-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie.....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to i ja podjade
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema all, znacie kogos kto dobrze ogarnia kodowanie w BMW serii F? w moim dupowozie mam problem aby skrzynie sport 2TB zakodować a co za tym idzie łopatki i lewarek sportowy....
-
Zukersowa X3 F25 Mpak
parę fotek z przygotowań powłoki do sezonu tutaj widać panel klimy od LCI i długo oczekiwany felunek
-
BMW F11 535d
ogladalem tego zendera i ekstra ze maja unity p&p, neistety dla mojego dupowozu F25 30d nic nie ma w.g specyfikacji, zastanawiam sie czy od innej wersji moze podpasowac
-
BMW F11 535d
za***ista sztuka i ten wykres, graty!!!! zaraziłem się znowu , w pi****u a na felgach miał być koniec PS: te 377hp zrobiłeś na nowym większym intercoolerze czy serii ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
podziękował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
do 1915 bede strzala PS: pumeks nie odpowiada na FB
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja też w sumie mogę zajechać, moduł bym wziął dla ciebie przy okazji Bieniek, pumeksa wydzwoń może na wolne od dziadkowania
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bedziemy coś dziś spocić ?
-
Zukersowa X3 F25 Mpak
Lakier właśnie Paweł ogarnął - Autowax w GDA - ceramika trzyma się jeszcze co rok temu pomagałeś mu nałożyć - dobra robota Tomek, PS:jeszcze twoje hologramy widać W piątek przywiózł mi przygotowaną na zimę, oby pogoda dopisywała to poświeci jeszcze troche Sławek, a komfort rzeczywiście trochę spadł na 20'' jednak prezentacja auta wynagradza ten ubytek
-
Zukersowa X3 F25 Mpak
Siema Po tym jak rozstałem się ze swoją A4 3.0 BKN przyszedł czas na coś większego. Docelowo miała być Q7 4.2 TDI po lifcie ale nic w rozsądnej kasie nie leżało w necie. Skusiłem sie na BMW X3 i nie żałuję z silnikiem 3.0 258KM 560Nm w serii jak na razie wystarcza Jak ją kupiłem wyglądała tak. Oczywiście długo seria wyposażenia M pakietowa mi nie wystarczała i sam wymodziłem: - kierownica z łopatkami - panel klimatyzacji od F25 LCI piano - nawiewy wentylacji od F25 LCI piano - DVD dedykowany OEM w podłokietniku i słuchawki bezprzewodowe, - pakiet shadowline - narazie tylko po bokach, nerki jeszcze swieca A w serwisie w Luzinie poszło: - nawigacja 2015 - DVD free podczas jazdy na ekranie, - ALU 20'' - to najlepszy mod, autko zmieniło swój wygląd, a felga wygląda tak W planach jeszcze mam: - wymianę dźwigni zmiany biegów na sport, - aktualizacja softu pod skrzynie sport Jutro pstrykne jakieś foty obecnego wyglądu. pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moze u ola tym razem?
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
wlasnie jak zerkne to klikne na bank
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
nom na wakacje chcialem je kupic, w sumie to juz znalazlem w DE tylko jak zerknalem na konto i planowane wydatki na wyposazenie domku, szybko zeszlem na ziemie i zawitaly BBS jak czegos potrzebujesz do modow zapytaj, mam gdzies w piwnicy skrzynke z gratami przeroznymi moze akurat cos podejdzie pod ciebie