Skocz do zawartości
IGNOROWANY

EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?


Gość Damian A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak oceniacie przygotowania Polski do Euro 2012 zarówno pod względem infrastruktury jak i pod względem piłkatrskim?

Czy wg Ciebie Smuda do właściwy człowiek na właściwym miejscu? Co będzie największa wtopą w przygotowaniach?

Czekam na wasze opinie

Pod względem infrastruktury - :facepalm:

Pod względem piłkarskim - :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem kierowcą wywrotki, byłem wczoraj na stadionie śląskim i mnie śmiech ogarnia..... kiedyś coś wspominali, że niektóre mecze mają się na nim odbywać.. teraz co najwyżej można rozegrać siatkówke plażową :decayed::decayed::decayed:

536535_336949679703850_100001664619284_923902_48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego?

dzisiaj dojade do wawy,pozn,wrocka dużo szybciej i w dużo bardziej komfortowych warunkach niż jeszcze 3 lata temu:cool1:,gdyby nie euro,za 15 lat nie mielibyśmy tego,co mamy teraz.

Hitler w 3 lata zbudował 1000km autostrad... a my? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego?

dzisiaj dojade do wawy,pozn,wrocka dużo szybciej i w dużo bardziej komfortowych warunkach niż jeszcze 3 lata temu:cool1:,gdyby nie euro,za 15 lat nie mielibyśmy tego,co mamy teraz.

Hitler w 3 lata zbudował 1000km autostrad... a my? :facepalm:

ale on miał w tym większy cel :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt :decayed:... w sumie to chyba on zbudował pierwsze kilometry polskich (obecnie) autostrad :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk przy stadionie itd. ro***erducha na maxa...bałagan ..znajomy który jest odpowiedzialny za zachcianki UEFA dawno takiego bałaganu nie widział hehheha drogi dojazdowe jeszcze większe bum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie zwiedziłem Poznań w którym mieszkałem tydzień, Gdańsk w którym byłem dobę oraz Warszawe i stwierdzam że jest TRAGEDIA ! Podróż między tymi miastami przyprawiają o gęsią skórkę. Został miesiąc a ja uważam że żadne z miast nie jest przygotowane chociażby w 60 %.

Ps.

Podróż z Warszawy do Krakowa = TRAGEDIA

Podróż z Torunia do Gdańśka = Drogo Drogo Drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia ten hymn :facepalm: Ja *ierdolę :wallbash: Ten kraj jest naprawdę chory!!! Teraz to już szopka jest po całości. Żeby to euro odbiło się dużą czkawką, bo normalnie to co się dzieje to tragedia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...