Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujniki parkowania na RNS-E - podobno możliwe.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Czy ktoś*z Was miał do czynienia z wyświetlaniem czujników parkowania na rns-e

Poniżej wstawiam aukcje gdzie firma ma taką usługę. Może da się to zakodaować VAG'iem?

Audi RNS-E graficzny system Parkowania z montażem (2948984793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Gdzies juz jest taki temat , podstawowa rzecza to jest posiadanie RNS E z A3/TT po 2009 :wink: dodatkowo dochodzi GATEWAY oraz sterownik PDC 8 kanałowy z wizualizacją

Opublikowano
  • Autor

a czym sie różni ten po 2009 roku?

  • 2 lata później...
Opublikowano

Lekki odkop. Zakładam Rns led, oryginalnie mam (fabryka) czujniki przód oraz tył czyli 8 - kanałowy sterownik. Ten sterownik ma wizualizację?

Opublikowano

Lekki odkop. Zakładam Rns led, oryginalnie mam (fabryka) czujniki przód oraz tył czyli 8 - kanałowy sterownik. Ten sterownik ma wizualizację?

nie ma :wink: musi byc np. z A3 8P lift z PLA

Opublikowano

Lekki odkop. Zakładam Rns led, oryginalnie mam (fabryka) czujniki przód oraz tył czyli 8 - kanałowy sterownik. Ten sterownik ma wizualizację?

nie ma :wink: musi byc np. z A3 8P lift z PLA

Podmianka sterownika i tyle wystarczy ? Poza kodowaniem vag ^_^

Opublikowano

Jeszcze gateway

Również z A3?

Opublikowano

Ja u siebie to zrobiłem w A3

Super sprawa. Mamy gdzieś na forum jak to zrobić?

Opublikowano

Dzięki

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

Piszę tu bo nie chcę zakładać nowego tematu.

To jak wygląda dokładnie sprawa z tym ops na rns-e led np w audi a6 c5 praktycznie to samo co a4 b6 i b7 bo gateway jest w zegarach .

1- navi led z końcówką 193

2- sterownik pdc z a3 8p z końcówką 475 na 8 sensorów ? Czy może być od innego audi

3- emulator gateway lub sam sterownik gateway ale sam sterownik pewnie nic nie pomoże baz dodatkowych modułów z auta.

Bo już raz walczyłem ale z rns 510 i udało mi się uruchomić pdc z ops na stole ale musiałem mieć emulator gateway z suwtec.de który miał dodatkowe wyjście can do modułu pdc.

Bo po podłączeniu samego can gateway, rns510 i pdc to sterownik pdc domagał się modułów typu bordnetz, elektrycznego wspomagania kierownicy i jeszcze paru innych.

W internecie znalazłem 2 filmiki :

https://www.youtube.com/watch?v=JyoW5gBQI3g

i

https://www.youtube.com/watch?v=uiTXA72dCWc

Czyli że się da, teraz tylko pytanie gdzie kupić taki emulator gateway ? Tak jak na pierwszym filmiku ? I jaki do tego Numer parktronica na 8 sensorów ?

Bo chciałbym sobie taką navi z pdc ops założyć do A6 C5 Avant 2.7 bi-turbo 2002r

Dzięki i proszę o wyrozumiałość.

Edytowane przez orneciak123

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.