lc

• Skrzynia
    • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. lc

Mógł być użyty np do przestępstwa, znaleziony również na kradzionych blachach i bez naklejki na szybie. Na koniec ogacony gaśnicą.
    2. lc

W nocy z 22 na 23.11.2017 w Czeladzi skradziono passata b5. Policja trafiła na samochód w Katowicach, stał a innych blachach, trochę ograbiony z wyposażenia i czekał na swoją kolej... Auto wróciło już do mojego szwagra, który jest właścicielem. Nie chciałbym zaśmiecać forum, więc zapytam tutaj, jak mogę doprowadzić do ładu pojazd i co mogło być w nim porobione w kwestii elektroniki, objawy/uszkodzenia jak niżej. Zamek w drzwiach i stacyjka wyłamane, ale po otwarciu z pilota i przekręceniu "reszty" mechanizmu stacyjki auto normalnie pali i jeździ, migają natomiast kontrolki immo i świec żarowych, samochód nie gaśnie tak jakby w ogóle immobilizer był wyłączony. Przejechałem nim dzisiaj 200km i nic niepokojącego się z samochodem nie dzieje. Poradzicie jak mogę doprowadzić samochód do stanu jak przed zdarzeniem? Z tego co udało mi się doczytać, to na pewno zniszczona jest pętla immo przy stacyjce, do wymiany wkładki i kluczyki. Elementy wyposażenia które skradziono to błahostka, zastanawia mnie tylko, czy jestem w stanie ogarnąć to immo poprzez wymianę elementów i zabawę VAG-COM? Jeżeli jest już jakiś podobny temat, to proszę Admina o przeniesienie.
    3. lc

Już nie raz wymachiwałem łapą z czterema rozłożonymi palcami jadąc motocyklem i widząc forumową furmankę, ale żeby chociaż raz się który połapał ! Niebieskie BMW F650/800gs
    4. lc

Godzinę temu B6 avant na klubowych ramkach na "Mordorze" w Warszawie.
    5. lc

Wieczorem na parkingu pod Wola Parkiem A4 B6 avant na klubowych ramkach i A4 B8 sedan na TOS... na klubowych.
    6. lc

Dzisiaj na Powsińskiej w Warszawie w stronę centrum około 9:00 jechałem za ciemnym A4B8 na klubowych ramkach, tablice z Piaseczna.
    7. lc

Dzisiaj około 15:00 na Obrońców Tobruku w Warszawie w stronę ronda leciał ciemny avant na klubowych ramkach. Jechałem szarym avantem w przeciwnym kierunku.
    8. lc

Wczoraj około 13:00 z Góry Kalwarii w kierunku Piaseczna leciało ciemne A4 w Avancie na klubowych ramkach. Kilka dni temu (chyba w sobotę lub piątek) na Łazienkowskim, srebrna "lalka" A4/S4 czy cholera wie co na klubowych ramkach Mój paść to szary avant b6 Tablice TKN
    9. lc

Kilka razy już się udzielałem w tym temacie... Silnik tydzień temu przy 414 tys km poszedł do wymiany. Autko mam od faktycznych 240 tys km. Jak będę miał chwilę to opiszę co i jak. W skrócie ani "przygodni" mechanicy, ani ASO nie są wiarygodni. Reasumując robić przy samochodzie jak najwięcej samemu jeżeli ma się krztę pojęcia Serducho "nowe" i jedzie jak 5 lat temu
    10. lc

Na początek sezonu można jakąś ustawkę na torze uskutecznić na różnej klasy motocyklach
    11. lc

Ciekaw jestem dystansu jaki masz do pokonania?
    12. lc

30.08.2015 po południu, ciemny avant A4B6 na tablicach TOS... z klubowymi ramkami, widziany na 7-ce między Tarczynem, a Jankami. Jechałem motocyklem.
    13. lc

Często widzę klubowe audiki no ale nikt nie kojarzy motocykla BMW z czterema kółkami Audi Muszę jakąś wlepkę z tyłu uskutecznić Zadbanego masz furacza!