-
Czujniki parkowania na RNS-E - podobno możliwe.
a czym sie różni ten po 2009 roku?
-
Czujniki parkowania na RNS-E - podobno możliwe.
Cześć Czy ktoś*z Was miał do czynienia z wyświetlaniem czujników parkowania na rns-e Poniżej wstawiam aukcje gdzie firma ma taką usługę. Może da się to zakodaować VAG'iem? Audi RNS-E graficzny system Parkowania z montażem (2948984793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SPOTUJEMY ??? Borerek - przyjedziesz ? Jak tak to przynajmniej nie będę sam. Pixi ? Aydaho ? Bogie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znowu ta syfiasta Arkadia. Czekam na Promkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś na rano
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Zlocik superowy, dopiero doszedłem do siebie :good: Dzięki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciepły tylko w pupkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik wie co pisze, przetestował już [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 13:49_________________________________________________BTW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Profi reklama
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
UWAGA !!! Na VIII Ogólnopolskim Zlocie Audi A4 Klub Polska w Jarosławcu 4.09 (sobota), na lotnisku będzie otwarte stoisko OSC Meguiar's.Na zlocie pojawi sie na pewno kilka osób, które będą miały przygotowane samochody z pomocą kosmetyków Meguiar's, więc będzie okazja przekonać się na żywo jakie są efekty ich działania. Można już składać zamówienia do odbioru osobistego na zlocie. Ilość produktów na zlocie będzie ograniczona. Oczywiście będzie możliwość ich dosłania. ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW http://sklep.osconcepts.pl
-
[INNE] LEKTOR/NATIVE SPEAKER ANGIELSKIEGO
It's four feet, at least four feet Szwagier :kox:
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
:shocked: :shocked: i po plamach z kamienia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma to jak QWATRO http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12567556
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
YO Macie może, ale wiecie kto mieć może pękniętą lampę, lewą tylną do sedana do b6 - potrzebuje odkupić albo pozyczyć na 2 dni
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
MADBAR - Dziękuje za odpowiedz ale chyba nie do konca uwaznie przeczytales moj post !! Wiem jak sie wybiera numer i jakie komendy się mowi - problem jest w tym ze zapamietalem wybierajac glosowo 3 kontakty i problem jest taki jak opisalem w poscie. Ponowie pytanie: "...Probowalem dzisiaj uzywajac komend glosowych zapamietac wpis do modulu. Tzn. "Store entry" lub "Store name" podajemy dwukrotnie nazwe nastepnie podajemy numer i jak wszystko jest ok mowimy "store" Wszystko poki co OK. Problem w tym ze jak wywoluje te nazwe to nic sie nie dzieje - modul powtarza te nazwe i tyle. Wiekszy problem zaczal sie gdy zapamietalem kolejne dwa wpisy. Teraz wymawiajac jeden z nich (są ich w sumie teraz 3) modul powtarza wszystkie zapamietane nazwy poczynajac od pierwszej. Mam zapisane: Oskar, Łukasz, Ania. Mówie np. "Ania" a modul powtarza "Oskar, Łukasz, Ania" i nic sie nie dzieje. Probowalem to wykasowac uzywajac opcji "Delate entry" ale otrzymuje odpowiedz "No Function" - choc w "Help" wyswietla sie ta opcja. Mozna jakos to wypieprzyc z jego pamieci. Jakis sprytny reset ? Albo jak to zapamietac zeby bylo OK."