Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Rozłaczanie skrzyni biegów


maruninho

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm. od 2 dni mam problem z skrzynia biegow, w trakcie jazdy rozłącza ją i silnik wskakuje na obroty (nie gasnie), i znikło oznaczenie biegów 'PRNDS' na Fisie. wyciagalem kluczyk kilkakrotnie i probowałem zapalic ale juz sie nie dało..zapalają sie wszystkie kontrolki oprócz 'PRNDS' . Rozłaczylem aku (mase) na pol min i to troszke pomogla przejechalem kilka metrów i dalej to samo, przy tym jak juz dało mi sie odpalić i przejechac dłuzej to pali sie kontrolka chyba skrzyni taka pomraanczowa (kolo ABS).

Czy jest ktos kto wie co boli te auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maruninho zmień co nieco w profilu bo wnioskuję, że masz Multi :wink4: , odezwij się do Bart-s-a - on na tym forum jest człowiekiem, który zna się na tych skrzyniach :wink4: :wink4: :wink4: diagnozę postawi w 0,5 sekundy po przeczytaniu :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maruninho zmień co nieco w profilu bo wnioskuję, że masz Multi :wink4: , odezwij się do Bart-s-a - on na tym forum jest człowiekiem, który zna się na tych skrzyniach :wink4: :wink4: :wink4: diagnozę postawi w 0,5 sekundy po przeczytaniu :good: :good: :good:

tak mam multi i mialem tak ustawione, ale cos tam musialem poprzestawiac.. dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...