-
[ALL B6] Jakie kable do tunera TV w Navigation Plus ??? help
http://www.naviservice.com.pl/?id=1010 prosze
-
[B6 AWX] Twardy pedał hamulca po dłuzszym postoju
Sprawdz weżyk od serva do pompy czy na łączniku gumowym masz nieszczelność
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
U mnie to samo nieszczelność w łączniku tylko z małą różnicą przeżarło mi plastkiowe kolanko od strony samochodu i musze ku... kupić cały przewód od serva do ścianki grodziowej, ale wielkie dzieki za info dzieki wam wyczaiłem że to to i kasa w kieszeni[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 09:44_________________________________________________a numer łącznika o którym mowa to 8E0 611 743 F to ten gumowy łącznik do którego wchodzą dwa kolanka z dwóch stron ścianki grodziowej oddzielającej akumulator od silnika jakby ktoś nie wiedział
-
[B6 AVB] Tylna wycieraczka działa cały czas
Panowie dzis mi ie to samo stało sprawdze i dam znac
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
masz dx na 100% tylko musisz nagrć odpowiedznio płytkę i najlepiej na sony z najwolniejszą prędkościa z dołączonym profilem do plików i nagrywać na clone cd
-
[ALL] Odpryski
To prawda że klienci się czepiają szczególnie tacy co nie mają pojęcia że ktoś chce mie ładne autko bez odprysków, tylko że są dwie sprawy po pierwsze sprawdzają czy nie ma szpachli bo jak wiecie sprawdza się grybość lakieru i w tym momencie jest ok bo nie dajemy szpachli tylko samą farbę. A druga sprawa to taka że nie maluje się tylnej klapy albo drzwi czy tylnego błotnika tłumacząc że to odpryski maluje sie przednie błotniki albo machę bo tam są odpryski.
-
[B5 AFN] Problem z nawigacją - mapy
masz navi BNS czyli w zegarach. Nic nie musisz kupować wystarczy tylko płyta z mapą teleatlas polska/czechy na dx albo kup na allegro oryg albo ściągnij sobie z neta jak bedziesz miał problemy to pisz na pw
-
[ALL B6] Płyta z nawigacją
Nie ma żadnego zabezpieczenia jak jest płyta to masz dostęp do funkcji settings i tam eject cd rom
-
[ALL] Instrukcja Navi Plus DX - poszukuję
Dzięki abdul jestes wielki juz ci wysłałem link z pomocą
-
[ALL B6] Brak TV w NAVI PLUS
A masz tuner TV bo mnie się wydaje że raczej nie
-
[B7 BLB] Sprzęgło czy koło dwumasowe ?
BYwa teraz juz auta robią na odpier..... kiedyś audi było nie do zdarcie Audi 80 model B4 miałem i to była fura a teraz co chwila cos ale i tak nie jest żle jak popatrzyc na innych to i tak mamy luksus
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
I vice versa
-
[B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
CZy zawsze trzeba wymienić dwumas bo to bardzo drogie samo sprzęgło przeżyje ale dwumas!!!!!!
-
[B6 AVF] Kierownica s-line
Mogę założyć do mojej niuni kierownicę multifunkcyjną i bede mógł korzystać z tego udogodnienia mam u siebie navi+oryg
-
[B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
Tak masz walnięte sprzęgło
lama
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta