Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arko72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arko72

  1. Załeczeq byłem w urzedzie skarbowym pita złożyć he he a tam nie ma gdzie zaparkować wiec podjechałem pod swoją byłą bude
  2. czwarty--ale odwróć tabele czwarty na czele
  3. a o czym ja nie wiem , Taktuś -czyzby to już 40 lat minęło ,jak jeden dzień ? jeśli tak to najlepszego wszystkiego na nowej drodze życia --i spoko juz cię gonię
  4. aco tam sie działo na krzywym ?
  5. sorka za wczoraj ale nie nadawałem się do zycia po sobocie za duzo mieszania było :gwizdanie:
  6. http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/378539,ronaldo-sprawil-sobie-urodzinowy-prezent-lamborghini-aventador.html?utm_source=link&utm_medium=referral&utm_campaign=nastepny-artykul przypomnę kolegom że urodziny mam 19.listopada ( 40-te) , to co zrzuta
  7. policja w Olsztynie nie karze za jazdę po lodzie tylko za dojazd do jeziora przez las i plaże bo to podobno niezgodne z prawem ,acha no i można dostać mandacik 500 zyli za to że narażasz na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pasażera -więc trzeba smigać samemu
  8. dla Skrzypka najlepszego życzę równiez
  9. :polew: dobre raz ale z zoną spoko Taktuś takich roczników juz nie produkuja jak my -zatęsknią jeszcze za nami mówię Ci
  10. ok dzieki moze skorzystam
  11. Adrianus a gdzie ta myjnia ręczna za 20 zł u nas -podaj lokalizację to i ja skorzystam :>
  12. najczarniejsza godzina 3d, efekty nawet nawet ale fabuła
  13. sorki wypadły mi zajęcia rodzinne z synem basen w pluskach -cieplutka woda i nos
  14. ciekawe gdzie ten spocik zrobimy hm...
  15. a co to ten premar?
  16. , dawno nie byłem sorka zamuliłem troszkę urlopik mam i się synem zajmuje , moje A4 -bo to on jest na razie zapala za 1 machem ale coś czuje że dziś lub jutro nie będzie taki skory do rozruchu,od razu pytanko do diselka jaki akumulatorek polecacie i gdzie w olsztynie za przystepną cene można nabyć i co ze starym zrobić ? acha no i jak go qwa wymienic bo tam taki plastik w poprzek idzie nad akumulatorem pozdrawiam degustatorów :>
  17. dzieki za słowa otuchy,porady i linki(adrian ty zgrywusie ),wybór już dokonany ,podałem info żeby posłuchać właśnie takich rzeczy od was ,tv już stoi na zaszczytnym miejscu w pokoju i gra szafa ze huczy -jest git
  18. najpierw muszę go ustawić
  19. YO! chłopaki dziś kupuje tv -mój wybór padł na samsunga UE 40 D 5500 -co myślicie o nim -tylko bez zbyt daleko drastycznej krytyki , pochwały przyjmuje :>
  20. od dziś tak się porozumiewamy--yO!
  21. :polew:
  22. no własnie !!!! ja bym rzekł150 %%% :bicz3:
  23. no to od dziuni tak nie boli co Adrian?
  24. sorki pany remont mam w chacie -malowanko -więc nie było mnie na spocie ,cały weekend w farbach, a ten b7 miał NO ....E a nie NOL, Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.