-
Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202
ale sprawdzę bo może gdzieś być woda bo jak słonce poświeci na samochód to bardzo para siada na szybach w środku pomimo, że auto stoi od 2 tygodni.
-
Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202
jeśli chodzi ci o odpływy pod akumulatorem to wody nie ma i jest sucho a odpływy sprawdzam przynajmniej raz w roku
-
Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202
- Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202
naladowalem aku no i przekaznik nie stuka ale na desce poza airbag i esp nic nie świeci nawet przebieg kilometrów ani zegarek???? jakieś pomysły byłbym wdzięczny- Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202
właśnie ładuje- Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202
no i jeszcze jedna sprawa na desce pojawia sie tylko kontrolka airbag i esp a jednocześnie nie pojawia sie czas ani przebieg kilometrów wcale się świecą- Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202
sprawdzilem aku i ma tylko 10 V czy to moze byc przyczyną?perceptron obserwuje zawartość B6 1.9 tdi 2004 - odpala i gaśnie i Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202- Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202
Witam Może miał już ktoś taki przypadek że po przekręceniu stacyjki stuka przekaźnik 202 (ten przy kompie w komorze silnika) Jeżeli tak to proszę o pomoc co może być przyczyną takiej usterki. Pozdrawiam Waldekperceptron zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe- B6 1.9 tdi 2004 - odpala i gaśnie
jak tylko kumpel podjedzie to go zapodam- B6 1.9 tdi 2004 - odpala i gaśnie
Tak jak wcześniej pisałem Po 10 minutach to nie ma żadnej różnicy bo na desce świeci się tylko kontrolka esp i nic więcej ten napis duży na desce OK też nie świeci ale jak odepnę akumulator na kilka godzin to wszystko działa (znaczy silnik zapala mogę nawet jechać ale nie mam kierunkowskazów i swiateł)- B6 1.9 tdi 2004 - odpala i gaśnie
co do akumulatora kumpel go sprawdził i wszystko jest ok. tak że to nie wina akumulatora.- B6 1.9 tdi 2004 - odpala i gaśnie
akumulator ma 3 miesiące- B6 1.9 tdi 2004 - odpala i gaśnie
Witam Posiadam Audi a4 b6 tdi 2004 od 14 lat i nie było z nim problemów. Po weekendzie wsiadam do auta a tu zonk odpala i od razu gaśnie . Na tablicy nic się nie świeci poza kontrolką esp. Odłączyłem akumulator na kilka godzin i autko odpaliło ale nie ma świateł, kierunkowskazów i wyskakuje na desce ostrzezenie ze niski poziom oleju (ale poziom jest ok -sprawdzone) Po wyłączeniu silnika drugi raz nie odpala a na desce w miejscu przebiegu kilometrów wyskakuje napis SAFE Po ponownym odłączeniu akumulatora na kilka godzin auto znowu pali ale objawy są takie same jak poprzednio brak świteł drogowych i kierunkowskazów po zgaszeniu kolejny raz nie odpala i na desce wyświetla się napis SAFE Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wszystkie ok Nic nie jest zalane Przy aucie nic nie było robione. Był gość z kompem i wyskoczył mu błąd immobilazera i to chyba wszystko Jeżeli ktoś miał taki problem to proszę o pomoc czy jest jakaś szansa naprawić to domowym sposobem Pozdrawiam i dziękuje - Audi a4 b6 1.9 tdi 2004 stuka przekaznik 202