Treść opublikowana przez predki74
-
Nie działa aktywny radar ACC w Audi A6 C6
ten drugi był aktywne cp ale już go nie ma podmieniałem juz radary ale cały czas ten sam problem
-
Nie działa aktywny radar ACC w Audi A6 C6
kodowanie jest ok bo nie ma błędowi innych , dla mnie tak kminie ze ten sterownik skrzyni nie daje rady , sprawdzałem dwa auta podobne z wyposażenia do mojego miały inny sterownik i inne skrzynie , tylko ze w blokach komunikacja jest
-
Nie działa aktywny radar ACC w Audi A6 C6
Witam koledzy mam problem z ACC zamontowałem i nie działa jest jeden błąd .Wszystko jest po kodowane ,Auto to audi a6 c6 ale zasada działania podobna nie da rady uruchomić .Ktoś cos podpowie .
-
Problem z Radarem ACC - Tempomat
Witam koledzy mam mały problem z acc wiem ze inne auto ale zasada działanie jest te same nie mogę skasować błędu skrzynia multi wszystko po kodowane jak trzeba
-
swieca sie kontrollki abs i esp
Witam nie będę zakładał nowego tematu u kolegi nie mogę sie podłączyć do modułu abs czy będzie uszkodzony moduł
-
Potrzeba Schematu audi a4 b5 afn
znalezione naprawione , a kolega trzeci alternator kupił heheheh, uszkodzony przewód był koło filtra w otulinie dotykał filtra oleju i się przetarł i robił zwarcie .pozdrawiam dzięki za schematy temat do zamknięcia
-
Potrzeba Schematu audi a4 b5 afn
To tak wziolem sam się za to . To jest zwarcie na przewodzie od zegarów niebieski przewód gdzieś ma zwarcie do masy
-
Potrzeba Schematu audi a4 b5 afn
dzięki , a ktoś miał podobny problem ?
-
Potrzeba Schematu audi a4 b5 afn
Witam mój znajomy ma problem z ładowaniem wymienił już drugi alternator ale mu to nic nie dało , mówiłem mu że to wina instalacji .Auto jest z roku 1998 afn napęd na cztery szukam schematów elektrycznych zasilania alternator i od alternatora do zegarów .
-
Antena DAB
koledzy mam pytanko mam antenę uniwersalna dab+ ale radio nie odbiera stacji widzi je ale nie odbiera co zrobić aby polepszyc zasięg chyba
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
Czyli 3g + nie zrobię tego
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam aktualizacja oprogramowania w skrzyni GAC 4F0910155M z 020 na 040 cos zmieni w niej ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
masz strone ?
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
Witam koledzy mam pytanko na temat punktów poi własnych czy można to wgrać .
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
Witam mam pytanko czy komplet zacisków i tarcz 320 z audi a4 b7 podejda do audi a6 c6 ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam ostatnio zaczęła mi trochę szarpać skrzynia multi , zbliża się wymiana oleju czy to coś pomoże ? błędów brak w trasie jest oki nie szarpie nic ale w mieście przy ruszaniu najczęściej ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
witam pytanko jaka jest średnica gwintu korka kontrolnego skrzyni multi GAC ? 23mm czy 21 mm
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam mam pytanko o kolor oleju jaki powinien mieć kolor olej do skrzyni multi o oznaczeniu G052180A2
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
tam przy wymianie tego oringi od pokrywy sa jakies niespodzianki ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tak - dyferencjał ma swój własny olej (przekładniowy). Witam kolego a masz może symbol jaki to olej ile trzeba bo we wtorek będę to rozbierał . Aha rozmawialiśmy auto stało 24 godziny nic nie było jak tylko przejechałem sie to olej był widoczny od tego odpowietrzenie w dół było mokro .i wystarczy tylko wymienić ten oring w obudowie pokrywy napędu
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
koledzy pytanko bo czeka mnie wymiana oringu pokrywy napedu przedniej osi w multi tam gdzie jest mechanizm roznicowy i pytanko tam jest inny olej jak w skrzyni ?
-
MMI 2G kostka
Witam potrzebuje rozpiskę kostek które wychodzą ze sterownika 2g jak by ktoś miał
-
MMI 3G wejście AUX
Dzięki kolego a tek wtyczki 4 pin okrągłej
-
MMI 3G wejście AUX
Witam a ma ktoś schemat tego kabelka http://allegro.pl/kabel-multimedia-ami-audi-a4-a5-a6-a7-q5-4f0035727-i6551950534.html#imglayer i rozpiske tej wtyczki
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak radio 2din to bedzie pasować , trzeba wyciagnąć stare radio i zobaczyć czy jest kostka do anteny gps a jak nie ma to zakupic koszt 40 zł i zakladac rns-e