy bo wycieczka która jechała przed nami musiała sp***rzac przez pustynie przed jakimis uzbrojonymi pojebami, po tym ja wymiekłem i postanowilismy z Agą zostac w hotelu. Ogólnie Egipt za***isty bo fajne tereny i troche inny swiat, ale ja juz chyba tam nie wroce bo nie znosze ciapatych:)

Tu musze sie z kolegą zgodzic w 100%

U nas quady niestety byly w tepie slimaka bo powaleni rodzice zabrali ze soba synka ktory na sam widok 4 kolek zygal jak kot! i na postoju i w czasie jazdy... calego quada obrzygał :) :) przez to musielismy stawac co chwile :/

Piramidy - totalne zaskoczenie ze staoja....praktycznie w miescie :/ myslalem ze to srodek pustyni a tu psikus :) praktycznie srodek miasta :)

Za kilka $ (zamiest 50$) mozna dogadac sie z "ciapatym" i bez problemy wpusci do srodka :)

Z wycieczek polecam clodniowy rejs jachtem - tu akurat nam sie przyfarcilo :) - bo bylo na rejsie duuuzo dzieci...i obesranych rodzicow ktorzy zaplacili za zejscie z butla i tego nie wykozystali :)

W nagrode reszta miala zejscie do wyczerpania butli za cene 2 zejsc :) :) :) :) :)

Ogolnie mozna sie ze wszystkim dogadac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...