Treść opublikowana przez dajmler4
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja jutro bede czekac jakby co pozdrowionka i dozobaczyska
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
moze jakis spocisz w czwartek?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
a jak z jutrzejszym dniem? jesli cos bedzie prosil bym kogos o sms
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
jutro spot? bedzie ktos?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja ma remont haty i robie po 15 h dzienie z checia bym wpadl ale nie wiem jak bedzie w ten czwartek ;/postaram sie zawitac
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ok wiec widzimy ie w czwartek moze ktos ma nr do grzeska zeby do niego napisac moze by wpadl ja tel rozwalilem i nie mam numerów
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
moze spot w czwartek?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
i ja zawitam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja wpadne na mosty o 20 bedzie mozliwosc spotanie i pochwalenia si enowym nabytkiem i równiez gratuluje koledze ale widze ze kolega trzymal to w tajemnicy ze zostanie tatusiem
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no ja jestem za ale nie mam do nikogo prawie nr tel bo mi sie tel zowalil ;/ takze równiez jestem za spociszem i czekam na kontakt
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
mialem byc ale cos mi wyskoczylo takze nie zawitalem szkoda ze tu wszystko umarlo
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
moze jakis spocik? ktos bylby chętny?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
widze ze u nas padlo smierica naturalna szkoda:(
-
Spoty wrocławskie
panowie mialbym prosbe do kogos z was z okolic wroclawia mianowicie jestem z płocka szukam samochodu do kupna i natrafilem na ta audice http://otomoto.pl/audi-a6-quattro-tip-tronik-rude-skory-C24246296.html i mialbym prosbe zeby ktos byl tak uprzejmy i podlecial zobaczec te autko czy warto jekas te kilkaset km z góry dziekuje ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- i jeszcze te autko jest w okolicach http://otomoto.pl/audi-a6-quattro-3-0-tdi-okazja-C23871859.html a moze ktos zna te autka?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja moge wpasc 22 ale jesli maja byc 3 osoby to chyba bez sesu cos mi sie wydaje ze nasza grupa sie rozpadla
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
moze jaki spot w czwartek pisac kto by wpadl
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
spot 16 godzina 19:30 galeria mosty parking 3+ zapraszamy
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
a reszta niech sie zmobilizuje i d*py ruszy juz tak dawno sie niewidzielismy
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
hmm mozew niech napisze kto bedzie w czwartek ja bede :>
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
tak jak pisze u góry 1 i 3 czwartek miesiaca czyli dobiero za półtora tygodnia miejsce i godzina jak wyzej ja zawitam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
mam nadzieje ze dzisiaj ktos wpadnie na spota
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
jutro spocik wypada bedzie ktoś ja moge zawitac
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja tez wpadne ale moge sie jakies 10-20min spuźnic
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
przypominam o czwartkowym spocie
- B6 DIVISION