Treść opublikowana przez !Tommy
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
to sprzedaj albo oddaj gwinta potrzebującym
-
MB Sprinter zna się ktoś??
teraz zapozno, ale www.starter24.pl i by ci holowali do PL
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
czemu ?
-
Chińskie Audi - podróby
Skyliner89 chinczycy od dawna podrabiaja mercedesa, bmw, infiniti i inne najwieksze marki
-
Chińskie Audi - podróby
Nie wiem czy widzieliscie, ale chinczycy zabrali sie za Audi i podrobili Audi A4 B8 wiecej pod adresem http://autokult.pl/2011/09/18/chinskie-podrobki-audi-a4-infiniti-ex-i-volkswagena-tiguana
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Musiałbyś wysłać to na wzór dziecinko to się ogarnie Nawet dorwałem fajne skaje, takie chropowate i o wzorze carbonu Wiem, wiem, gadałem z Tommym, niebawem bedziem myśleć o tym odkąd mam ją na aucie Tommy niewiele ma do gadania bo Cie nawiedze w domu [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 14:49_________________________________________________raga pokaż tą o wzorze carbonu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ragga to drugie niestety, dlatego tą siatke chce wywalić
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
pomysł już mam biorę ją od Ciebie za flachę Tommy wie, ale jakbyś ją od niego łyknął to pamietaj o tym, ze musisz mi jej kiedys pożyczyć , zeby Ragga miał wzór do uszycia nowej BRA hahaha nie łyknie nie dam chyba że za fele
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
oo moja Bra pomysl nad siatką, ale jej nie rezaj narazie
-
[INNE] Usuwanie gradacji na zdjęciu
jak nie jestescie pewni ustawien aparatu róbcie zdjecia RAW
-
Wyjazd do Budapesztu
my kupujemy winiety na slowacji bo są tansze (fakt bierzemy roczne ale roznicy jest 50 zł), co do predkosci - słowacy nie lubia jak sie jedzie za szybko !! :/
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
hmm dobry patent moze tez tak zrobie u siebie Ty po elektroniku i takie luty !!
-
Jakość paliwa AUCHAN Sosnowiec.
teściu kiedyś zalal tam swoje auto. ze spalania 7-8 nagle wyszło spalanie 11-12 litrów i widoczna roznica. ale to bylo 4 lata temu wiec teraz sie nie wypowiem, moze cos sie zmienilo. podobno na makro maja dobre paliwo, sporo ludzie ze spedycji tam tankuje bo na karte makro jest rabat
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
Kowi do halogenó kupiłem jakieś H7 z niebieskim filtrem - cos niby xenon efekt i powiem Ci ze spoko świecą. może do długich tez takie wrzuce
-
Spotkania na drodze
oo nawet zdjecie znalazłem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj około 11 pod realem w dąbrowie górniczej (tym koło trasy) widziany bordowy avant SBE na ramkach klubowych
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
raggaman to wez oryginalna lekko podegnij i juz tak z centrymetr aby nie zagiac numerów. potem male magnesiki neodymowe przykleic np klejem do szyb (bo blachy sa aluminiowe) i wtedy ajzda hehe [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 12:09_________________________________________________Audi A4 by !Tommy ver. 4.4 Automatyczne światła DRL Włączają się automatycznie po zapaleniu silnika. Długie światła świecą połową mocy. Po załączeniu świateł mijania i drogowych (nawet podczas no tzw migania długimi na drodze) następuje automatyczne wyłączenie DRL. Słaba jakość - kręcone wieczorem za pomocą komórki fajny patent, koszt 15-16 zł i troche wolnego czasu. jak beda chetni to moge przedstawić układ
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
nie wiem czy ktos podawal bo nie chce mi sie czytac calego tematy, ale jak nie to macie W sobotę na tym kanale będzie można zobaczyć walkę za free 1 http://pl-sport.tv/ 2 reansmisja niemiecka http://www.drhtv.com.pl/
-
Spotkania na drodze
6,09,2011 i 8,09,2011 - pod FD Gorzyce czarny Avant na ramkach
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
u Ciebie to po dachu widać , że jesteś niezdecydowany jak baba wtedy bym jezdzil takim http://www.autemo.com/dc/users/2/UY0UC/2622/chops/VW_Golf_V_Arlekin_by_igna.jpg :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no no długo nie zaglądałem. NOSB gratki, super fura. kolor wolałem inny - ale to twoje auto, a powiem ze ta biel na aucie mi sie mega widzi
-
[AFN+] Keżorowóz
teraz dokładke tylnego i próg musisz pomalować bo dziwnie wyglada
-
[AFN+] Keżorowóz
ramke grilla zmien na czarna koniecznie. a znczek dalbym srebrny
-
Bezpłatny dostęp do netu na terenie Polski
na wykop.pl jest duzo artykułów o tym, sam planuje zamowic tylko musze modem kupic
-
[ALL] Noclegi Wrocław weekend na walke Adamka ??
ceny noclegów na ten weekend poszły ostro w góre