-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
odkrecilem dzis reflektor i posiadam takie zarowki w kolejnosci *kierunkowskaz *H7 w5w *H1 (za co odpowiedzialna jest ta zarowka??) *H7 "dlugie"
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
czyli rozumiem ze potrzebuje 4 x takie ktore wymieniles + 2 x ??? H1?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Prosilbym o rade odnosnie zarowek - posiadam takie reflektory http://img19.imageshack.us/img19/753/dsc00151gd.jpg problem polega na tym iz w przeciagu 2 dni spalily mi sie zarowki- zostaly mi tylko "dlugie", nawet postojowe nie swieca wallbash W jednym reflektorze sa 3 z tego 1 taka bardzo mala(co to za zarowka? one tez nie swieca). Nigdy sie zbytnio nie interesowalem jakie mam zarowki- okazalo sie ze 4 rozne (bosch, tesla, osram, philips) wszystkie H7U 12V55W Czy naprawde wszystkie cztery powinny byc H7U 12V55W?
-
[ALL B5] Pytanie do navi w audi z 1999
masz rns 3.x, musisz szukac map teleatlas bez DX. Od razu mowie ze mapy Polski nie ma.
-
[B5 AJM] Wyciek znad filtra paliwa
wszystko sprawdzone, dokrecone i dalej cieknie. Wyglada to na uszkodzenie mechaniczne, zakleilem to klejem 2-skladnikowym. Jutro sie okaze na ile to pomoze i czy wytrzyma kilka dni zanim wybiore sie ponownie do "mojego" mechanika.
-
[B5 AJM] Wyciek znad filtra paliwa
na 100% jest to paliwo. Plynu nie ubylo. Wycieka dokladnie z czesci nr. 13 ze srodkowego "rowka"
-
[B5 AJM] Wyciek znad filtra paliwa
chodzi o to ze ten mechanik znajduje sie daleko ode mnie (ok.450km). W takim stanie gdzie paliwo sie leje na silnik, skrzynie nie ma sensu go odwiedzac. Przyznal ze mogl cos uszkodzic, poradzil abym sprobowal skleic ta nieszczelnosc klejem 2-skladnikowym. Tak mysle na ile to rozwiazanie starczy, chcialem sie zorientowac czy nie lepiej byloby wymienic ta cala "chlodnice paliwa". Gdzie moge ja dostac? tylko ASO
-
[B5 AJM] Wyciek znad filtra paliwa
tylko ze u mnie tryska dokladnie z tego nagwintowanego miejsca. Tak jakby bylo ono przetarte. Z reszta widac w jakim stanie jest owa czesc. Cos czuje ze mechanik ktory ostatnio wymienial mi filtr troche sie zbyt mocno silowal i uszkodzil. Ponawiam pytanko: jak sie nazywa ta cala czesc?
-
[B5 AJM] Wyciek znad filtra paliwa
Przy wlaczonym silniku az "tryska" znad filtra paliwa. Filtr wymieniany 2 dni temu (dokrecony dobrze). Powiedzcie mi fachowcy jak sie nazywa ta czesc ktora znajduje sie na filtrze paliwa- ? Z niej wychodza 2 przewody, jaki jest orientacyjny koszt wymiany czegos takiego? wrzucam fotke, w miejscu zacznaczonym mam wyciek.
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa
nie chcialem zakladac podobnego tematu wiec napisze tutaj, dzis tez zlokalizowalem wyciek u siebie. Przy wlaczonym silniku az "tryska" znad filtra paliwa. Filtr wymieniany 2 dni temu (dokrecony dobrze). Powiedzcie mi fachowcy jak sie nazywa ta czesc ktora znajduje sie na filtrze paliwa- ? Z niej wychodza 3 przewody, jaki jest orientacyjny koszt wymiany czegos takiego?
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
oto zawartosc info.txt --- cd1-2382 v3 Title: TAN Project-Number: BP-TAN-06003 Project-Name: TAN DEU 2007 Nord Worm: cd1-2382 v3 Online-Software: nc92 v7-eur-086-15 Boot-File: boot.cfg.navi-v2 Nav-Data: NAV/nav1-2382 v3 Map-Data: map1-2382 v2 Quad-Idx: quad1-2178 v1 DOA: doagen 2.5 NTL: DEU_D_01 DNL (C-Navi): dnl0-_D_01-01.99 v2 Speller: deu LL-Corr: wgs84 Date: 10.07.06 (14) Compose-Tool: SCCS-Vers #ident @(#)dhs_compose_cd 1.56 #ident Image-Tool: SCCS-Vers #ident @(#)dhs_create_image 1.32 #ident ---
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
tak wyglada zawartosc 1 CD http://img39.imageshack.us/img39/2406/navhxw.jpg
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
sa to 3 archiwum czyli 3CD cd1-2382 v3 ~ 663MB cd1-2393 v2 ~ 385MB cd1-2401 v2 ~ 665MB po rozpakowaniu maja odpowiednio po ok.: 600/300/600 roznej wielkosci plikow
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem rano
zaopatrzylem sie w kabelek z allego. Zadnych bledow nie ma. Ktore sekcje mam sprawdzic? (zielony jeszcze jestem ) Mechanik1 powiedzial mi, ze w ukladzie paliwowym sa gdzies jakies 3 gumy, ktore nalezy wymienic poniewaz przez nie lapie "lewe" powietrze. Drugi mechanik z kolej powiedzial ze cofa mi sie paliwo i chce mi wstawic zawor zwrotny i bedzie OK. Sprawa wyglada mniej wiecej tak- rano gdy odpalam i dodam odrobnke gazu pali normalnie. Gdy probuje bez gazu to pochodzi sobie ok 1-2 sec i gasnie. Pozniej musze juz ostro krecic, dopiero za 3-4 razem odpala.
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
rzeczywiscie wychodzi na to ze mam BNS 3.X na pebie nie znalazlem zadnych map "no DX". Pobralem z innego zrodla teleatlas 2007 Deutschland ostatni "no DX" jaki chyba wyszedl. Sa to 3CD lecz jak to nagrac? Sa to same pliki, zadnego obrazu plyty, profilu do clonecd nie ma.
stuBS
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta