Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
qesta mam do was -który filtr kabinowy do audicy jest lepszy mann czy filtron wystarczy? węglowy rzecz jasna oprócz ceny która jest o19 zł droższa od filtrona pozdrawiam kolegów
-
[ALL B6] Moja czarna Audi 1.9 TDI
arusza jest git mam ten sam rocznik tylko kolorek inny (ciemny granat) ,a o gustach jak czytam te forum od paru miesiecy się nie dyskutuje-chcesz zakładac ledy to zakładaj i już pozdro i szerokości i jak najmniej awarii
-
Spoty Olsztyńskie
powodzonka
-
Spoty Olsztyńskie
siemka koledzy -zgłaszam iż dziś mnie nie bedzie na spocie - sorka ,tyle razy byłem ze dziś robię przerwę ,pozdrawiam i miłego spota życzę
-
Spoty Olsztyńskie
to tzw pomrocznosc jasna
-
Spoty Olsztyńskie
raczej z wątroba
-
Spoty Olsztyńskie
i tak 3mac
-
Spoty Olsztyńskie
niom gadałem z kwiatkiem to wstepnie na 12 sierpnia do alibi jak komuś pasi to ok pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
kaczo , byczo i indyczo -jak byś był to byś wiedział , albo grubo albo wcale
-
Spoty Olsztyńskie
nieładnie adrianku oj nieładnie -to chyba bedzie fuj panda a nie kung-fu to co carefur? czy urania? bedzie ktoś?
-
Spoty Olsztyńskie
no i git wszystko ustalone w razie deszczu pod carfeur ( skrzyzowanie po polsku)
-
Spoty Olsztyńskie
mozemy jutro sie spyknąć na spocik pod urania na 20 ?
-
Spoty Olsztyńskie
:oklaski:
-
Spoty Olsztyńskie
niom wiedzą -dopiero wstałem i mam kaca ze choo..j
-
Spoty Olsztyńskie
dziś koledzy pije zdrowie mojej zonki 40 -tki ,ale lacha dalej jest na torcie kazałem napisac nie mam 40 lat -tylko 18 i 22 lata doswiadczenia oby i wam koledzy tak wyszło jak mi -pozdrawiam twardzieli arko
-
Spoty Olsztyńskie
ale imprezujecie koledzy ho ho ...ale tak trzymac trzeba sie wyszalec w lato-człowiek nie wielbłąd wypic musi a propo coś mi cieknie z mojej niuni w okolicach lewego koła -ciecz bezkoloru i bezwonna macie jakies pomysły? zonka twierdzi ze to od klimy i nie ma sie czym przejmować ma rację czy mam sie przejąć? pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
napisałem mu priva
-
Spoty Olsztyńskie
o tóż to straszna lipa z tymi spotami w lato jest proponuję pomysł na spoty piwne moze wiecej nas bedzie docierało na małe te ta tet :>
-
Spoty Olsztyńskie
siemka koledzy właśnie wróciłem z nad morza naszego piknego spocik dziś pod uranią ? bedzie ktoś-ja podjade pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
spoko mam to szczęśćie ze jestem z innego pokolenia niz wiekszość z Was i potrafię jechać w/g mapy -dam rade ,pozdro i dozobaczenia , piotr dzieki
-
Spoty Olsztyńskie
siemka koledzy -kamerkę juz mam a moze któryś z was ma nawigację kopsnąć na tydzień? czekam na info jak coś dziś do nocy jutro wypad i mnie nie maa do środy pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
siemka łukasz witamy w naszej walcowni
-
Spoty Olsztyńskie
w/g gazety olsztyńskiej było 30 tyś luda
-
Spoty Olsztyńskie
cud? :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
podpisuje sie pod waszymi głosami -lipa była , a propo, trafił mi sie fajny kurs do łeby na 6 dni nad polskie morze i w związku z tym mam zapytanko do was-nie miałby któryś z was kamerki jakiejś pozyczyc na te 6 dni , rodzinkę bym ponagrywał termin 14-20 lipiec w razie usterki koszty oczywiscie pokrywam , dajcie znac jak coś z góry dzieki za zrozumienie pozdro :>