Treść opublikowana przez Kocky
-
System operacyjny Android
toć navi google działa mniej więcej od wakacji... może być jeszcze coś innego?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki wszystkim Może kiedyś...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki!
-
Kursy walut
W przypadku kursów walut nie ma prognoz... są najwyżej oczekiwania
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
12 Kocky - psn - kockyy123
-
Thunderbird 3.1.7
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nawet żyje... ja mam AVF- Thunderbird 3.1.7
Narzędzia - konfiguracja kont - konfiguracja serwera (oddzielnie dla poszczególnych kont)- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja?? niemożliwe.... :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ty wlaczaj radio na obwodnicy :gwizdanie: Kiedy krzyczałeś?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Gili!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kompletnie mi nie po drodze ostatnio... jutro tez mnie nie będzie... praca na 2-gą zmianę w tym tygodniu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak... zawsze go widać pod warsztatem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja już dwa razy wymieniałem u nich filtry i olej... do tej pory jeździ... choć na spota dojechać jakoś nie mogę Ktoś od nich ma tez a4 1,9 tdi.... więc wymiana idzie sprawnie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
~15:30 przy tych dwoch debilach co sobie pinik na prawym pasie urzadzili :gwizdanie: wielu takich dziś było... niestety- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co to jest spot? ale o co chodzi???[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:42_________________________________________________ Myslisz ze to takie latwe z pomaranczowo bialego zapierdalatora krzyczec:?: Widziałeś mnie przed 7.00 czy po 15.00 ??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe milczał... bo cb mam wyłączone jak po Gdańsku jeżdżę... :gwizdanie: Było krzyczeć kolego,najpierw należy sie w newbie przywitać witaj na forum Witam, chciałbym się przywitać- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe milczał... bo cb mam wyłączone jak po Gdańsku jeżdżę... :gwizdanie: Było krzyczeć- [ALL B7] Ogrzewanie przedniej szyby
Fakt, że nie takie rozwiązanie nie może dorównać podgrzewaniu elektrycznemu ale wg mnie działa nawet sprawnie. Może zależy kto czego oczekuje.- [ALL B7] Ogrzewanie przedniej szyby
W a4 nie ma elektrycznego ogrzewania przedniej szyby. Jak włączysz przyciskiem pod klimatronikiem to zauważysz, że szyba ogrzewana jest powietrzem z nawiewów na nią.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia