Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
no i niemcy :>
-
Spoty Olsztyńskie
a..taka mała trzydnióweczka się trafiła -za to jaka cisza w domu ho ho :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ja nigdy nie kłamię -fczoraj od 16 do 23 piłem na starówce pifko więc to nie ja
-
Spoty Olsztyńskie
no ja tez nie mogłem go dojść , poza tym nie jeżdzę z taką prędkością po mieście i to wdodatku z dzieckiem ale ty Załeczeq jesteś znany z tego że lubisz stawać z innymi na kresce to mu jeszcze pokażesz nie!!!
-
Spoty Olsztyńskie
:> dobre
-
Spoty Olsztyńskie
hm... degustatorki? :>
-
Spoty Olsztyńskie
a.... to co innego
-
Spoty Olsztyńskie
no i... :> skarzypyta a załeczeq tez siedział u kanta - ale z tej strony go nie znałem,wiem że dużo potrzebujesz ale aż 2 lachony ze sobą ciągasz oj nieładnie :naughty: z kolegami się nie podzielisz :gwizdanie: pozdrowienia dla kierowcy audi b7 lub b8 na klubowych ramkach -ciemne, widziany wczoraj na wilczyńskiego przed 17 nr rej NO 4...E bodajże , migałem mu długimi ale 0 efektu ,niezle cisnął pedał gazu -a ja za nim -czyje to autko bo na spotach nie widziałem takiego, przyznać mi się tu albo kto kupił nową furkę
-
Spoty Olsztyńskie
1 jak dla mnie najlepsze zdjęcie
-
Spoty Olsztyńskie
oj dana dana...
-
Spoty Olsztyńskie
mnie bana do alibi - -a niby za co :> -to nie ja chciałem ludzi bić a generalnie było cool zwami chłopaki jak zwykle daliście czadu za co serdeczne dzięki i za przednią zabawę i za towarzystwo
-
Spoty Olsztyńskie
dzieńdoberek panom :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ok wstawie się dzisiaj łojezuu.....
-
Spoty Olsztyńskie
to wy po nas zajedziecie tym mesiem ?
-
Spoty Olsztyńskie
pasi 18;45 pod biedronką przy chińczyku he he
-
Spoty Olsztyńskie
dla mnie luz ,o której i gdzie ?
-
Spoty Olsztyńskie
przypominam iż taxi zabiera 3 osoby dorosłe , no chyba że znajdą 7 osobową
-
Spoty Olsztyńskie
to proponuje tak-załeczeq ty wiesz gdzie kwiatko mieszka? to my się zpykniemy na taxi na dzielni i pojedziemy po kwiatuszka i do alibi juz z nim co ty na to?
-
Spoty Olsztyńskie
co masz na myśli taxi?
-
Spoty Olsztyńskie
no i mamy zimę pełną gębą
-
Spoty Olsztyńskie
Adrianus zawsze stawia na pieśni patriotyczne- bo Polska jest najwazniejsza
-
Spoty Olsztyńskie
no to jutro będziecie mogli potrenowac connecting people zamiast jakiegos tam kinecta-polecam karaoke ,pośpiewacie no i dupką poruszac też możecie :polew: alibi rules
-
Spoty Olsztyńskie
czak noris wie
- Prośba o głos
-
Spoty Olsztyńskie
bo czwartek jest a nie piątek