Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maruninho

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzisiaj to samo, doszło jeszcze migające kontrolki od ręcznego hamulca...
  2. tak mam multi i mialem tak ustawione, ale cos tam musialem poprzestawiac.. dzieki za info
  3. jest to kontrolka od elektroniki silnika
  4. Wiatm. od 2 dni mam problem z skrzynia biegow, w trakcie jazdy rozłącza ją i silnik wskakuje na obroty (nie gasnie), i znikło oznaczenie biegów 'PRNDS' na Fisie. wyciagalem kluczyk kilkakrotnie i probowałem zapalic ale juz sie nie dało..zapalają sie wszystkie kontrolki oprócz 'PRNDS' . Rozłaczylem aku (mase) na pol min i to troszke pomogla przejechalem kilka metrów i dalej to samo, przy tym jak juz dało mi sie odpalić i przejechac dłuzej to pali sie kontrolka chyba skrzyni taka pomraanczowa (kolo ABS). Czy jest ktos kto wie co boli te auto ?
  5. Witam . jakiś czas temu posiadałem w swoim Audi A4 B6 nawigacje RNS-D ale ostatnio skradziono mi ja wraz z zmieniarką.. :/ teraz chciałbym kupi nową i czy jest możliwośc zamontowania zamiast RNS-D nowszą RNS-E ? oraz czy opłaca sie taka zamiana, czy nie bedzie problemów z tym. Auto mam z 2003 r. dziekuje i pozdrawiam
  6. i tak zrobilem ale, zapisalem tylko jeden plik [part1] ( chyba ze trzeba wszystkie), wsadzilem do navi i wszystko gra:) tzn moze tak mi sie wydaje, nie ma polskiego lektora ... pozdrawiam
  7. witac takie jeszcze jedno pytanko.. czy nagrywajac clone cd trzeba robic obraz plyty ? jak to wypalic zeby bylo dobrze ? pozdrawiam i jeszcze.. czy trzeba rozpakowac wszystkie cztery pliki i wypalic je (sa takie same)
  8. witam sciagnalem z strony peb linki o ktorych mowa byla wyzej... kazdy ma po 27 kb .. wiec na pewno nie jest to mapa, pliki sa spakowane i do tego nie ma mozliwosci rozpakowania ich, nie mowiac juz o mozliwosci wpisania hasla..? czy tylko ja mam ten problem ? pozdrawiam
  9. a wiec to se te błedy : 17090 P0706 18201 P1793 napisane bylo cos o czujnikach .... (nie mam wydruku tylko spisalem z monitora u mechanika;] a z tym wstecznym to jest tak samo jak napisales wyzej.. czyli wydaje mi sie ze czeka mnie wyciąganie sterownika i naprawa go., ale... czy wada sa tylko te aluminiowe PINy ktore pekaja w sterowniku czy cos jeszcze ulega zapsuciu ? jezeli tylko to , to sam podejme sie naprawy trzeba tylko znalezc sposob na lutowanie aluminiowych drucikow(pinow). pozdrawiam serdecznie
  10. Witam. od jakiegos czasu na FISie zaczely migac mi PRNDS z innych wątkow wyczytalem ze moze to byc sterownik .. lecz gdy auto stoi na malym spadku przodem w dól juz nic nie miga i na wyswietlaczu pokazuje normalnie na jakim biegu jest dodam ze nawet gdy miga PRNDS to skrzynia dziala bez zarzutów. czy moze to byc wina ze jest za malo oleju w skrzyni [jak auto jest pochylone do przodu nic nie miga] ? pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi dop. czasami rownież w pozycji D lub R auto nie jedzie
  11. tez chetnie bylbym zainteresowany pozdrawiam
  12. Witam wszystkich serdecznie oraz pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadaczy Audi A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.