Skocz do zawartości

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Wszytko zależy od tego, czego oczekujesz od wyjazdu, czy cięgnie Cię na zadupia i urokliwe miejsca, spanie gdzie popadnie, czy ewentualnie jedziesz po 5 gwiazdkowych hotelach, płaszczysz doopę na plaży i dwa razy przejdziesz się po starówce Dla mnie zdecydowanie pierwsza wersja jest optymalna latem, a zimą samolot i plażing. Kilka lat temu robiłem trip po Bałkanach motocyklem w 13 dni 6500km, motocyklem w rejonach które mnie interesowały, taki wyjazd jest mocno intensywny. Samochodem te same odległości w 2016 i 2017 robiłem w 7-8 dni intensywnego jeżdżenia zwiedzania (oczywiście im więcej czasu tym więcej zobaczysz, ja niestety miałem ograniczony czas na to). Z mojego punktu widzenia również podzieliłbym to na dwa wyjazdy, osobno Włochy i osobno Bałkany, przy czym polecam w jedną stronę przejechać przez Rumunię i Serbię, skupić się na Czarnogórze zamiast na Chorwacji, a wrócić Magistralą Adriatycką. Co do Albanii to najładniejsze miejsca niestety nie na Audi.
  2. To zależy czym jeździsz, jaki wzrost, jaka szyba, itp. Nie wszystko zależy od samego kasku
  3. lc

Skradzione

Mógł być użyty np do przestępstwa, znaleziony również na kradzionych blachach i bez naklejki na szybie. Na koniec ogacony gaśnicą.
  4. lc

Skradzione

W nocy z 22 na 23.11.2017 w Czeladzi skradziono passata b5. Policja trafiła na samochód w Katowicach, stał a innych blachach, trochę ograbiony z wyposażenia i czekał na swoją kolej... Auto wróciło już do mojego szwagra, który jest właścicielem. Nie chciałbym zaśmiecać forum, więc zapytam tutaj, jak mogę doprowadzić do ładu pojazd i co mogło być w nim porobione w kwestii elektroniki, objawy/uszkodzenia jak niżej. Zamek w drzwiach i stacyjka wyłamane, ale po otwarciu z pilota i przekręceniu "reszty" mechanizmu stacyjki auto normalnie pali i jeździ, migają natomiast kontrolki immo i świec żarowych, samochód nie gaśnie tak jakby w ogóle immobilizer był wyłączony. Przejechałem nim dzisiaj 200km i nic niepokojącego się z samochodem nie dzieje. Poradzicie jak mogę doprowadzić samochód do stanu jak przed zdarzeniem? Z tego co udało mi się doczytać, to na pewno zniszczona jest pętla immo przy stacyjce, do wymiany wkładki i kluczyki. Elementy wyposażenia które skradziono to błahostka, zastanawia mnie tylko, czy jestem w stanie ogarnąć to immo poprzez wymianę elementów i zabawę VAG-COM? Jeżeli jest już jakiś podobny temat, to proszę Admina o przeniesienie.
  5. lc

Spotkania na drodze

Już nie raz wymachiwałem łapą z czterema rozłożonymi palcami jadąc motocyklem i widząc forumową furmankę, ale żeby chociaż raz się który połapał ! Niebieskie BMW F650/800gs
  6. lc

Spotkania na drodze

Godzinę temu B6 avant na klubowych ramkach na "Mordorze" w Warszawie.
  7. lc

Spotkania na drodze

Wieczorem na parkingu pod Wola Parkiem A4 B6 avant na klubowych ramkach i A4 B8 sedan na TOS... na klubowych.
  8. lc

Spotkania na drodze

Dzisiaj na Powsińskiej w Warszawie w stronę centrum około 9:00 jechałem za ciemnym A4B8 na klubowych ramkach, tablice z Piaseczna.
  9. lc

Spotkania na drodze

Dzisiaj około 15:00 na Obrońców Tobruku w Warszawie w stronę ronda leciał ciemny avant na klubowych ramkach. Jechałem szarym avantem w przeciwnym kierunku.
  10. lc

Spotkania na drodze

Wczoraj około 13:00 z Góry Kalwarii w kierunku Piaseczna leciało ciemne A4 w Avancie na klubowych ramkach. Kilka dni temu (chyba w sobotę lub piątek) na Łazienkowskim, srebrna "lalka" A4/S4 czy cholera wie co na klubowych ramkach Mój paść to szary avant b6 Tablice TKN
  11. lc

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI

Kilka razy już się udzielałem w tym temacie... Silnik tydzień temu przy 414 tys km poszedł do wymiany. Autko mam od faktycznych 240 tys km. Jak będę miał chwilę to opiszę co i jak. W skrócie ani "przygodni" mechanicy, ani ASO nie są wiarygodni. Reasumując robić przy samochodzie jak najwięcej samemu jeżeli ma się krztę pojęcia Serducho "nowe" i jedzie jak 5 lat temu
  12. Na początek sezonu można jakąś ustawkę na torze uskutecznić na różnej klasy motocyklach
  13. Ciekaw jestem dystansu jaki masz do pokonania?
  • Dodaj nową pozycję...