Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010


Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy..., a <a href="http://www.a4-klub.pl/smf/polska_czechy_20102011_blaupunkt_travelpilot_dx-t134603.0.html">tu</a> jest założony nowy wątek na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nowa mapka audi 2010 jest bardzo dobra. Zmiany na plus i to duże. Ale jak wgrałem sobie do zwykłego navi automape 2010 to mi szczęka opadła. nawet polne drogi koło mojego domu, które nie mają nawet 100m. Numeracja domów na lekko mówiąc zadupiu jest doskonała. Jednak w navi od audi są zmiany ale zawsze ten krok jest do tyłu w porównaniu do automapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kolejny wpis o przegrywaniu map, bedzie wynagradzany czerwonym orderem.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przechawliłem mape, byłem wczoraj w Zakopanem i ze 2 razy jechałem niby przez pola :polew:

Czekamy na nowszą mape.

Ciekawe czy ktoś dał rade wgrać do dużej navi audi AUTOMAPE ? Jest to wogóle możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem....

Dziś dorwałem spolszczenia do wszystkich chyba navi montowanych w Udi Vw Seacie czy Skodzie....

NAVI AUDI DX (FIS)

NAVI MFD DX (C i D)

NAVI MFD DX C-D

NAVI MFD DX G

NAVI MFD2 DVD

NAVI MFD2 DX

NAVI MMI

NAVI RNS 510 1100

NAVI RNS 510 2660

NAVI RNS2 DVD

NAVI RNS-D DX

NAVI RNS-E

NAVI TUAREG o nr s 7L6 035 177 E

Jutro wrzuce u siebie na navi w FISie i zobaczymy jak to "spolszcza"... Podobno dziala bez zarzutu.

Jak sie sprawdzi bedzie na odsprzedaż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzial juz ktoś mapke 2010/2011 na navi w zegarach ?

Mam takowa juz lata u mnie ( DX wszystko ok z nia_z tym spolszczeniem to chyba kiszka ,ale może :cool1:) i mam http://torrenty.org/torrent/474148 tzn znajomy juz mapki ma jak by ktos chcial to na pw pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzial juz ktoś mapke 2010/2011 na navi w zegarach ?

Mam takowa juz lata u mnie ( DX wszystko ok z nia_z tym spolszczeniem to chyba kiszka ,ale może :cool1:) i mam http://torrenty.org/torrent/474148 tzn znajomy juz mapki ma jak by ktos chcial to na pw pozdrawiam

Mapka juz smiga u mnie. Dzis walczylem troszke z tym spolszczeniem... :( niestety sie nie udalo...jutro ciag dalszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon_75 ja tez probowałem ale dałem sobie sianka-poprostu soft trzeba by zmienić i tyle,a to ze ktos mówił ze we wcześniejszych wersjach z lektorem będzie słychać lektora to przekonałem sie u kilku znajomych ze nic z tego.Prawdę mówiąc dla osoby miejacej minimalna styczność z jezykiem jest temat do ogarnięcia z komunikatami wydawanymi z navi -info itd.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon_75 ja tez probowałem ale dałem sobie sianka-poprostu soft trzeba by zmienić i tyle,a to ze ktos mówił ze we wcześniejszych wersjach z lektorem będzie słychać lektora to przekonałem sie u kilku znajomych ze nic z tego.Prawdę mówiąc dla osoby miejacej minimalna styczność z jezykiem jest temat do ogarnięcia z komunikatami wydawanymi z navi -info itd.Pozdrawiam

Zgadzam sie z Toba w 100%.

Mapka gawędzi mi tak czy inaczej po Polacku,więc tu sie nie łamie.

Puki co trzeba będzie dac sobie spokój ze "spolszczaniem" :/

Moze kiedys uda sie wrócić do tematu z lepszym efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lektorem to już parę osób sie wcześniej wypowiadało, że jak mieli po polsku na starych mapach, to mają w nowej też. Tylko jak ja nie miałem po polsku wcześniej, to ciekawe co miałbym zrobić ? Może ktoś odda starą mapę po polsku ? Ciekawe czy jak sie wrzuci starą a później nową to język PL zostanie... ? :no:

Ja akurat menu mam po polsku ale ja za to płaciłem w Krk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak sie wrzuci starą a później nową to język PL zostanie... ? :no:

Jak "stara" była z polskim lektorem to nowa też będzie śmigać po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak sie wrzuci starą a później nową to język PL zostanie... ? :no:

Jak "stara" była z polskim lektorem to nowa też będzie śmigać po polsku.

Możecie przybliżyć temat polskiego lektora w RNS-E ? Co to znaczy jak stara była po polsku to nowa też będzie ? Mam ori mapę DVD 1 version 2007 nr 8P0 919 884 M i nie chu chu po polsku ta mapa. Która wersja mówiła w naszym langu ? Czy trzeba robić down grade do starszej wersji firmware aby przemówiła w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to już kiedyś omawiane w innym temacie.

Ludzie pisali że jak mieli wcześniej stare wersje mapy po polsku, to nowe też chodzą po polsku.

Ja menu mam po polsku zrobione, ale lektor po angielsku, bo wcześniejsze mapy też miałem po ang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pisali że jak mieli wcześniej stare wersje mapy po polsku, to nowe też chodzą po polsku.

A wiadomo, na której wersji starej mapy śmiga po polsku ? Warto było by sprawdzić i zrobić down grade FW do wersji softu załączonego do starej mapy a potem upgrade do 0650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szperam forum... było to gdzieś...

Tylko czy to jest do naszej dużej navi czy tylko do tej między licznikami?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=92663.0;highlight=navi+lektor

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19164.0;highlight=navi+lektor

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115606.0

Chyba najwięcej jest jednak w tym wątku i warto go przejrzeć całego.

Jak gadałem z Darkiem z Krk z naszego forum, on mi robił polskie menu, to mówił że za bardzo nie ma "co mówić" po polsku w tej navi.

I z tym jest problem. Ale to było prawie rok temu. Może już sobie poradzili ?

Też myślałem że wystarczy zamienić np. niemiecki na polski jakimś sposobem i będzie Ok.

Może sie jeszcze ktoś wypowie bo jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...