-
[B6 AVF] Rozłaczanie skrzyni biegów
ok ok
-
[B6 AVF] Rozłaczanie skrzyni biegów
Dzisiaj to samo, doszło jeszcze migające kontrolki od ręcznego hamulca...
-
[B6 AVF] Rozłaczanie skrzyni biegów
tak mam multi i mialem tak ustawione, ale cos tam musialem poprzestawiac.. dzieki za info
-
[B6 AVF] Rozłaczanie skrzyni biegów
jest to kontrolka od elektroniki silnika
-
[B6 AVF] Rozłaczanie skrzyni biegów
Wiatm. od 2 dni mam problem z skrzynia biegow, w trakcie jazdy rozłącza ją i silnik wskakuje na obroty (nie gasnie), i znikło oznaczenie biegów 'PRNDS' na Fisie. wyciagalem kluczyk kilkakrotnie i probowałem zapalic ale juz sie nie dało..zapalają sie wszystkie kontrolki oprócz 'PRNDS' . Rozłaczylem aku (mase) na pol min i to troszke pomogla przejechalem kilka metrów i dalej to samo, przy tym jak juz dało mi sie odpalić i przejechac dłuzej to pali sie kontrolka chyba skrzyni taka pomraanczowa (kolo ABS). Czy jest ktos kto wie co boli te auto ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam . jakiś czas temu posiadałem w swoim Audi A4 B6 nawigacje RNS-D ale ostatnio skradziono mi ja wraz z zmieniarką.. :/ teraz chciałbym kupi nową i czy jest możliwośc zamontowania zamiast RNS-D nowszą RNS-E ? oraz czy opłaca sie taka zamiana, czy nie bedzie problemów z tym. Auto mam z 2003 r. dziekuje i pozdrawiam
-
[B7 BLB] Nie działa NAVI z CD Teleatlas Polska Czech Republic 2008 2009 TravelPilot DX
i tak zrobilem ale, zapisalem tylko jeden plik [part1] ( chyba ze trzeba wszystkie), wsadzilem do navi i wszystko gra:) tzn moze tak mi sie wydaje, nie ma polskiego lektora ... pozdrawiam
-
[B7 BLB] Nie działa NAVI z CD Teleatlas Polska Czech Republic 2008 2009 TravelPilot DX
witac takie jeszcze jedno pytanko.. czy nagrywajac clone cd trzeba robic obraz plyty ? jak to wypalic zeby bylo dobrze ? pozdrawiam i jeszcze.. czy trzeba rozpakowac wszystkie cztery pliki i wypalic je (sa takie same)
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
witam sciagnalem z strony peb linki o ktorych mowa byla wyzej... kazdy ma po 27 kb .. wiec na pewno nie jest to mapa, pliki sa spakowane i do tego nie ma mozliwosci rozpakowania ich, nie mowiac juz o mozliwosci wpisania hasla..? czy tylko ja mam ten problem ? pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z skrzynią multitronik ??
a wiec to se te błedy : 17090 P0706 18201 P1793 napisane bylo cos o czujnikach .... (nie mam wydruku tylko spisalem z monitora u mechanika;] a z tym wstecznym to jest tak samo jak napisales wyzej.. czyli wydaje mi sie ze czeka mnie wyciąganie sterownika i naprawa go., ale... czy wada sa tylko te aluminiowe PINy ktore pekaja w sterowniku czy cos jeszcze ulega zapsuciu ? jezeli tylko to , to sam podejme sie naprawy trzeba tylko znalezc sposob na lutowanie aluminiowych drucikow(pinow). pozdrawiam serdecznie
-
[B6 AVF] Problem z skrzynią multitronik ??
ok. dzieki
-
[B6 AVF] Problem z skrzynią multitronik ??
Witam. od jakiegos czasu na FISie zaczely migac mi PRNDS z innych wątkow wyczytalem ze moze to byc sterownik .. lecz gdy auto stoi na malym spadku przodem w dól juz nic nie miga i na wyswietlaczu pokazuje normalnie na jakim biegu jest dodam ze nawet gdy miga PRNDS to skrzynia dziala bez zarzutów. czy moze to byc wina ze jest za malo oleju w skrzyni [jak auto jest pochylone do przodu nic nie miga] ? pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi dop. czasami rownież w pozycji D lub R auto nie jedzie
-
[ALL B6] Instrukcja - Komputer Pokładowy ( FIS )
tez chetnie bylbym zainteresowany pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie oraz pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadaczy Audi A4
maruninho
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta