-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Sprzedane. Temat można zamknąć
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Szukam bez ciśnienia C6 w 3litrowym dieslu ?
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Dzięki ale brak czasu ?
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Oczywiście ?
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Auto niebawem na sprzedaż...
-
Nr pokrywy biksenona
Dzięki Grzesiek, na pokrywę której numer podałeś nakładana jest jeszcze klapka i o nią mi chodzi
-
Nr pokrywy biksenona
Cześć, potrzebuję nr pokrywy prawego biksenona do B6 jak by ktoś coś
-
Sezon rowerowy 2019
Ciekawe pojęcie. Na czym to polega?
-
Choinka kontrolek - ładowanie, problem z jazdą
- Choinka kontrolek - ładowanie, problem z jazdą
Sprawdź jeszcze dla spokoju połączenia przewodu altek<-> aku. Ale raczej alternator do roboty I nie jeździj nim już za dużo ba za chwilę jeszcze akumulator będziesz kupował- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/370444-webasto-b6-b7-diesel-komplet-19tdi-20tdi/?hl=webasto- Gaz sekwencja V6 3.0
Quattro swoje zeźre. Ja poniżej 12 w trasie nigdy nie zszedłem- Choinka kontrolek - ładowanie, problem z jazdą
Miernik masz? Znajdzie się gdzieś w domu - jakie napięcie powinno być i gdzie dokładnie sprawdzać? Podładować byś musiał aku żeby odpalił w ogóle. Na klemach aku, przy wolnych obrotach 14-14.4- Choinka kontrolek - ładowanie, problem z jazdą
Miernik masz?- Choinka kontrolek - ładowanie, problem z jazdą
Ładowanie zdechło - Choinka kontrolek - ładowanie, problem z jazdą