Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
moja audica jest wielka -przeszła przegladzik mam do zrobienia lewy górny tylni wahacz od kierowcy no i zasraną żaróweczkę nad tablica ale to kit tam
-
Spoty Olsztyńskie
lipa
-
Spoty Olsztyńskie
doberek pomoże mi ktoś -muszę wymienić żarówkę oświetlenia tablicy rejestracyjnej z tyłu a nie ma jak tam podejść no i śróbka trochę wyrobiona jest krzyżakowa -nie mam takich wkrętaków długich , może juz to ktoś z was przerabiał ten problemik mam dziś przegląd i może mi się przywalić gościu do tego oświetlenia to jak znajdzie sie jakaś dusza co pomoże
-
Spoty Olsztyńskie
no pany jutro na przegląd jade -ciekawe co mi znajdą he he zawieche jak nic znajda mi
-
Spoty Olsztyńskie
a to pech
-
Spoty Olsztyńskie
juz nie boli
-
Spoty Olsztyńskie
wow kapitan załeczeq sie pojawił
-
Spoty Olsztyńskie
ok skreśliłem cie juz z terminarza zajęć pokoi gościnnych :>
-
Spoty Olsztyńskie
jakie 3 dni? spocik jest w sobotę ! jakim obchodem siedze sobie w biurze i pije herbatke z rumem , już sie nachodziłem przez te 17 lat wystarczy -za to co nam robia z tą reformą słuzb mundurowych to chromolę
-
Spoty Olsztyńskie
niom u mnie we firmie---z widokiem na mur ale spoko wejscie jest od 2 strony tylko musisz dac znac ile osób i na jaki czas chcecie nocowac a potem kluczyki zostawicie na bramie
-
Spoty Olsztyńskie
wow ale bedzie czad rybka moge wam załatwic nocleg u mnie w firmie mamy pokoje goscinne za 40 dychy co to jest BT?
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: inspektor kwiatko ,kapitan załeczeq i ich mafia z bangladeszu :decayed: -bede jak inspektor ryba (bez urazy rybko ) z kilera :>
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki za tipsa ale to juz wykonałem w1-j kolejności ,ale dziwne jest to iz zonka juz jakiś czas jeżdziła a smród pojawił sie tak jakby pod koniec jazdy tuz przed chatą moją więc?
-
Spoty Olsztyńskie
no mi też tyle ze dzisiaj nic nie czułem!
-
Spoty Olsztyńskie
poznaj stachu po zapachu jak mówi polskie stare przysłowie-- mam pytanko moze ktoś spotkał sie z taką sytuacją, wczora z wieczora zonka z synem jechała audiczką -troszkę po mieście latała , potem po syna podjechała pod HB i czekała na wyłączonym silniku, gdy ruszyła do domu poczuli straszny zapach -twierdzą że śmierdziało starą smażoną kapustą , moje zatroskane czoło poleciało od razu na parking sprawdzić te dziwne objawy alenic nie wyczuło ,dziś rano też nic -czym to mogło być spowodowane? proszę was nie pisać głupot typu stara kapustę starą kupiła- nie kupowała takich rzeczy -martwię się trochę o Audicęi tyle , pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
no i pasi spot i alyby
-
Spoty Olsztyńskie
ale zimno chyba nie jest co?......
-
Spoty Olsztyńskie
...i na gazie :>
-
Spoty Olsztyńskie
ja nie pracuję w policji -kwiatko !!! uspokój się acha i kupiłwm sobie już nówki wycieraczki za 103 złocisze BOSHA w olsztynie na towarowej w tym sklepie z częsciami samochodowymi naprzeciwko obi
-
Ceny paliwa marzec 2026
w/g portalu cenapaliw.pl--mrągowo warm-maz. ON 6,00 ZŁ/LITR !!!!
-
Spoty Olsztyńskie
mnie to nawet wesele trafiło się w sylwka -cywilny ślub mieli i bójka była ,ale spoko bez policji się obyło :> ogólnie spoksik
-
Spoty Olsztyńskie
Wszystkim kolegom życzę udanego wejścia w 2012 r., szampańskiej zabawy -z achtungami też ,powodzenia w nadchodzącym Nowym Roku,bezawaryjności furek,udanych modów i żeby wam się dzieci AUDIC nie czepiali arko72
-
Spoty Olsztyńskie
okej- adrianus dzieki za kalendarz dotarł do mnie i jest
-
Spoty Olsztyńskie
joł men adrianus rządzi
-
Spoty Olsztyńskie
:oklaski: