Treść opublikowana przez Kto Wie ten Wie
-
Fis kolor
Chcial bym miec pwenosc. Moze ktos juz robil cos takiego?
-
Fis kolor
Witam. Panowie moze ktos wie czy fis kolorowy jest zawsze taki sam i czy pasuje do kazdego zegara z kolorowym fisem? Bo mam u siebie kolorowy fis i juz mi sie popsul a chcem kupic angielskie zegary i przelozyc sobie tylko fis
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Poprosze go zeby mi podlaczyl pc pokazal bledy i zeby mi go podniusl zobacze jak to wyglada
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Witam panowie oddalem swoje audi b6 3.0asn do przekladki z multi na manual 5biegowy 01r podpowie mi ktos na co wzrucic uwage przy odbiorze auta..
-
Biala chmura przy odpalaniu
Pali od strzala normalnie tak jak trzeba.. mze to byc cos z turbem?
-
Biala chmura przy odpalaniu
Odpalam i jak odpali to biala chmura i dalej ok jest
-
Biala chmura przy odpalaniu
Jak w temacie biala chmura przy odpalaniu a potem wszystko ok 1.9 tdi 105km
-
cewki czy skrzynia?
Jezeli to skrzynia mi sie sypie to nie bede jej robil tylko swapa na manual a jak to z cwekami bedzie blad na fisie ?
-
cewki czy skrzynia?
Zawsze tak mam podszarpuje do 2tys obrotow a puzniej jest normalnie chyba ze chcem szybko przespieszyc to na początek zatrzesie silnikiem dosyc mocno ale tez nie zawsze jak szybko przyspieszam delikatnie muli ale nie podszarpuje tak jak na filmiku. Auto posiedam pare miesięcy nie wiem kiedy byl zmieniany olej Przebieg widac na filmiku 230tys+
-
cewki czy skrzynia?
dodam ze jak mam już 2tys obrotów to leci płynnie ale delikatnie muli auto zmieniłem świece i filtr powietrza i żadnego efektu
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Siemanko zamiezam przelozyc skrzynie z multi na manual i nie wiem jaka skrzynie czy 5 czy moze 6 silnik 3.0 asn rok 2001 co polecacie
-
Wspomaganie
Teraz chyba wstawie nowa pompe bo nie bede sie bawil w jakies uzywki to nie ma sesu i szkoda kasy
-
Wspomaganie
Wymienilem plyn i dalej jest tosamo mysle ze trefna pompa ehh
-
Wspomaganie
Uzywana ale objaw jest taki sam silnik jest zimny i pracuje idealnie sie przejade i jest lipa pompa nie wyje pracuje cicho nic nie slychac
-
Wspomaganie
Witam mam problem jak audi sie rozgrzeje to traci wspomaganie wymienilem pompe i dalej to tak samo.. dodam ze jak krece kierownica to obroty spadaja dosyc mocno przy wkreceniu na obroty 2tys wspomaganie jest
-
Gaz sekwencja V6 3.0
Oki dominik bedzie tak jak gadasz kozak zestaw..:-) a gdzie wstawiac na reja? Czy partacze he
-
3.0v6asn z multi na manual
Robil ktosz przekladke z multi na manual? Jaki koszt? Czy sa z mamyalem problemy? I w razie "w" gdzie przekladaliscie? Skrzynia mi umiera ;(
-
Gaz sekwencja V6 3.0
Gazownik proponuje mi 2 reduktory po 150 km ac r01
-
Jak sprawdzic jaka mam skrzynie milti czy tip
mam na przód napęd tylko moja skrzynia normalnie zmienia biegi czuje to i widać to na obrotomierzu. to tylko taka wizualka? skrzynia ma pozycje P R N D , i mogę zmieniać biegi ręcznie +/- dodam jeszcze ze jest biegów 6 wyświetla mi na fisie
-
Jak sprawdzic jaka mam skrzynie milti czy tip
Podpowie mi ktos jak sprawdzic jaka mam skrzynie?
-
Gaz sekwencja V6 3.0
a co wy na to ? TECH 6 OBD 2XAC W01 BARAKUDA W SZYNIE
-
3.0 V6 multi czasami se wiesza przy ruszaniu
dziś zmieniłem baterie i zobaczymy czy coś to da
-
3.0 V6 multi czasami se wiesza przy ruszaniu
Dzieje sie tylko czasami na dobrze rozgrzanym silniku Chybazdjagnozowalem przyczyne mam w audi mniejsza baterie niz powinna byc. Moze to byc przyczyna?
-
Gaz sekwencja V6 3.0
Dodam ze jeżdżę w długie trasy wcześniej miałem auto w lpg i jechałem 200/300 km i było oki ale później odcztwałem zmęczenie auta i słabsza moc kopiłem 3.v6 i chciał bym zeby nie było żadnego spadku mocy itp
-
3.0 V6 multi czasami se wiesza przy ruszaniu
Witam temat wyglada tak ze na D czasami obroty rosna do 1tys i nie rusz dodaje gazu to szarpnie i jedzie