Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
jakie ptaszki --orły
-
Spoty Olsztyńskie
dobrze ze dzis tak nie smali nam planeta
-
Spoty Olsztyńskie
20.00- bede też ,chociaz deszczyk pada chetnie obejrze wasze fejsy wezme tez 2 kluczyk to moze ktos bedzie i spróbuje mi go zameldowac do bazy jakimś sprzętem? czytaj ( czaja) :gwizdanie: :>
-
Spoty Olsztyńskie
siemka czaja :>
-
Spoty Olsztyńskie
fcześnie wytrzeżwiał czy co? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
witka głos oddany tez -a co :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
też tak myślę ,sroda lepszy termin
-
Spoty Olsztyńskie
Załeczeq , wiem ze to kulawe przezycie ale tak to juz jest ze zawsze cos komus wypadnie -mnie dzis syn zaprosił na miasto i nie mogłem odmówić sorka
-
Spoty Olsztyńskie
to zaczyna byc jasne ze dzis nie bedzie spota ,ok zajrze jeszcze pózniej pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
ja sie wybieram -no chyba ze inni nie jada to po co bede tam sam siedział ;( - nigdy sie od was nie odpisze he he, bedziecie sie meczyc ze mną do końca waszych dni taktus , własnie sie dowiedziałem z informacji ,ze w warszawie prezydent polski B. KOMOROWSKI uroczyscie otworzył nową aleje aleję radiowej 3 -gratuluje stałemu słuchaczowi :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spoty Olsztyńskie
siemka kwiatko , a gdzie ty mnie widujesz co? zamiast pracowac to ty obczajasz wszystko i wszystkich oj nieładnie , spoko kolo , zonke dopracy woze a co!!! niech ma--(Ladna -nie?)
-
Spoty Olsztyńskie
siemka koledzy i co wybiera sie ktosik wogle na tego grila? or not?
-
Spoty Olsztyńskie
siema wstawac i do roboty lenie no juz jazda do kibelka i myc te gęby niewyspane
-
Spoty Olsztyńskie
ja juz też na nogach chociaz jeszcze mam 0.3 promilka w wydechu
-
Spoty Olsztyńskie
qwa chyba fszyscy z a4 warm-maz. to piją bo nikogo nie ma na forum -pozdro chłopaki jutro ja za wasze zdrowie wypije
-
Spoty Olsztyńskie
wow!!!!!
-
Spoty Olsztyńskie
siemka koledzy -jak zdrówko? u mnie wspaniałe , zostałem dzis posiadaczem etki -ale co z tego jak nie wiem co i jak nawet zainstalowac mi sie jej poprawnie nie udało ( chodzi mi o jezyk polski) to tyle pozdro :>
-
Spoty Olsztyńskie
stomil dzis grał ! jaki wynik? ktosik wie? napiłem sie dzis i to zdrowo pozdro :drunk:
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
jestem za sroda z uwagi na okres letni nie kazdy bedzie w niedzielę :gwizdanie: trzezwy aby na spota się stawić lub jak kto woli wstawic- Spoty Olsztyńskie
a kto tu sie spina?- Spoty Olsztyńskie
ja przynajmniej czytam ogłoszenia najgorsze jest to ze wczoraj byłem na kortowiadzie i odpusciłem sobie porządne picie browca z uwagi na fakt spota z szanownymi kolegami a tu lipa kwiatko nie wiem jak u ciebie ale u mnie w domu to Ja noszę spodnie i Ja decyduje kiedy sobie wychodze z domu- Spoty Olsztyńskie
no to trzeba cos z tym zrobic --albo qwa napisac ja nie jade a nie jeden jedzie a reszta ma w d...e i wtedy wiadomo ze spota nie ma- Spoty Olsztyńskie
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA [/size][/color] - jak w poscie taktusia ; na dzisiejszym spocie obecni byli ( w kolejności alfabetycznej); arko72 serdeczne dziekujemy za fajowa atmosferę i nowe doswiadczenia :bicz3: :bicz3: :bicz3: - to sie wam nalezy, byli równiez przedstawiciele audi kormoran w liczbie 4 kolegów , chcieli omówic z nami spota grilowego za 2 tygodnie ale nie było z kim- Spoty Olsztyńskie
http://orientacja.pl/49812,Juz-w-weekend-Auto-Land-Motorshow.html dla tych co maja checi -bedzie tam AUDI R8-- A JUTRO IMPREZA MAJÓWKA NA LOTNISKU pozdrawiam - Spoty Olsztyńskie