Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wczasy Bulgaria


KIKO80

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym się wybrał z chęcią ( po raz drugi - byłem w tamtym roku i polecam) ale pieniążki nie pozwalają ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak droga i w jakiej miejscowosci byles.BULGARIA z tego co wiem jest tania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z ITAKI samolotem także droga była krótka :> a miejscowość SUNNY BEACH naprawdę polecam ... nocne życie!! :naughty: imprezy do rana .. czyste plaże (bynajmniej tam gdzie ja byłem chodziła pani i pan z workami i czyścili co 2-3h oraz wyrzucali worki z koszy już zapełnione) woda cieplutka no i mili ludzie zapraszający Cię do swoich restauracji :) ... bez wahania jechałbym tam jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chotelem,

:shocked: :shocked: :shocked:

:shocked: :shocked: :shocked:

ja byłem 3 lata temu w Bułgarii. miejscowość Sozopol. ogólnie mi sie podobało, bardzo tanio było, jak szł się do knajpy to nie tak jak w Polsce, przeliczało sie rachunek, wybierało tańszeknajpy. tam idziesz obojetnie do jakiej bo Cie staćbez problemów

ogólnie to polecam Bułgarie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby porównać i podać za i przeciw Bułgaria Turcja czy Grecja gdzie ciekawsze miejsca do zwiedzania można coś w Bułgarii zwiedzić ciekawego bo ja na przykład jak mam lecieć do Bułgarii i tylko leżeć na piasku to nie bardzo raczej zwiedzanie wole żona też . Nigdy tam nie byłem a się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wakacje to nie zwiedzanie kolego tylko odpoczynek :] zwiedzac chcesz to na wycieczke zapraszam :hi: heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby porównać i podać za i przeciw Bułgaria Turcja czy Grecja gdzie ciekawsze miejsca do zwiedzania można coś w Bułgarii zwiedzić ciekawego bo ja na przykład jak mam lecieć do Bułgarii i tylko leżeć na piasku to nie bardzo raczej zwiedzanie wole żona też . Nigdy tam nie byłem a się zastanawiam.

Jeśli chodzi o zwiedzanie to nie pomogę byłem tam w innym celu :decayed:

PS Bułgaria najtańsza na miejscu z tych trzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUŁGARIA jest fajna i do zwiedzania i do wypoczynku. Do poruszania się po kraju można użyć auto z wypożyczalni (od 25EUR/ dobę za Opel Corsa 2010 podsatwiona na lotnisko w Sofii) lub komunikacje autobusowa (ale ta z górnej polki). Najlepiej poruszać się po autostradzie, gdyż lokalne drogi są dziurawe jak szwajcarski ser. Kup sobie dobry przewodnik i w drogę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...