Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KIKO80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KIKO80

  1. zobacz na ile ci wycenia a dopiero zadecydujesz.zawsze możesz sie odwalać od wyceny .
  2. po co chcesz wymieniac ja dolalem jak mi opaska puscila jak wszystko ok to bym nic nie kombinowal
  3. sprezarke masz pod stronie turbiny po drugiej stronie alternatora na dole.
  4. zalej jakies dobre paliwo i sprawdz co sie wtedy bedzie dzialo
  5. dawno wymieniales te tarcze i klocki sprawdz jeszcze kola czy sa dokrecone i opony.przed wymiana tarcz i klockow bylo ok jak tak to stawiam ze jest cos zle zamontowane.
  6. te drgania to sa wyczuwalne na pedale chamulca,czy po prostu w kabinie masz takie odczucie.
  7. tył są wkręcane tłoczki zobacz czy jest tak samo z prawej jak i lewej strony , 300 km masz na dotarcie klocków wiec trochę może sie grzać,
  8. a zacisk jest prosto przykrecony, moga byc krzywo wkrecone prowadnice.klocek powinien przylegac do jarzma i zacisku.sprawdz czy tak jest
  9. polecam textary.
  10. miałem te trójkąciki spuchnięte utlenia sie alu i tak sie dzieje 50 pl i po problemie.
  11. pomaga pilnik do paznokci metalowy i wysuwaj najpierw ta strone która nie chce wyjsc.
  12. KIKO80 odpowiedział(a) na Blacki84 temat w 1.9TDI
    bierz dobra używkę jest tego pełno.
  13. KIKO80 odpowiedział(a) na tombol temat w 1.9TDI
    turbine lepiej wymienic niz regenerowac. sprawdz to auto w serwisie jak sie zdecydujesz po vinie jezeli bylo serwisowane.nie koniecznie musi byc to turbina.
  14. jakieś wskazówki przy kupnie aby kupić Europę a nie przełożonego angola.
  15. to super byla to plaza zapewne pod chotelem,
  16. daj cos na pw .myslalem o wladyslawowie,
  17. KIKO80 odpowiedział(a) na Grzes_x temat w Audi A4 B5
    kolega dobrze pisze ze nie koniecznie masz sprzęgło do wymiany tylko siłownik lub uszczelniacz.Trzeba to sprawdzić zanim kupisz sprzęgło.
  18. KIKO80 odpowiedział(a) na snajper75 temat w 1.9TDI
    jeżeli zlapal tryb awaryjny wywala olej z silnika to turbo do wymiany lub regeneracji.posprawdzaj jeszcze wszystkie weże.
  19. lift za 15 tysi to nie zawsze dobry wybor na zegarach min 500 tysi jak masz zadbanego udokumentowane ,to zawsze mozesz go wycenic wyzej .bedziesz mial z czego opuscic.
  20. wez euro.w bankach wymieniaja do 12 o ile dobrze pamietam.w samej makarskiej z kwaterami roznie jest a ten rok podobno zawalone jest na maksa.polecam port w makarskiej i statek z grilem a tam kalmary ryby i muszle polecam.
  21. redukcje kup sobie na alegro zawsze to plus miec jak znajdziesz lpg.jechalem w tamtym roku ale na tdi nie zwracalem uwagi na lpg.
  22. Powiedz jak droga i w jakiej miejscowosci byles.BULGARIA z tego co wiem jest tania .
  23. Witam wybiera sie ktos do BULGARI w wakacje.
  24. siema .usterka zdiagnozowana?auto odpaliło?
  25. jest dużo na forum na ten temat.możesz zrzucić waz ten pomiędzy filtrem a turbina i zobacz czy ma duże luzy jak ma za duze na wirniku tez będzie łapać tryb awaryjny .powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.