Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

!Tommy

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. to sprzedaj albo oddaj gwinta potrzebującym
  2. teraz zapozno, ale www.starter24.pl i by ci holowali do PL
  3. Skyliner89 chinczycy od dawna podrabiaja mercedesa, bmw, infiniti i inne najwieksze marki
  4. Nie wiem czy widzieliscie, ale chinczycy zabrali sie za Audi i podrobili Audi A4 B8 wiecej pod adresem http://autokult.pl/2011/09/18/chinskie-podrobki-audi-a4-infiniti-ex-i-volkswagena-tiguana
  5. Musiałbyś wysłać to na wzór dziecinko to się ogarnie Nawet dorwałem fajne skaje, takie chropowate i o wzorze carbonu Wiem, wiem, gadałem z Tommym, niebawem bedziem myśleć o tym odkąd mam ją na aucie Tommy niewiele ma do gadania bo Cie nawiedze w domu [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 14:49_________________________________________________raga pokaż tą o wzorze carbonu
  6. ragga to drugie niestety, dlatego tą siatke chce wywalić
  7. pomysł już mam biorę ją od Ciebie za flachę Tommy wie, ale jakbyś ją od niego łyknął to pamietaj o tym, ze musisz mi jej kiedys pożyczyć , zeby Ragga miał wzór do uszycia nowej BRA hahaha nie łyknie nie dam chyba że za fele
  8. oo moja Bra pomysl nad siatką, ale jej nie rezaj narazie
  9. jak nie jestescie pewni ustawien aparatu róbcie zdjecia RAW
  10. my kupujemy winiety na slowacji bo są tansze (fakt bierzemy roczne ale roznicy jest 50 zł), co do predkosci - słowacy nie lubia jak sie jedzie za szybko !! :/
  11. hmm dobry patent moze tez tak zrobie u siebie Ty po elektroniku i takie luty !!
  12. teściu kiedyś zalal tam swoje auto. ze spalania 7-8 nagle wyszło spalanie 11-12 litrów i widoczna roznica. ale to bylo 4 lata temu wiec teraz sie nie wypowiem, moze cos sie zmienilo. podobno na makro maja dobre paliwo, sporo ludzie ze spedycji tam tankuje bo na karte makro jest rabat
  13. Kowi do halogenó kupiłem jakieś H7 z niebieskim filtrem - cos niby xenon efekt i powiem Ci ze spoko świecą. może do długich tez takie wrzuce
  14. oo nawet zdjecie znalazłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.