Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspomaganie


Kto Wie ten Wie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem jak audi sie rozgrzeje to traci wspomaganie wymienilem pompe i dalej to tak samo.. dodam ze jak krece kierownica to obroty spadaja dosyc mocno przy wkreceniu na obroty 2tys wspomaganie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywana ale objaw jest taki sam silnik jest zimny i pracuje idealnie sie przejade i jest lipa pompa nie wyje pracuje cicho nic nie slychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypłukałes układ? wyglada jak by sie syf między łopatki dostawał, wieksze rpm wieksza siła odsrodkowa i wraca wspomaganie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i jestem ciekawy rozwiązania problemu ja na razie to olałem i jeżdze z tym, co prawda na miejscu jest troche tragicznie no ale cóż ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie poprzednika ze najprawdopodobniej to pompa,zawsze nowy plyn przy nowej i zalewamy i odpowietrzamy uklad bez pomocy silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem płyn na nowy na starej pompie i po przejechaniu się zmienił kolor na taki ciemnobrązowy, to pompa na 100%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki plyn wlales ? Czy na 100 % pompa to nie bedzie pewne ,moze byc jeszcze zawor lub magiel ale skoro plyn zmienil kolor to pompa go przegrzala ,wymien plyn na poczatek j,ja lalem maxxusa zielonego (g0020 czy jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalałem tyle na postoju żeby bylo po miedzy min a max, pozniej odpaliłem pokrecilem kierownicą lewo prawo, wtedy to normalnie tak super chodziło wspomaganie że miałem banana na twarzy :D, uzupełniałem ubytki, no i kiedy juz przestało się pienić i płyn stał w miejscu pojechałem się przejechać. Wróciłem a tu wspomaganie chodzi cięzko i płyn taki jak przed wymianą :kwasny:

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mozliwosc ze zatarles pompe odpalonym silnikiem zanim olej dotarl ,te pompy sa delikatne ja juz 2 zalatwilem upalaniem,odpowietrzac trzeba bez silnika ,kola w powietrze i lewo prawo krecisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że chodzi tak jak i przed wymianą, dobra trzeba bedzie ubierac na pompe i sprawdzić bo tak to szklana kula, juz wiecej nie spamuje bo to nie moj temat .

Obstawiam że pompa przytarta już wcześniej z przebiegu i gdy olej się rozgrzeje to zmienia swoją gęstość i znika ciśnienie w układzie.

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w audicy objaw był na początku ten sam. Na zimnym działa elegancko na ciepłym już nie. Po przejechaniu 10tys km pompa całkowicie padła i czeka aż ją zmienię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...