Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

poszukuje map polski i niemiec do mojej navi. Nie wiem jaki model posiadam, gdzie to moge odczytac? Jest ona umieszczona w bagazniku po lewej stronie tuz pod zmieniarka. Sterowanie znajduje sie obok recznego.

Niestety wraz z kupnem nie otrzymalem orig cd. i taraz mam problem poniewaz nie wiem czego i gdzie szukac. Jeszcze jeden problem, na 2giej fotce widac iz wyswietlacz jest tak jakby wypalony u gory. W rzeczywistosci prawie w ogole nie widac co tam sie wyswietla, na zdjeciu cos tam jeszcze widac. Sorry za jakosc zdjec, nie mialem aparatu pod reka.

66175892.jpg

45435025.jpg

Opublikowano

na 99,9% masz mapy Tele Atlas Travel Pilot DX

Opublikowano
  • Autor

niestety chyba to nie ten rodzaj map. Wypalilem 2 plytki z mapami BLAUPUNKT TELEATLAS DX PL/CZ i DE i po wlozeniu otrzymuje komunikat aby "sprawdzic nosnik CD"

ktos jeszcze spotkal sie z czyms podobnym?

bylbym wdzieczny za pomoc

Pozdrawiam

Opublikowano

miałem taki przypadek tyle że w dużym navi, że tylko czytała oryginał :)

Opublikowano

niestety chyba to nie ten rodzaj map. Wypaliłem 2 pytki z mapami BLAUPUNKT TELEATLAS DX PL/CZ i DE i po włożeniu otrzymuje komunikat aby "sprawdzić nośnik CD"

ktos jeszcze spotkal sie z czyms podobnym?

bylbym wdzieczny za pomoc

Pozdrawiam

Spróbuj nagrać na nośniku bardzo dobrej jakości z jak najniższą prędkością najlepiej x1 (sa programy w których można wybrać tak niska prędkość nagrywania)

Albo znaleźć "gotowca" z dołączonym profilem nagrywania pod Clone CD czy Alkohola

Opublikowano
  • Autor

czy ktos z Was posiada linki lub moze wrzucic (np. na RS) mape niemiec Blaupunkt Teleatlas bez DX

Opublikowano

masz dx na 100% tylko musisz nagrć odpowiedznio płytkę i najlepiej na sony z najwolniejszą prędkościa z dołączonym profilem do plików i nagrywać na clone cd

Opublikowano
  • Autor

po nagraniu ok. 15 roznych plytek na 3 roznych nagrywarkach wraz z odpowiednimi profilami i predkoscia x1 stwierdzilem ze raczej nie jest to DX

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

rzeczywiscie wychodzi na to ze mam BNS 3.X

na pebie nie znalazlem zadnych map "no DX".

Pobralem z innego zrodla teleatlas 2007 Deutschland ostatni "no DX" jaki chyba wyszedl.

Sa to 3CD lecz jak to nagrac? Sa to same pliki, zadnego obrazu plyty, profilu do clonecd nie ma.

Opublikowano

zobacz czy to nie jest archiwum do rozpakowania składające się z kilku kilkunastu plików, kiedyś tak miałem z windows7 że nie było żadnego obrazu tylko pełno plików o takiej samej wielkości...

Opublikowano
  • Autor

sa to 3 archiwum czyli 3CD

cd1-2382 v3 ~ 663MB

cd1-2393 v2 ~ 385MB

cd1-2401 v2 ~ 665MB

po rozpakowaniu maja odpowiednio po ok.: 600/300/600 roznej wielkosci plikow

Opublikowano

i po rozpakowaniu te pliki mają jakie rozszerzenie i czy pierwszy plik ma inna ikonkę niż reszta a ostatni ma mneijszy rozmiar niż pierwszy?

Opublikowano

a co jest w pliku info.txt?

może wystarczy to nagrać na płytki żeby działało :mysli:

Opublikowano
  • Autor

oto zawartosc info.txt

---

cd1-2382 v3

Title: TAN

Project-Number: BP-TAN-06003

Project-Name: TAN DEU 2007 Nord

Worm: cd1-2382 v3

Online-Software: nc92 v7-eur-086-15

Boot-File: boot.cfg.navi-v2

Nav-Data: NAV/nav1-2382 v3

Map-Data: map1-2382 v2

Quad-Idx: quad1-2178 v1

DOA: doagen 2.5

NTL: DEU_D_01

DNL (C-Navi): dnl0-_D_01-01.99 v2

Speller: deu

LL-Corr: wgs84

Date: 10.07.06 (14)

Compose-Tool: SCCS-Vers #ident @(#)dhs_compose_cd 1.56 #ident

Image-Tool: SCCS-Vers #ident @(#)dhs_create_image 1.32 #ident

---

Opublikowano

zgraj to na cd i zobacz czy chodzi w sumie to nie żaden koszt 2 czyste płyty stracić :) jak nie pójdzie pomyślimy dalej

Opublikowano

Witam tez mam taką nawigacje jak nie masz dx to mapy polski nie ma jest tylko mapa Niemcy , UK , BENELUX przerobienie nieopłacalne pozdrawiam tu masz link to sobie sprawdź http://www.bluespot.co.uk/nav_cdrom.asp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.