Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
CHŁOPAKI DAJCIE SPOKÓJ !!! my chcemy jeszcze żyć -w przyszłym roku tyle imprez ma być i zlocik jakiś a-4 -czek może niekoniecznie tam gdzie zawsze bo pojawiły się już propozycje w koronie na czekoladce
-
Spoty Olsztyńskie
raczej faceci ujezdzaja klacze co?
-
Spoty Olsztyńskie
ja sie z żonką bawie na lubelskiej w stadninie koni
-
Spoty Olsztyńskie
...o każdej porze ,o mój boże
-
Spoty Olsztyńskie
zagadaj z taktusiem on do elbląga lata co weekend na szkolenia
-
Spoty Olsztyńskie
ten audiczek juz nieaktualny
-
Spoty Olsztyńskie
ty pudzianie nasz... a propo kolo mój szuka audicy A6 quatro 2002-2003r prod. jakaś fajna cena no i żródło było by fajnie -za wszelkie info gdyby coś ktoś słyszał dzięks wielki
-
Spoty Olsztyńskie
dobre....
-
Spoty Olsztyńskie
wstyd ze ho ho
-
Spoty Olsztyńskie
pomarzyć dobra rzecz
-
Spoty Olsztyńskie
buhahahahahaha ale z ciebie ściemniacz adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
true
-
Spoty Olsztyńskie
właśnie napisz jak ci kase dostarczyc :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ok jestem luzak jak nigdy thx koledzy i pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
Adrianus widzę żeś tylko dla siebie zamówił -szkoda
-
Spoty Olsztyńskie
weżcie i mi koledzy dorzuce sie na przesyłkę
-
Spoty Olsztyńskie
sorka pany mnie nie bedzie -psa z domu nie wygonisz w taką pogodę więc i ja daje se luz dzisiaj -powodzonka
-
Spoty Olsztyńskie
bede raczej -załeczeq moge po ciebie podjechać jak chcesz jutro,podaj adres
-
Spoty Olsztyńskie
teraz to gps-y zamontują w kazdym bankomacie i po robocie ;(
-
Spoty Olsztyńskie
Hasselhoff i po sprawie :>
-
Spoty Olsztyńskie
to ok
-
Spoty Olsztyńskie
i jak wrażenia?
-
Spoty Olsztyńskie
filip ,to moja b6-tka i moja żonka ale co ty robiłeś pod realem w sobote ? acha i nie pozdrawiaj mojej zonki
-
Spoty Olsztyńskie
nie znam się na tym ,więc pozostanę przy moim batmobilku
-
Spoty Olsztyńskie
Załeczeq nawet batmobil ma szyby a jak ci mówiłem mi się juz nie chce skrobać ich w zimę i tracic czas na qrewskim mrozie