Treść opublikowana przez KIKO80
-
Czy półoś z przegubami, podejdzie np. od awx do ajm?
Czy półos z przegubami podejdzie np od awx do ajm.Szukam tematu bo wiem ze był i niemogę go zlokalizować.Ewentualnie niech ktoś kto moze sprawdzić wrzuci od jakiego motoru podejdzie skrzynia manual 5.Dzięki
-
[ALL B5] Wymiana zawiasu - opis ze zdjęciami - usterka: Opadające drzwi.
Magnes i do przodu kolego
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
witam potrzebuje elf xc 15w40 performance,edge 5w30 5l.oraz w jakiej cenie rozrzad a4 ajm.pozdro
-
na pompowtrysku b5 od kiedy bylo monotowane
08.98 AJM Wychodził napewno w pasku W A4 nie spotkalem sie
-
Prasa hydrauliczna
Jaki koszt takiej prasy.a ktos cos wiecej poleci
-
Prasa hydrauliczna
Wyciskanie lozysk ,tuleje z wachaczy itp
-
Prasa hydrauliczna
Witam jaka prase polecicie.cos co nie padnie szybko.
-
wąż podciśnienia syczy w ścianie gordziowej
Sprawdz moze wystarczy go docisnac
-
[ALL] Auto Perfect - Piotrków Trybunalski
KUZ83 co robiles u sebastiana podaj ile zaplaciles.pozdro
-
gdzie nad jezioro?
BRONISLAWOW OD WOLBORZA ewentualnie borki ale tam ostatnio brudno jest.pozdro
-
Wakacje w Chorwacji
Ok dzieki za info
-
Wakacje w Chorwacji
SIEMA ile browar kosztuje w restauracji.
-
Podkaszarka kosa spalinowa- jaką wybrać ??
Stihl fs85 mam i polecam
-
Lampa poliftowa -ruszający się wkład
czasami soczewka ci się nie odkreciła
-
Żółta Kontrolka Oleju (Konewka) i napis "Sensor"
siema.tylko dla czego ci sie zapalila ta kontrolka wiesz.zdejmij kleme ,minusowa,a jak to nie pomoze to komp
-
[B5 AJM] Problem z odpaleniem silnika (ciepłego)
wymienialem vacu tydzien temu cena od 70 pl na allegro jak narazie jest ok
-
vacum pompa
NO tak tylko jest tyle tego ze sam juz nie wiem jaka kupic polecaja aby wymienic na boscha tylko nie wiem ktora kupic .Ta z nowszego rocznika z 2008 a i na pompach jest oznaczenie v 110 v140 v 150 co to oznacza i czy ma wplyw jakis. ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- Wie ktos co oznacza to v110 v140 itd na pompach
-
vacum pompa
witam mam problem z vacum cieknie z pod dekla silnik ajm coraz ciezej pali.mam pytanie jaka pompe moge zastosowac za luk 038145209A czytalem o bosch tylko nie wiem czy podpasuje od nowszego silnika i z jakim oznaczeniem jest duzo z polo skody budowa wydaje sie taka sama
-
Wczasy 2013 Chorwacja
Chorwacja nie BULGARIA co prawda jest tansza ale szalu nie ma a chorwacja i te widoki to jest to.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Witam.koledzy jestem w trzebiatowie na szkoleniu mam rozladowany akumulator.pomoze ktos moze byc prostownik chyba najlepiej.jak ktos moze pomoc dajcie na pw po 14 jestem dostepny.przejechalem 600 km i bylo ok.pozdro
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
moj dzisiaj przy -12.5 pod chmurka zapalil ale chwile go zatrzeslo,swiece sprawdzone ok napięcie tez idzie na świece.
-
AWX po dłuższym postoju na mrozie ciężko pali i dymi
otwarty korek wlewu paliwa co przez to sprawdzasz, pompe?pozdro
-
Swiece dogrzewające
masz je z tylu patrzac od przodu jak otworzysz maske pod rura ktora idzie egr - intercooler
-
Dymi na biało po odpaleniu 1.9 tdi ajm
jak jedzi płynu nie ubywa to czego tu szukac
-
Bagnet oleju i jego obudowa.
do ajma bralem u Bursiaka ori i jest ok