Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czachapll

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dokładnie, teraz będę próbował przejść na ori 0w30 zobaczymy czy się nie pogorszy
  2. Jeśli nie używam start/stop to muszę mieć ten przekaźnik czy można go pominąć?
  3. Edit: 50k zrobione bez problemów
  4. Aktualizacja: 35k zrobione bez żadnych problemów.
  5. Witam, podłączyłem wszystko i jedynie ci nie działa to podświetlanie klamek z tył. Zakodowane, wpięte w pin1 (kostka 16pinowa). Lampki ostrzegawcze świecą a ta klamka niestety nie. Tylne sterowniki mogą nie obsługiwać tek funkcji? juz wszystko gra ?
  6. Witam, zmieniłem 4 sprężyny z ori 1ba na eibach, amorki zostały stare. Teraz wszystko siadło dobrze oprócz jednego koła z tył i w dodatku puka na nierównościach. Skręcone na 100% dobrze sprawdzane kilka razy. Co to może być ?
  7. Nie mam PINu 8, który odpowiada za to. Przedlift, polift pasują zamiennie ?
  8. Ktoś wymieniał moduł w drzwiach ? Kupuje inny, koduje i to wszystko ? Zależy mi na podświetleniu wnęk drzwi
  9. To była moja 1 wymiana oleju w tym aucie niedługo po zakupie
  10. Valvoline Synpower XL-III C3 5W30 5L 5W-30 504/507
  11. 8k od wymiany, nadal bez problemów
  12. czachapll opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, drga mi najprawdopodobniej wydech na niskich obrotach przy ruszaniu czy jeździe na 1100 obrotów. Jak się go rusza to nie wydaje dziwnych dźwięków, ani osłony dookoła. Ten denerwujący dźwięk pochodzi z tył lewa strona czyli wydechu. Jakie mogą być przyczyny tego zjawiska ?
  13. Wymieniłem olej i od 1000km spokój
  14. Witam, kupiłem fotele z a5 wszystko pasuje tylko chciałem przełożyć osłonę oparcia z stateczkami ze starych foteli. Widzę, ze nie sie nie zatrzaskuje bo w fotelu z a4 jest jakiś stelaż dookoła. Da się to zdemontować żeby przypasować do foteli z a5?
  15. czachapll odpowiedział(a) na marcelinho temat w 2.0TDI
    Masz może numer tych dysz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.