Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto Wie ten Wie

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kto Wie ten Wie zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Chcial bym miec pwenosc. Moze ktos juz robil cos takiego?
  3. Kto Wie ten Wie opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Panowie moze ktos wie czy fis kolorowy jest zawsze taki sam i czy pasuje do kazdego zegara z kolorowym fisem? Bo mam u siebie kolorowy fis i juz mi sie popsul a chcem kupic angielskie zegary i przelozyc sobie tylko fis
  4. Poprosze go zeby mi podlaczyl pc pokazal bledy i zeby mi go podniusl zobacze jak to wyglada
  5. Witam panowie oddalem swoje audi b6 3.0asn do przekladki z multi na manual 5biegowy 01r podpowie mi ktos na co wzrucic uwage przy odbiorze auta..
  6. Pali od strzala normalnie tak jak trzeba.. mze to byc cos z turbem?
  7. Odpalam i jak odpali to biala chmura i dalej ok jest
  8. Jak w temacie biala chmura przy odpalaniu a potem wszystko ok 1.9 tdi 105km
  9. Jezeli to skrzynia mi sie sypie to nie bede jej robil tylko swapa na manual a jak to z cwekami bedzie blad na fisie ?
  10. Zawsze tak mam podszarpuje do 2tys obrotow a puzniej jest normalnie chyba ze chcem szybko przespieszyc to na początek zatrzesie silnikiem dosyc mocno ale tez nie zawsze jak szybko przyspieszam delikatnie muli ale nie podszarpuje tak jak na filmiku. Auto posiedam pare miesięcy nie wiem kiedy byl zmieniany olej Przebieg widac na filmiku 230tys+
  11. Kto Wie ten Wie opublikował(a) temat w 3.0
    dodam ze jak mam już 2tys obrotów to leci płynnie ale delikatnie muli auto zmieniłem świece i filtr powietrza i żadnego efektu
  12. Siemanko zamiezam przelozyc skrzynie z multi na manual i nie wiem jaka skrzynie czy 5 czy moze 6 silnik 3.0 asn rok 2001 co polecacie
  13. Kto Wie ten Wie odpowiedział(a) na Kto Wie ten Wie temat w 2.4
    Teraz chyba wstawie nowa pompe bo nie bede sie bawil w jakies uzywki to nie ma sesu i szkoda kasy
  14. Kto Wie ten Wie odpowiedział(a) na Kto Wie ten Wie temat w 2.4
    Wymienilem plyn i dalej jest tosamo mysle ze trefna pompa ehh
  15. Kto Wie ten Wie odpowiedział(a) na Kto Wie ten Wie temat w 2.4
    Uzywana ale objaw jest taki sam silnik jest zimny i pracuje idealnie sie przejade i jest lipa pompa nie wyje pracuje cicho nic nie slychac
  16. Kto Wie ten Wie opublikował(a) temat w 2.4
    Witam mam problem jak audi sie rozgrzeje to traci wspomaganie wymienilem pompe i dalej to tak samo.. dodam ze jak krece kierownica to obroty spadaja dosyc mocno przy wkreceniu na obroty 2tys wspomaganie jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.