Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kierownica s-line


piotreklon

Rekomendowane odpowiedzi

4F0 419 091 CA

ten numerek w etce nawet podaje ze sprzedawali w A4 te kierownice (4F0 419 091 CA dla pojazdów z tiptronic) w każdym bądź razie ja tez zakładałem z A6 i wszystko ładnie pasuje tyle ze do B7 ale to nie ma znaczenia..

ona jest z łopatkami zgadza się?

tak jak kolega podaje będziesz miał na pewno taśmę do wymiany no i pytanie o moduł jaki masz (z jaka końcówką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tasma bedzie do wymiany:) a jaki mam modul to nie wiem(jak to sprawdzic i gdzie?) szukam kierownicy i sie zastanawialem czy od nowszej a6 bedzie pasowala.A czy od a3 tez podejdzie? Dzieki za info

Vagiem chyba można moduł sprawdzić jaki masz ewentualnie zdjąć obudowę kolumny kierowniczej i odczytać jaką masz końcówkę.

pytanie tez czy masz tempomat jak nie to prawdopodobnie na 99% będzie moduł do zmiany

Wiem, że z A3 kolega siemian miał problem z dopasowaniem poduchy ale to dokładnie do niego .. pewnie jak kupisz zestawik poducha plus kiera powinno wszystko pasować.. zresztą dużo info jest na ten temat na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było wiele razy omawiane... W przypadku b6 będzie jeszcze wymienić wtyczke od poduchy, podpinaną do taśmy.

Temat wiele razy opisywany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...