Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeglądając ofertę Teleatlas zauważyłem, że ukazała się mapa do nawigacji RNS Blaupunkt Travelpilot DX Polski i Czech w wersji na rok 2009/2010. Piszą że Polska już ma 100% dróg, wreszcie. Testował ktoś już tę mapę ?

Opublikowano

o widzisz może masz rację bo mówił że ma 2009 mapy, nie wiedziałem że jest podział 08/09 i 09/10 muszę się zapytać.....

:mysli:

Opublikowano

ta mapa pasuje do navigation plus w mojej b5?

Opublikowano

ta mapa pasuje do navigation plus w mojej b5?

Audi [Navigation Plus RNS4.X (>12.99)/Navigation BNS4.X (in A2/A3/TT>07.01, A4>11.00, A6>05.01, A8>01.01]

Opublikowano

Ekstra bede na nią polował bo mam 08/09 i jest juz niezła ale dalej 75% pokrycia może ta bedzie lepsza

Opublikowano

to jak już zapolujesz to daj znać na PW :wink4:

Opublikowano

I vice versa

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cos slabo szukacie koledzy... są na necie 2009/2010 ale z tego co widze tylko po niemiecku mapy na: benelux, germany i te major roads of europe...[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:58_________________________________________________hmmm... jednak wyczytalem , ze to są multilanguage... czyli ang. powinien byc, bo polski sie tam chyba dopiero jakos dokladalo...

oczywiscie jesli ktos jest zainteresowany linkami rapidshare to PW bo jak tu wrzuce to znowu mnie upomną, ze to nie warezowe forum... :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mapa ma 99% natomiast numeracja w 55%

Opublikowano

Kurde ściągnąłem sobie tą mapkę 2009/2010 i za cholerę nie mogę jej poprawnie nagrać. Nagrywałem już na dwóch różnych typach płyt w/g instrukcji ale Navi nie rozpoznaje płyty :(

Może się ktoś podzielić informacją jak to nagrać żeby zadziałało...

Opublikowano

ja kiedyś też się męczyłem z nagraniem map i za cholerke nie szło. W końcu spróbowałem na innej nagrywarce ( LG) i wszystko było ok. Przynajmniej na 3 nagrywarkach LG nagrywałem i zawsze mapy działały.

Opublikowano

ja kiedyś też się męczyłem z nagraniem map i za cholerke nie szło. W końcu spróbowałem na innej nagrywarce ( LG) i wszystko było ok. Przynajmniej na 3 nagrywarkach LG nagrywałem i zawsze mapy działały.

Ja jak do tej pory uzywam LiteOn'a i rownież wszystko dziala jak powinno....Moze zalezne jest to wszystko od profilu zamieszczonego w obrazie???

Opublikowano

...bo to zawsze jest tak z nagrywanie...czy to muza,film,mapy...itd.....czym wolniej tym zapis lepszy... :good:

Opublikowano

nagrywarka LG 8x albo 12x do tego plyta TDK niebieska z wierzchu ClonCD i 99% produktu działa :good:

Opublikowano

Widzę, że chłopaki mają swoje patenty.... no i dobrze. Wnioskuję z tego, że najlepiej nagrywać na nagrywarkach LG. Ja osobiście nie nagrywałem ale skoro tak mówicie to coś w tym musi być :notworthy: Pozdrawiam

Opublikowano

Koledzy już po problemie. Oczywiście trzeba było znaleźć odpowiednią nagrywarkę. U znajomka nagrałem na starej zewnętrznej LG i śmiga. Nie mam co prawda języka polskiego ale jakoś to przeboleję (język angielski brzmi prawie idealnie jak w metrze w Londynie :-)) Dzięki za wszelka pomoc :hi:

Opublikowano

Wypaliłem, przetestowałem i ... nie ma polskiego lektora (nawet po wybraniu angielski metryczny). :mysli:

Opublikowano

Wypaliłem, przetestowałem i ... nie ma polskiego lektora (nawet po wybraniu angielski metryczny). :mysli:

Hm... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Dziwne... ja latam na mapach na rok 2009/2010 z tego adresu i ladnie nawija po polackiemu....Nie potrafie powiedziec dlaczego u Ciebie jest inaczej :mysli: :mysli:

Opublikowano

my mamy lektora z poprzednich płyt... wgranego do systemu... a kolega może pierwszy raz odpala mapę Polski w tym samochodzie... proponuję znaleźć mapę 2008/2009... władować z niej angielski metryczny... powinien być język Polski

wtedy wziąć nową 2009/2010 - ustawić angielski metryczny i mamy język Polski na mapach 2009/2010 :naughty:

Opublikowano

my mamy lektora z poprzednich płyt... wgranego do systemu... a kolega może pierwszy raz odpala mapę Polski w tym samochodzie... proponuję znaleźć mapę 2008/2009... władować z niej angielski metryczny... powinien być język Polski

wtedy wziąć nową 2009/2010 - ustawić angielski metryczny i mamy język Polski na mapach 2009/2010 :naughty:

bardzo być moze...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.