Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010


Rekomendowane odpowiedzi

witam

sciagnalem z strony peb linki o ktorych mowa byla wyzej... kazdy ma po 27 kb .. wiec na pewno nie jest to mapa, pliki sa spakowane i do tego nie ma mozliwosci rozpakowania ich, nie mowiac juz o mozliwosci wpisania hasla..? czy tylko ja mam ten problem ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, sory za kotleta, czy te mapki podejda do takiego ustrojstwa ? http://www.giga-tec.de/ebay/audi/Navigation192S.JPG

Chce zmienic jezyk menu i przy wyborze innego niz obecny woła o plyte z navi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam RNS-E i juzktoś mi przerobił menu na PL, kupiłem nową mapę.

Ale nadal mi gada nawigacja po angielsku.

Z tego co czytałem forum wystarczy włożyć starszą mapę z lektorem PL a później wrócić do najnowszej mapy.

I będzie lektor PL.

Teraz pytanie czy ktoś ma już niepotrzebną starą mape z lektorem PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tą starszą mapą w celu wgrania polskiego lektora to nie w RNS-E bo tej navi temat nie dotyczy... a czy RNS-E tak też się robi to wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie gdzie mozna sciagnac z neta najnowsza wersje teleatlasu

i ewentualnie instrukcje jak ja wypalic, probowalem juz wypalic wersje

sciagnieta z torrenty.org ale nie dalo rady.

z gory dzieki za podpowiedz :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie gdzie mozna sciagnac z neta najnowsza wersje teleatlasu

i ewentualnie instrukcje jak ja wypalic, probowalem juz wypalic wersje

sciagnieta z torrenty.org ale nie dalo rady.

z gory dzieki za podpowiedz :hi: :hi: :hi:

Ja zarówno 2008/2009 jak i te najnowsza 2010 zasysalem z wyzej opisanego "portalu" - link wyżej...

Co do wypalania plytek...hm...nie powiem ze troszke sie z tym morodwałem...testowalem nagrywarki i w sumie jedna jedyna w pracy i druga w domku firmy LITE ON dala rady... reszta niby nagrale te plytki ale to byl awielka porazka :) w sumie zniszczylem jakies 10...moze 15 CDków na tych calościowych próbach :/ co nie zmienia faktu ze wiem juz na czym nagrywac :)

Wazne tez jest zeby zaladowac odpowiedni profil nagrywania do clona :) bez tego ani rusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wypalałem tez na liteonie mapę 2008/2009 i dała rade :>

wiec polecam spróbować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym (szczęśliwym) posiadaczem a4 b6 z radiem RNS-E.

Czy trzeba coś grzebać przy navi żeby działały te mapki?

Pod RNS-E nie będą latały :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się morduję z nagraniem tych map, niby wszystko ok navi płytkę ładuje i jest taki komunikat is being activatsd please wait i tu jest ok powinna się pokazać mapka a tu zonk cd-reading error please check cd-rom, może ktoś też miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się morduję z nagraniem tych map, niby wszystko ok navi płytkę ładuje i jest taki komunikat is being activatsd please wait i tu jest ok powinna się pokazać mapka a tu zonk cd-reading error please check cd-rom, może ktoś też miał taki problem?

a jakis stary oryginał masz? działa?... może napęd kuleje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ już kilka Mapek 2010 u nas na Forum więc na pewno da się... :naughty:

Potwierdzam, że są zauważalne zmiany w mapie, nawet na małych uliczkach które oddano do użytku w 2009r. Nie byłem jeszcze na A1 ale i tam zapewne autostrada nie kończy się w połowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również sprzedałem tel z AutoMapą, wydaje mi się zbędna. A przy 2010 jest już pokrycie nawet małych i nowych ulic których brakowało mi w 2009r. Jak na razie nie było jeszcze miejsca którego w tych mapach 2010 by nie było... a to dobry znak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę trochę temacik, moja pierwsza zabawa w navi z audi wcześniej Opel Signum kolorowym wyświetlaczem, no ale teraz mam kolorowy tylko FIS z navi i pytanie; w bagażniku mam czytnik ale nie mam płyty, (koleś który mi miesiąc temu sprzedawał auto przy pierwszej jeździe pokazywał że działa itp a jak już odbierałem auto za dwa dni to prawdopodobnie wyciągnął... :kwasny:) więc jestem bez navi obecnie a dokładniej samej płyty czy oprócz ASO mogę gdzieś jeszcze dostać taką płytkę w miarę świeżą??? może ktoś z szanownych kolegów taką dysponuje lub wskaże miejsce gdzie mogę hmmm..... "pobrać" :gwizdanie: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...