Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Płyta z nawigacją

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam! posiadam w swoim aucie oryginalną nawiaje audi,w bagazniku po lewej stronie znajduje sie skrzynka na płyte CD,kompletnie nie mam pojecia jaka plyte dobrac aby to funkcjonowalo,jesli chodzi o plyte to interesuje mnie aby na niej była Europa i Polska,jak dobrac taka płyte bo chyba trzeba kierowac sie jakimis oznaczeniami do tego modelu i rocznika,ewentualnie gdzie taka płyte mozna nabyc?Prosze o jakies rady.Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

dzieki za pomoc!a podpowiedz mi czy jeszcze cos trzeba bedzie jeszcze przeprogramowac czy wystarczy wlozyc plyte i bedzie ona dziłac,a czy tam jest lektor i w jakim jezyku?

Opublikowano

włożysz płytę i będzie działać. Co do lektora to nie bardzo pamiętam jak się to ustawia. U mnie jest polski, ale moze tez byc DE lub ENG :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ściągnąłem tę mapę..

Mam prozaiczny problem z włożeniem płyty.. Czy to jest zwykłe CD??

Opublikowano

Ściągnąłem tę mapę..

Mam prozaiczny problem z włożeniem płyty.. Czy to jest zwykłe CD??

Wlacz navi, wysiadz i podejdz do czytnika, wloz plyte jak do zwyklego CD.

Opublikowano

Ściągnąłem tę mapę..

Mam prozaiczny problem z włożeniem płyty.. Czy to jest zwykłe CD??

Zwykłe cd... może jakaś płyta w czytniku siedzi? :)

Opublikowano

ok, chłopaki. Wyczytałem na forum audi a6 że mają jakieś zabezpieczenie antykradzieżowe i wówczas jest problem z wyjęciem płyty.

Na 100% da się to zrobić na VAGu - bede miał możliwość za 2 tygodnie. Nie znacie może jakiegoś "domowego" sposobu typu włożyć gdzieś szpilkę jak w czytnikach cd rom?

ps. letallec: nie jestem idiotą..[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 21:37_________________________________________________dla jasności - stara płyta jest w środku :)

Opublikowano

Ja bym nie robił tego na siłę - poczekaj lepiej na VAG'a

Opublikowano

to u mnie żadnego zabezpieczenia nie było i bez problemu mogłem zmienić płytę

Opublikowano

Nie ma żadnego zabezpieczenia jak jest płyta to masz dostęp do funkcji settings i tam eject cd rom

Opublikowano

ja mam jeszcze pytanko czy jesli włoze pirata to odczyta mi czy musi być oryginał?

Opublikowano

nie wiem jak to jest z tą navi :no: Mam od kupna ori płytke na niemcy i chodzi bez zarzutów a jak nagrywam PL/CZE to mi wcale nie widzi płyty. Oczywiście nagrywałem Clonem i dołączonym profilem :kwasny:

Opublikowano

do tego odpowiednia płyta i prędkość nagrywania (zdecydowanie nie max)

Opublikowano

zmniejsz predkosc nagrywania i moze uzyj innej plytki (niebieskie TDK)

Opublikowano

Nagrywałem z prędkością 8x(mniej nie mogę) i na płytce TDK nie wiem jakiej - z 20'paka :przebiegly:

Nie mam pojęcia co jeszcze moge zrobić. Jeden kolega z klubu wysłał mi tez płytkę z navi ale tez nie działała - Kocky wie o kogo chodzi :cool1:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

panowie ja nawet nie wiem jak uruchomić z orgi płyta ..

kupiłem auto 2tyg. temu , płyta była w środku ale nie wiem jak odpalić ta navi ... klikałem wszystkie przyciski w aucie ale nic sie nie pojawia ...

Opublikowano

jeżeli masz navi w konsoli środkowej pomiędzy licznikiem a obrotomierzem, poprostu wciskasz przycisk "NAVI" koło ręcznego, jak na zdjęciu

c1f04e7d08075410med.jpg

nie wykluczone że masz padniętą nawigację.. jaki jest problem, powiedz coś więcej..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.