Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arusza11

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Lewa lampa z tyłu jest pęknięta więc i tak będzie trzeba w końcu wymienić. (2 dnia puknąłem drewiany słupek i niestety zderzak porysowany i lampa pękła:P ) A ledy mi sie podobają ogólnie.
  2. Fakt. Jak się chce dobre markowe opony 18'' cali to niestety trzeba trochę wydać. Ja niestety najpierw kupiłem felgi a potem już nie było wyjścia. Opony musiały być ;]
  3. Witam Chciałbym się pochwalić moją audiczką 2003r 1.9 TDI 130km W niemieckim brifie napisane było że niby seryjny pakiet s4 , może to tłumaczyć bogatą wersje wyposażenia i obniżone zawieszenie. Tak wyglądała gdy ją przywiozłem: Samochód zakupiony zimą zeszłego roku, od razu po przyjechaniu z niemiec zostało całkowicie wymienione seryjne audio Audi concert 8 głośników + subwoofer na Pioneera. Aktualnie w samochodzie zamontowane są: Radio Pioneer DEH P 88 RS 2 2 komplety głośników Pioneer Akcelerate 166mm + tweetery + zwrotnice 4 kanałowy wzmacniacz Pioneer GM-6300F 1 kanałowy Pioneer Premier PRS-D 2000SPL Subwoofer TS-W3001D4 Kondensator Dietz 5F Dodatkowo mnóstwo kabli Dietza , rozdzielacz i pare innych elementów. Od strony wizualnej: Z przodzu zostały sprężyny jak się okazało eibach , z tyłu sprężyny z tulejkami do regulacji wysokości od zawieszenia gwintowanego. W zeszłym tygodniu w końcu zostały założone felgi 18'' ASA BBS 8'' z przodu , 9'' z tyłu + nowe opony bridgestone potenza 235/40 z przodu oraz 255/40 z tyłu A tak wygląda teraz: Planowane modyfikacje: Przedni zderzak od S-line Progi S-line Lotka S4 na tylną klapę Daszek na tylną szybę Wirus na 170km Wydech od 2.5 TDI Jak znajdę dobry i w miarę osiągalny cenowo zakład to piecowe przyciemnienie szyb. Mocniejszy subwoofer Diodowe lampy z tyłu To by było na tyle . Zderzak pewnie zakupiony zostanie niedługo ale montaż dopiero we wrześniu bo na razie zasłużone wakacje. Reszta w terminie bliżej nieokreślonym
  4. Witam Chodzi mi o tą fajną dokładkę przedniego zderzaka. Nasuwa mi się pytanie: Czy te elementy (hokeje) dokupuje się osobno czy są razem ze zderzakiem? Jeśli są ze zderzakiem to może ktoś życzliwy poda numer części. Z góry dzięki
  5. Ja używam jej od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Dodam że mam mio z automapą oraz ovi w telefonie a po polsce jeżdze na fisie
  6. Witam jestem nowy na forum, mam na imię Arek. Właśnie zakupiłem audi a 4 b6 sedan 1,9 tdi. Mam kilka pytań w spraie mojego nowego audi do forumowiczów i liczę na pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.