EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?

Gość Damian A4

Witam. Jak oceniacie przygotowania Polski do Euro 2012 zarówno pod względem infrastruktury jak i pod względem piłkatrskim?

Czy wg Ciebie Smuda do właściwy człowiek na właściwym miejscu? Co będzie największa wtopą w przygotowaniach?

Czekam na wasze opinie

Największą wtopą będzie infrastruktura :thumbdown: Polskie miasta nie są na to przygotowane, nie ma dróg, hoteli, pociągów...To znaczy są ale każdy wie jakie :facepalm:

Jeśli chodzi o stadiony i teren wokół nich to jest petarda, przynajmniej w Gdańsku tak jest. U nas pewnie wszystkich dróg nie zrobią ale większość będzie. Nowy terminal na lotnisku też już działa.

Co do poziomu polskiej piłki nożnej i naszej reprezentacji się nie wypowiadam :whistling:

Ważne, że mam bilet na mecz i zobaczę to wydarzenie na własne oczy :banan:

Tak jak pisze Tomek - ludzie z zachodu nie są przyzwyczajeni do tego że żeby dojechać 1.5km z hotelu na stadion muszą wyjechać 4h wcześniej lub iść pieszo :whistling:

Ważne, że mam bilet na mecz i zobaczę to wydarzenie na własne oczy :banan:

Chyba odwrotnie. wiekszosc bedzie niedokonczona.

W 3miescie bedzie dramat.

Codziennie jest mega kiepsko.Korki wszedzie i kiepska nawierzchnia.

Jak zamkna okolice stadionu(tak jak na otwarcie stadionu) to bedzie tragedia.Dodatkowo zrobili strefe kibica przy jednym z wiekszych skrzyzowan...:facepalm:

Ważne, że mam bilet na mecz i zobaczę to wydarzenie na własne oczy :banan:

Chyba odwrotnie. wiekszosc bedzie niedokonczona.

W 3miescie bedzie dramat.

Codziennie jest mega kiepsko.Korki wszedzie i kiepska nawierzchnia.

Co Ty gadasz... Korków nie będzie bo zamkną cały Gdańsk :polew: A szczerze to nie wyobrażam sobie jeżdżenia po 3mieście w dniach kiedy będą rozgrywane mecze :facepalm:

Dodatkowo zrobili strefe kibica przy jednym z wiekszych skrzyzowan...:facepalm:

przy którym?

Najlepsze będzie jak cała zagraniczna chołota będzie chciała się dostać z tej strefy do swoich namiotów w stoczni :grin: Całe centrum zawalone będzie

tomek na czas rozgrywanych meczow bedziesz musial wziac wolne z tyrki - autem nie wyjedziesz ze srodmiescia

ps:kto jako czwarty idzie na mecz z wami? :decayed:

ps:kto jako czwarty idzie na mecz z wami? :decayed:

dlatego rower kupiłem :decayed: a tak serio to nie wiem co zrobię ale chyba masz rację, że nie wyjadę i będę chyba musiał zostawiać auto u Ciebie :naughty:

a na mecz może Adaś pójdzie ale to jeszcze nic pewnego :whistling: szkoda, że Ciebie nie będzie :thumbdown:

nom tez mam wku....a na to :kwasny:

a nie chce grac w hu...ka bo niedawno bylem na lekarskim jak maksim sie rodzil

trochę by to mogło podpaść :whistling: szczególnie, że pewnie większość polaków-marynarzy będzie brała magiczne zwolnienia na euro :grin:

Miejmy nadzieję, że przyjedzie do nas duuużo hiszpanek :naughty: koło strefy kibica jest duży lasek i będzie można pokazać turystką trochę flory polskiej :grin:

hiszpanki polskiego/wschodniego pochodzenia :decayed:

na La ramble street w Barcie sporo tam naszego towaru

teraz na Wałach Jagiellońskich/Długa w Gda będzie się działo :facepalm::naughty:

autostrady w polu się kończą S8 tez lipa po prostu za***iście.

no i co z tego?

dzisiaj dojade do wawy,pozn,wrocka dużo szybciej i w dużo bardziej komfortowych warunkach niż jeszcze 3 lata temu:cool1:,gdyby nie euro,za 15 lat nie mielibyśmy tego,co mamy teraz.

Tomek masz rację ale faktycznia sprawa z S8 wygląda słabo - mówię przynajmniej o odcinku Wieruszów / Wrocław który idzie wzdłuż trasy nr 8 i przez budowę dojazdów z 8 do s8 jest tragedia, odcinek 90km jechałem przez 3 godziny i nie wygląda żeby mieli zdążyć do Euro :decayed:

No i do tego wszystkiego Smuda musiał dorzucić swoją cegiełkę w postaci zakazu gry dla Peszki i Wasyla :facepalm:

---------- Post dopisany 14-04-2012 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 13:12 ----------

Boże :facepalm:

m.krakow.gazeta.pl/krakow/1,106511,11478913,Euro_2012__Angielskie_tabloidy_strasza_hejnalem.html