Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspomaganie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem jak audi sie rozgrzeje to traci wspomaganie wymienilem pompe i dalej to tak samo.. dodam ze jak krece kierownica to obroty spadaja dosyc mocno przy wkreceniu na obroty 2tys wspomaganie jest

Opublikowano

wypłukałeś układ przed zamontowaniem nowej pompy?

Opublikowano

Pompe zastosowałeś nową czy używana? Bo jak druga opcja to możliwe że ona też jest zajechana.

Opublikowano
  • Autor

Uzywana ale objaw jest taki sam silnik jest zimny i pracuje idealnie sie przejade i jest lipa pompa nie wyje pracuje cicho nic nie slychac

Opublikowano

wypłukałes układ? wyglada jak by sie syf między łopatki dostawał, wieksze rpm wieksza siła odsrodkowa i wraca wspomaganie...

Opublikowano

Mam to samo i jestem ciekawy rozwiązania problemu ja na razie to olałem i jeżdze z tym, co prawda na miejscu jest troche tragicznie no ale cóż ...

Opublikowano

Objawy typowe dla zużytej pompy.

Opublikowano

Potwierdzam opinie poprzednika ze najprawdopodobniej to pompa,zawsze nowy plyn przy nowej i zalewamy i odpowietrzamy uklad bez pomocy silnika

Opublikowano

Wymieniałem płyn na nowy na starej pompie i po przejechaniu się zmienił kolor na taki ciemnobrązowy, to pompa na 100%?

Opublikowano

A jaki plyn wlales ? Czy na 100 % pompa to nie bedzie pewne ,moze byc jeszcze zawor lub magiel ale skoro plyn zmienil kolor to pompa go przegrzala ,wymien plyn na poczatek j,ja lalem maxxusa zielonego (g0020 czy jakos tak

Opublikowano

Febi mineralny zielony 6162 lałem :D

Opublikowano

No to tez dobry ,a jak odpowietrzales uklad

Opublikowano

Zalałem tyle na postoju żeby bylo po miedzy min a max, pozniej odpaliłem pokrecilem kierownicą lewo prawo, wtedy to normalnie tak super chodziło wspomaganie że miałem banana na twarzy :D, uzupełniałem ubytki, no i kiedy juz przestało się pienić i płyn stał w miejscu pojechałem się przejechać. Wróciłem a tu wspomaganie chodzi cięzko i płyn taki jak przed wymianą :kwasny:

Edytowane przez --Rafcio--

Opublikowano

To jest mozliwosc ze zatarles pompe odpalonym silnikiem zanim olej dotarl ,te pompy sa delikatne ja juz 2 zalatwilem upalaniem,odpowietrzac trzeba bez silnika ,kola w powietrze i lewo prawo krecisz

Opublikowano

Tylko że chodzi tak jak i przed wymianą, dobra trzeba bedzie ubierac na pompe i sprawdzić bo tak to szklana kula, juz wiecej nie spamuje bo to nie moj temat .

Obstawiam że pompa przytarta już wcześniej z przebiegu i gdy olej się rozgrzeje to zmienia swoją gęstość i znika ciśnienie w układzie.

Edytowane przez --Rafcio--

Opublikowano
  • Autor

Wymienilem plyn i dalej jest tosamo mysle ze trefna pompa ehh

Opublikowano

Słuchaj jakbyś wymienił pompę to podziel się tutaj w tym temacie czy to pomogło.

Opublikowano

U mnie w audicy objaw był na początku ten sam. Na zimnym działa elegancko na ciepłym już nie. Po przejechaniu 10tys km pompa całkowicie padła i czeka aż ją zmienię :)

Opublikowano

Coś było słychać już jak się kończyła jakieś buczenie, ocieranie itp?

Opublikowano
  • Autor

Teraz chyba wstawie nowa pompe bo nie bede sie bawil w jakies uzywki to nie ma sesu i szkoda kasy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.