Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
pewnie bede zobaczymy
-
Spoty Olsztyńskie
drogi pawle nie gniewaj sie ale żonka załatwiała od siebie z firmy -taniej to sie zgodziłem bo termin był szybki,w ciągu jednego dnia w godzinach pracy ,więc poszło :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
niestety nie
-
Spoty Olsztyńskie
siema w okolicach 19... klocki tył wymienione za 128 zł z robocizna he he -niewielki wymiar kary for me
-
Spoty Olsztyńskie
chłopaki z kormorana mieli właśnie spota w tę srodę więc ich termin za 2 tygodnie a nasz za tydzień przypada wiec trzeba coś postanowić
-
Spoty Olsztyńskie
na pewno napiszemy na forum gdzie i kiedy -tylko czytac trzeba pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
termin jest za tydzien
-
[B6 AVB] nr . klocków hamulcowych tył
ok dzieki za podpowiedz pozdrawiam
-
[B6 AVB] nr . klocków hamulcowych tył
ale właśnie wyczytałem ze do mojego modelu nie podejdą -od 95-do 2000 roku to sa a mój 03r
-
[B6 AVB] nr . klocków hamulcowych tył
za 2 szt? świetnie thx :>
-
[B6 AVB] nr . klocków hamulcowych tył
witam wszystkich -moze ktoś pomoże mi z tym i jaka cena może byc tych klocków -dzięki
-
Spoty Olsztyńskie
moze z etki? :> a jak tam w sprawie klocków -ktoś się wypowie czy zostawicie mnie na pastwę losu?
-
Spoty Olsztyńskie
siemanko pany jakie klocki hamulcowe polecacie na tył bo coś mi zaczęło huczeć przy hamowaniu -to chyba klocki co ,poprosze o numer i markę jak macie ceny to tez thx i lece do tyrki :>
-
Spoty Olsztyńskie
bede szefie
-
Spoty Olsztyńskie
ja tam nie wiem juz kiedy te spoty -jak ktoś da znać ze bedzie to ja tez podjade albo dziś albo w niedziele pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
ten cabrio pewnie do opłat jeszcze he he i bez kluczyków he he
-
Spoty Olsztyńskie
już po walce -podziwiam adamka za to co zrobił ,pomimo ze lanie dostał okrutne Załeczeq sto lat-reszte na wolności
-
Spoty Olsztyńskie
a.... nic ciekawego
-
Spoty Olsztyńskie
Polska-Niemcy do przerwy 0:0 buhahahahahaha do92minuty byliśmy wygranymi hahah :polew: i przyszedł murzyn niemiecki :polew: i zrobił nas w balona :polew: jak zwykle sekundy dzieliły nas od czegoś wielkiego cienko widze nasz zespół na euro 3 mecze i do domu -mecz otwarcia,o wszystko i o honor lipa lipa i jeszcze raz lipa ,a publicznośc na stadionie normalnie żal ;(
-
Spoty Olsztyńskie
ja bym rzekł ze to hobby kosmiczne panowie zarezerwujcie sobie trochę wolnego czasu na pomoc taktusiowi-chyba u niego szykuje sie w chacie powódż albo przeprowadzka ,bo wyprzedaje swój sprzęt elektroniczny na forum -dział sprzedam, to co pomozecie
-
Spoty Olsztyńskie
taktuś -ja wszystko rozumiem ale kurs szydełkowania??? -nie za wczesnie dla ciebie ,co ty bedziesz robił na starość? i w dodatku wszystkie łikendy do końca roku? , wniosek ze nie bedziesz latał z nami na spoty do końca 2011 r
-
Spoty Olsztyńskie
siemka kwiatko ,pozdrów od nas EGIPT, wróć zjarany i bez kasy
-
Spoty Olsztyńskie
amen
-
Spoty Olsztyńskie
chyba masz racje -lipa i tyle ,może we wrzesniu sie ruszy ,zobaczymy adrianos dajemy se wolne dziś ,ja sobie bro wypije a moze i ty kto wie?! :>
-
Spoty Olsztyńskie
no to o co kaman -to jaki w/g ciebie jest dobry dzień na spoty? ,pewnie 8 dzień tygodnia-jakoś inni mogą sie spotkac ale nie olsztyn -dziwne