Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bouzuki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bouzuki

  1. Pewnie,gdybyś podłączył VCDS-a i podał ewentualne błędy,to diagnoza mogła by być łatwiejsza.
  2. Silniczek wycieraczki sprawdź.Pewnie do wymiany.Miałem w styczniu to samo i musiałem wymienić silniczek.Wykręć silniczek i sprawdź jego stan z wierzchu i w środku.Ja swojego już nie mogłem reanimować.
  3. Już Tobie kolega wyżej napisał-podłącz pod komputer auto.
  4. Witam, proszę o rozkodowanie VIN VW TIGUAN 2010 VIN : WVGZZZ5NZAW537293 Dziękuję Jeszcze raz dziękuję za superexpress.
  5. BKE i BRB to te same silniki,tyle że BRB ma DPF.
  6. Chyba tuner pokpił sprawę.Ja już 4 lata bez DPF-a jeżdżę i mam nakulane 536 tysia.
  7. Koledze chyba chodziło o wymianę wałka wraz z zabierakiem.
  8. W B7 były dwa rodzaje silników 1,9.BRB z dpf-em i BKE bez dpfa. Ja też mam BRB i dpf był w nim.
  9. W B7 bez rezystora się nie obejdzie,nawet na ori lampkach.ten sam problem miałem,ale na forum gdzieś były posty na ten temat.Po dodaniu rezystorów jeżdżę na lampkach z ASO.Drogie,ale pewne.
  10. Ostatnie dwie wymiany rozrządu robiłem na tej pompie.Wcześniej zawsze wkładałem ori,ale po krótkim czasie zaczynały cieknąć i zmieniłem producenta pompy.
  11. BRB ma DPF-a fabrycznie,więc 507.01.Chyba,że już nie ma,to 505.01 można.
  12. Miałem ją w b6 i teraz mam w b7,ale proponuję zlecić montaż elektronikowi.Ja montowałem we Wrocku.
  13. Kamikadze..........................
  14. Pogonić w szmaty oszusta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. Jakby miał,to by wysłał,a nie palił głupa.
  16. Witam, VW Passat,kod silnika CFFB.Rok produkcji 2012.Czy silnik ten też objęty jest ryzykiem wycierającego się imbusa?
  17. Witam, mam prośbę o zdekodowanie VIN: WVWZZZ3CZDE058186 VW Passat.Dziękuję.
  18. Ja miałem B5-tkę na początku lat dwutysięcznych,więc nie doradzę Tobie.Tyle się zmieniło,że nie odważyłbym się teraz doradzać.
  19. Wg mnie najlepszy silnik do zagazowania.Gaz założyłem przy przebiegu 120 tkm.Przy 460 tkm padł mi silnik.Zaletą było to,że odpalał na benzynie,a potem jechał albo na benzynie,albo na gazie,wedle uznania.
  20. Jak zawsze błyskawica.Dzięki po raz kolejny.
  21. Klima-Kar Renata Karpińska tel. 71 337 14 50 ul. Grota Roweckiego 129 52-214 Wrocław Tutaj klime robilem.
  22. W mojej Skodzie Superb imbus już miał spore luzy.Wymiana wałka dokonana.
  23. Dzięki po raz kolejny,Marcin.
  24. Nie pasuje.Ma inny kształt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.